2726
.دوستان من سر اولی مامانم اصرار سزارین داشت و لی الان بخاطر ترس از سزارین میترسم دوباره بچه دار بشم البته من تجربه هر دو را دارم یک بچه هفته 28 زایما نطبیعی کردم که نموند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من برا زایمانه پسره دومم که رفته بودم خیلی ها رو دیدم .ازشون که پرسیدم شنیدم اگه اولی سزارین باشه دومی اگه طبیعی بخوای بخیه ها از تو پاره می شن ،گفتن اصلن همچین چیزی نیست
زندگیم بدونه تو هیچ معنایی نداره همسرعزیزم
2728
من واسه چکاپ رفته بودم بیمارستان یه خانومه میخاست دومی رو طبیعی زاینان کنه پرسیدم مگه میشه گفت دکتر گفته 5 سال گزشته باشه امکانش هست
شاید اگر انسانیّت هم مارک دار بود, خیلی از آدم ها به تن می کردند...!!!
مرسی دوستان من سر اولی مامانم اصرار سزارین داشت و لی الان بخاطر ترس از سزارین میترسم دوباره بچه دار بشم البته من تجربه هر دو را دارم یک بچه هفته 28 زایما نطبیعی کردم که نموند
میشه ولی همه دکترا قبول نمیکنن
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
البته خواهر خودم اولیش سزارین بود دومی البته 6ماه مرده بود تو شکمش طبیعی آوردش
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
3 سال گذشته باشه میشه . من یه خاطره تو وبلاگ خاطرات زایمان خوندم که بعد از 1.5 سال با اصرار خودش کلی دکتر رفته بود و فقط یه دکتر تو صارم قبول کرده بود .

تو ایران چون دستگاه سنجش فشار وارده به رحم رو ندارن ریسک نمیکنن ولی بیشتر اونایی که سزارین با برش عمودی داشتن خطر پارگی دارن که الان دیگه مرسوم نیست اصلا و همه برش ها افقیه
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء (آل عمران/38)
بله زندایی شوهرم.اولین بچه ش رو طزارین کرد.واسه دومی کویت بود.دکترش قبول نکرد سزارین کنه طبیعی زایمان کرد.اونجا الکی سزارین نمیکنن فکر کنم.
دخترم،تارای من تمام زیبایی های دنیا رو تو چشمای تو دیدم.
2706