2737
2734
مامانای عزیز واسه روز سزارین چه وسایلی لازمه که واسه خودم و نی نی ببرم؟اگر بیمارستان مصطفی خمینی زایمان داشته باشم!
پسرم دوست دارم.... به اندازه تمام کارایی که تصمیمشو داشتم , همتشو نداشتم!
کیف نوزاد و با وسایلش کامل باید ببری فقط من اشتباه کردم شیشه و شیرخشک نبردم اولش شیر نداشتم شب دوم نی نی اینقدر گریه کرد رفتیم همونجا خریدیم بهش دادم
خدایا بخاطر مهربونترین همسر دنیا ازت ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه من 10 شهریور هست

وسایل نینی یعنی 2 دست لباس و پوشک و پتو دور پیچ و قنداق فرنگی و ....

واسه خودت هم قطره شیر افزا - نوار بهداشتی بزرگ یا پوشک بردار

یک لباس جلو دکمه دار و اگر هم خواستی لوازم آرایش
خاطره یعنی گذشته هایی که هرگز نگذشتـــــــــــــــــه

2731
2738
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=12172&PostID=20705015#20705015
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
سلام ........ منم 3 شهریور سزارین میکنم .......... چقدر روزا دیر میگذره..... خیلی خسته شدم
من زن ایرانی ام همسایه و هم نسل شیرین

خواهر تهمینه و هم قصه ی پوران و پروین

من زن ایرانی ام اهل تمدن

زاده پارس مثل دریا می‌خروشم

من خلیج‌ام تا ابد فارس

من زن ایرانی ام یک چشمه شرم ناب دارم

قد صدها سد سیوند پشت چشمم آب دارم

من زن ایرانیم می سازمت با خشت جانم

میزنم تا سقف تو صدها ستون با استخوانم

من زن ایرانی ام ایرانی از جنس تن تو

هم صبور و هم غیورم

طفلی از آبستن تو

ممنون از نظراتتون دوستای خوبم. من زایمانم هفته اول مهر هستش. مگه نمی گن اگه از روز اول به نی نی از شیشه شیر بدی دیگه سینه نمی گیره؟ نسرین جون قطره شیراقزا چیه ؟چه مارکی خوبه؟
پسرم دوست دارم.... به اندازه تمام کارایی که تصمیمشو داشتم , همتشو نداشتم!
2706