2737
2739
سلام به همه، راستش حدودا 5,6 ماهی بود نیومده بودم این صفحه رو ببینم، خواستم بیام ببینم خانمی که مطلب مینوشت باردار شد یا نه، من که خیلی براش دعا میکنم،با استفاده از تجربیاتش من باردار شدم،الان ماهه 6 بارداریم، تازه با مصرف فقط یک ماه از قرص ها و البته خرنوب من باردار شدم،شوهرم واریکوسل داره،خیلی هم ازمایشش افتضاح بود،ولی بعد از یه ماه همه چی در حد نرمال شد،همون ماهم خداروشکر باردار شدم،واسه همه کسایی که به هر علتی مشکل باروری دارن،همیشه سر نمازام دعا میکنم که زود بچه دار ن،از جمله خانم ناجی،چون خیلی از مطالبش منو شوهرم استفاده کردیم،من که اردیبهشت این صفحه رو دیدم،سریع ازش پرینت گرفتم،هنوزم پیرینت مطالبشو دارم،ایشالا واسه بچه دومم هم میخوام ازش استفاده کنم،
در ضمن اصلا اهل مطلب نوشتن نیستم،ولی با حرفایی که اینجا دیدم راجع به این خانم میگن ،ناراحت شدم،فقط خواستم به هر کی که این صفحه رو میخونه بگم من یکی که نتیجه گرفتم،حتی دکتری که شوهرم پیشش میرفت باورش نمیشد،امیدوارم همتوووووون نی نی دار شید،واسه منم دعا کنید این چند ماهه باقیمونده رو به سلامت بگذرونم،تا پسرم بیاد تو بغلم:-) :-*

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
غزل اجی خرنوب یه نوعه گیاهیه مث نخود فرنگی که هنوز تو پوستشه ولی خرنوب قهوه ای وبرای تحرک ومرفولوژیی واینا خوبه میگن باید 7عددبریزی تواب جوش چن دقیقه بجوشونی تایه هفته هرشب بخوری اما دستورداره تو نت سرچ کن میاد
بلاخره اونی ک باید میاد و... 
2738
my love میشه بگی این دکترای عتیقه رو از کجا پیدا میکنی که این تجویزا رو برات میکنن مکمل غذایی؟! تاثیرروی بیضه؟! در ضمن my love کسی از ادب صحبت میکنه که خودش از نزاکت بویی برده باشه متاسفانه تو خودت ادبو قورت دادی وقتی میبینی نمیتونی در مقابل بچه ها دفاعی از خودت وناجی جونت بکنی به توهین رو میاری
خدایا! امروز زندگیم را دردستان توانمندت قرارمیدهم وبه تو توکل میکنم که چراغ هدایتگر راهم باشی....
پارادایزآنلاین پست ها : 236عضویت:1392/7/15 1393/7/26 - 9:40 صبح [گزارش پست نامناسب] [لینک مستقیم] [ارسال ایمیل] my love میشه بگی این دکترای عتیقه رو از کجا پیدا میکنی که این تجویزا رو برات میکنن مکمل غذایی؟! تاثیرروی بیضه؟! در ضمن my love کسی از ادب صحبت میکنه که خودش از نزاکت بویی برده باشه متاسفانه تو خودت ادبو قورت دادی وقتی میبینی نمیتونی در مقابل بچه ها دفاعی از خودت وناجی جونت بکنی به توهین رو میاری
A fool thinks himself to be wise, but a wise man knows himself to be a fool. William Shakespeare
پارادایزآنلاین پست ها : 236عضویت:1392/7/15 1393/7/26 - 9:40 صبح [گزارش پست نامناسب] [لینک مستقیم] [ارسال ایمیل] my love میشه بگی این دکترای عتیقه رو از کجا پیدا میکنی که این تجویزا رو برات میکنن مکمل غذایی؟! تاثیرروی بیضه؟! در ضمن my love کسی از ادب صحبت میکنه که خودش از نزاکت بویی برده باشه متاسفانه تو خودت ادبو قورت دادی وقتی میبینی نمیتونی در مقابل بچه ها دفاعی از خودت وناجی جونت بکنی به توهین رو میاری
A fool thinks himself to be wise, but a wise man knows himself to be a fool. William Shakespeare
2706