2733
2734
نازی دیگه ... ناجی بازاریاب شرکت وارد کننده این جلبکهاس.فروشنده نیست. داروخانه ؟ یعنی صرف بودن یه جنس توداروخونه نشونه خاصیتشه؟ رژ لب هم تو همه داروخونه ها هست.
A fool thinks himself to be wise, but a wise man knows himself to be a fool. William Shakespeare
هر چی ما میگیم مدرک. نازی..ببخشید ناجی طفره میره و میپیچونه بحثو. سوال واضحه.. مدرک و تحقیق تایید شده بیار که نشونه اثبات حرفت باشه. نه مطالب وبلاگهای و سایتهاب اینترنتی مختلف..
A fool thinks himself to be wise, but a wise man knows himself to be a fool. William Shakespeare

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هالان جون اخی الهی....ىىای وی اف کردی ولی رشدنکرد....فکرکردم عکس کاربری نی نی خودته...ایشالا حضرت رقیه حاجتتوبده.....وبرای پارادایزهم خدا معجزشونشون بده....همون خدایی که حضرت مریم بدون همبستری مادرشد.....جه برسه به ماهاکه. ...فقط ایمانمون ضعیفه....البته خودمومیکم
2731
راستی من جایی خوندم خانمی شوهرش آزو اسبرم بوده...ازقضا ازمایش ادرار داده بودونشون داده بود که اسبرم درادرارش دیده شده....ودکترکفته بود کهکاه بیش میادبخاطر...یادم نیست اسبرم وارد ادرارمیشه...که ازاون اسبرمها براش میکروکردن وباردارشد
2738
فقط خواهرانه به همه کسایی که این پستمومیخونن....دل هیج کسو نشکنید....مای لاو و ...طرفدارای نازی شماهم حرفی نزنید یکی ازته دلش اه بکشه...اونوقت خدا هیجوقت باهاتون نمیشه....دیکه ول کنید بزاریدهرکی میخاد تبلیغ کنه....
من یباربیکی که خیلی ناامیدبودکفتم متوسل شوبه حضرت رقیه..وازش قول کرفتم اکه باردارشه تابیک بزنه به این عنوان که....حضرت رقیه حاجتموداد.....باورم نمیشد همون ماه همین تابیکو دیدم
سلام اجیای گلم خوبین انشااله من هر روز میام اینجا نوشته هاتونومیخونم متاسفانه حرفهایی به میزنید که ادم حالش گرفته میشه اجیا ماها هیچکدوم همدیگه رو نمیشناسیم ولی اینقدی که برا هم دعا و درد دل میکنیم شاید نزدیکترین کس به ما برامون نکنه چرا با حرفهاتو دل همو ازرده میکنید به خدا در شان شما نیست اینجور صحبت کردن خواهشا دیگه این حرفها رو بزارین کنار
خداوندا! میدانم تنها نجات دهنده هستی و می دانم اگر خوانده شوی پاسخم خواهی داد. پس آرامش روحم را در حضور الهی ات تجربه میکنم، دردها و رنجهایم را در حضور الهی ات شفا ببخش و تنهاییم را با وجود پر لطفت پایان ده
پارادایز و هالان جون شما هم مثل ما دنبال راه و روش برا بارداریی هستین یه جورایی همدردیم اگه کمک کردن ناجی جون رو قبول ندارین بهترین راهش عمل نکردن بهشونه نه اینکه مدام متلک بارش کنید و سمینار کیش دعوتش کنید شماها از کجا اینقد مطمئن میگین کلاهبرداره قصد فریب دادن دوستان رو داره .میدونم همه شماها خیلی معتقد هستین و از امضاهاتون مشخصه پس خواهشا اگه نمیخواین از تجربیات و کمک دوستان استفاده کنید قضیه اش فرق میکنه اما خیلی از کسانی که میان اینجا واقعا به کمک احتیاج دارن مثل خود من پس سعی نکنین تشنج درست کنید
خداوندا! میدانم تنها نجات دهنده هستی و می دانم اگر خوانده شوی پاسخم خواهی داد. پس آرامش روحم را در حضور الهی ات تجربه میکنم، دردها و رنجهایم را در حضور الهی ات شفا ببخش و تنهاییم را با وجود پر لطفت پایان ده
2706