2703
2553
تاتو چیست؟

قرار دادن رنگدانه های شیمیایی با منشا خارجی در زیر پوست که باعث تغییرات رنگی می شود که این حرکت را خالکوبی یا تاتو می نامند.

انجام تاتو یا خالکوبی می تواند به یک رفتار فرقه ای-مذهبی و به جهت یک عقیده خاص و خیابانی و زیبایی دوستی انجام شود

عوارض تاتو

اختلالات پوستی

برای تاتو(خالکوبی)از سوزنهای غیر ایمن استفاده می شود که علاوه بر داشتن درد فراوان و خونریزی زیادی هم به همراه دارد.

و در نهایت موجب اختلالات پوستی می شود.ایجاد برآمدگی و قرمزی پوست در اطراف تاتو و همچنین التهاب و زخم های شدید از عوارض آن می باشد

آلودگی های خونی

اگر تجهیزاتی که برای تاتو(خالکوبی)استفاده می شود به خون فردی بیمار آلوده باشد فرد دیگر می تواند در معرض بیماری های خونی بسیاری قرار گیرد مانند:ایدز-هپاتیت-سل و....

عفونت های پوستی

تاتو می تواند باعث عفونت موضعی نیز شود.نشانه های معمول عفونت قرمزی-حرارت –تورم و خشکی و...باشد

تاتو

انواع تاتو

انواع مختلف تاتو بر اساس کاربردهای متنوع آن مشخص می شود.

1-تاتو بدن 2- تاتو ابرو 3-تاتو چشم 3- تاتو لب و...

اغلب از تاتو های سنتی جهت آرایش دایم و تنوع طلبی استفاده می شد.در روشهای قدیمی تاتو اکثرا تکنیک هایی اجرا می گشت که امروزه خواهان زیادی ندارد.و دلیل اصلی آن غیر طبیعی بودن و محدود یت رنگها و غیر ایمن بودن است.

امروزه اکثر متقاضیان خواهان تکنیک های طبیعی تر مانند هاشور ابرو به جای سایه ابرو و یا جایگزین تاتو رژلب به جای خط لب هستند

چرا باید میکروپیگمنتیشن را جایگزین تاتو سنتی کنیم؟

میکروپیگمنتیشن ویا تاتو ایمن چیست؟

در تعریف میکروپیگمنتیشن باید بگوییم ،کاشت حرفه ای رنگدانه های معدنی (به جای شیمیایی)در زیر پوست به منظور پوشش نازیبایی و یا دستیابی به زیبایی بیشتر است.

میکروپیگمنتیشن (تاتو ایمن) در دو حوزه پزشکی و زیبایی کاربرد دارد.

میکروپیگمنتیشن در حوزه زیبایی: از میکروپیگمنتیشن میتوان برای هاشور ابروها و پرپشت تر نشان دادن ابروها ، خط چشم ، خط لب، تقویت یا تغییر رنگ لبها و برجسته سازی لبها، پاک کردن تاتوهای قبلی، تغییر رنگ تاتوهای قدیمی (که رنگهای قرمز و نارنجی یا خاکستری شده اند) استفاده نمود .

میکروپیگمنتیشن در حوزه پزشکی: لک های ماه گرفتگی،ناهنجاری های مویرگی خوش خیم،مخفی کردن قسمت های بی مو در بیماران دارای جای زخم بر روی فرق سر،بازسازی هاله سینه

تفاوت رنگهایی که در میکروپیگمنتیشن استفاده می شود با رنگهای شیمیایی که در تاتو های قدیمی استفاده می شد در چیست؟

استیریلزاسیون و میکروب زدایی

اجازه استفاده از از اروپا(ce opproved) و مجوز سازمان بهداشت ایران

تنوع رنگی

54رنگ مختلف به کاربران این امکان را می دهد تا بنا به نیاز موضع، رنگ مورد نظر خود را به صورت دقیق و کاملاً طبیعی انتخاب نمایند .این رنگها این امکان را برای کاربر ایجاد نموده است که رنگ ها را بدون هیچ نگرانی ای از ایجاد تغییرات شیمیایی آنها، به نسبت های لازم با یکدیگر ترکیب نماید.

این رنگ ها بر اساس اصول پزشکی و کاملاً علمی تهیه و تولید گردیده اند و فاقد هرگونه مواد سمی، شیمیایی، نگهدارنده و فلزات سنگین سمی می باشند و رنگ دانه ها با شرایط پوست و بدن انسان کاملاً سازگار می باشند.

عمق نفوذ این رنگها به دلیل ریز ملکول بودن کمتر از تاتو های قدیمی است .

ویسکوزیته مناسب در زمان پاشیدن رنگ یکنواختی کار را افزایش می دهد.

میکروپیگمنتیشن برای چه افرادی مناسب است؟

1-کسایی که از کم رنگ بودن چهره خود ناراضی هستند

2-مشغول و درگیر محیط کار بیرون هستند و فرصت ندارند نواقص زیبایی خود را هر روز آرایش کنند

3-ورزشکارند و هر روز ناچارند چندین بار دست به قلم شده تا زیبایی را به چهره خود بدهند

4-با ابرو و مدل رویش آن مشکل دارند

5-لبها به صورت ارثی هاشیه و رنگ منظمی ندارد

6-کسانی که مژه های کم رنگی دارند

انواع میکروپیگمنتیشن:

1-میکروپیگمنتیشن ابرو:امروزه پرکردن ابرو به صورت تاتو سنتی از طرف آکادمی میکروپیگمنتیشن آمریکا کاملا رد شده.در روش هاشور ابرو در مرحله اول مناطقی که مو دارد به هیچ عنوان کاشت نمی شود و فقط مناطقی که خالی هستند هاشور زده می شود.در مرحله دوم که به فاصله یکماه از نوبت اول هاشور ابرو است لایه دوم رنگ اضافه می شود و مناطق مانده پر می شود.

در تاتو ابرو اصرار بر پر رنگ کار کردن نکنید اجازه دهید نمای چهره شما طبیعی تر باشد

2-میکروپیگمنتیشن چشم

در این روش ظرف یکساعت وقت شما می توانید سایه های پر کننده ای بین مژگانتان داشته باشید و کم نما بودن مژه های شما بر طرف شود و یا با ایجاد یک حاشیه ساده مانند بین مژه ها به آنها زیبایی طبیعی بدهید

در تاتو پزشکی چشم خط چشم رد شده و فقط توصیه به تقویت رنگ در پایه مژه ها می گردد

میکروپیگمنتیشن خط مژه-تاتو خط چشم

3-میکروپیگمنتیشن لب

در تاتو پزشکی لب از رنگهایی استفاده می شود که تفاوت زیادی از نظر کنتراست رنگ با لب نداشته باشد و برای پایداری این رنگها باید با صرف زمان بیشتر و تکرار رنگ طبیعی اختلاف نما را می توان در این بخش ایجاد کرد
جهت هماهنگی برای هاشور ابرو... خط لب..خط چشم..رژ لب
شماره تلفن:09122195936:).....
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=530044
پیج اینستاگرامvivasoodi
اونوقت دردناک نیست؟ مثل تاتو
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
شما انجام میدید ؟
عکس نمیذارید ؟
من این اطلاعاتو قبلا خوندم
بیشتر ترجیح میدم اطلاعات تجربى کسب کنم
لطفا
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
عزیزم منظرتون از تجربی چیه؟ عکسی که من بزارم چجوری ثابت میکنه که کار خودمه...

باید ارو از نزدیک دید...
پیج اینستاگرامvivasoodi
شما عکس بذارید من قبول دارم که کار خودتونه دوست عزیز
منظورم اینه که برامون توضیح بدید نحوه ى کار چه جوریه ؟ چه مزیت هایى نسبت به تاتو داره و آیا روى ابرویى که قبلا تاتو شده جواب میده یا نه ؟
من توضیحات خوندم اما میخوام از شما اطلاعات بگیرم
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
عزیزم ن قبلا تاتو کار بودم یعنی حدود 15 سال ولی این دستگاه خیلی بهتره هم از لحاظ بهداشت

م درد...
هم اینکه سریع میگیره...معمولا ترار لازم نداره..........

خیلی طبیعی تره مخصوصا در حد ایراد گیری ابرو خیلی خیلی بهتره...
پیج اینستاگرامvivasoodi
2714
عمق رنگ کمتره ولی کیفیت رنگهاش خیلی بهتره و لازم نیست به اون شدت تاتو عمیق زده بشه
پیج اینستاگرامvivasoodi
آخه گفتین عمق نفوز این رنگ ها به دلیل ریز مولکول بودن کمتر از تاتو های قدیمی ست,تا اونجایی که من میدونم موندگاری تاتو ,بخاطر عمق نفوذ رنگ هست ,وگرنه اگر عمقی نباشه,سلول های سطحی پوست از بین میرن
Lilypie Maternity tickers
ممنون از راهنماییتون
من اموزش هم میدم...دستگاهشهم اصل المانی دارم

من ترکیه........

تاتو قدیمی رو همینجا
ولی پیگمنتشن رو انکارا رفتم عزیزم
پیج اینستاگرامvivasoodi
2706