2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
به من نگفت داروش چیه چون من فعلا منتظر جواب آزمایش دوم هستم و هنوز ازش دارو نگرفتم
می دونم یه روز وقتی دارم از ته دل دعا می کنم که تو بیای همون لحظست که تو توی وجودمی و من خبر ندارم... چه بی خبری شیرینی...
ممنونم از کسانی که گیاه خرنوب رو اینجا بهم معرفی کردند منم خوندم این مطلب را تا به یکی از اقواممون که مشکل اسپرم داره بگویم .خدا خیرتون بده
باید دانست " جاده های زندگی را خدا هموار می کند کار ما فقط برداشتن سنگ ریزه هاست ... " پس اینقدر آه و ناله چرا ؟!
@ سلام مامان گلی جون با سونو آزواسپرمی بودن مشخص نمیشه و از لحاظ ظاهر ، اسپرم آزواسپرم با فرد نرمال فرقی نداره و قابل تشخیص نیست ، در مورد راههایی هم که دکتر طب سنتی گفته تا حالا چیزی نشنیدم و اطلاعی ندارم ولی عقب افتادن پری به علت نزدیکی میتونه امیدوار کننده باشه چون همون طور که خودت گفتی یکی از دلایلش میتونه به خاطر بالا رفتن آمادگی بارداری باشه البته قطع به یقین نمیشه گفت @ نگاره جون آز جدیدت از لحاظ کمیت خیلی بهتر شده ولی از لحاظ کیفی به میزان خیلی کم افت داشته که احتمالا به علت بالا رفتن حرارت بدنه حجم از 1.2 میلی لیتر به 2.1 رسیده و نرمال شده تعداد کل اسپرم از 72 میلیون به 136.5 میلیون رسیده که خیلی خوبه تحرک تغییری نکرده و فقط 5% از تحرک کلاس B کم شده و به تحرک C اضافه شده و همچنین 5% از مورفولوژی کم شده ولی هنوز تو رنج نرماله و مشکلی نداره بنابراین شما درمانهاتون رو به همین روال ادامه بدین و فقط مصرف اسپیرولینا رو کاهش بدید و هر 12 ساعت 1 عدد مصرف بشه تا تاثیر کمتری روی حرات بدن داشته باشه و در کنارش از شربت خاکشیر استفاده کنید و 4 و 5 روز آخر قبل از آز رو از غذاهای با طبع سرد استفاده کنید مصرف هر 6 ساعت 1 عدد قرص ویتامین ث 250 میلی گرمی و روزانه 1 عدد ول من پیشنهاد میشه البته با این آز قابلیت باروری طبیعی وجود داره و حتما اقداماتتون رو داشته باشین @ سلام حنا خانوم ورزش سنگین برای اسپرم اصلا خوب نیست و بهترین کار نرمش سبک هست ، در مورد داروها نمیدونم فعلا چی مصرف میکنین ولی از اونجایی که ویتامین ث و ای قبلا تاثیر مثبت گذاشته مصرف اون رو ادامه بده ، مولتی ویتامین ول من و فارماتون رو یک روز در میون یکی از هر کدوم رو حتما استفاده کنه ، اگه میخوای از جلبکها استفاده کنه فقط از اسپیرولینا و هر 12 ساعت یکی چون از مصرف زیاد قرصها نگرانی بعضی از قرصها رو تو پیشنهادم حذف کردم ولی در عوض سعی کن به تغذیه شوهرت برسی تا جبران بشه مخصوصا غذاهایی که سلنیوم و روی و کلسیم داشته باشه بیشتر مصرف کنه @ سلام هاجر جون مگه میتونم دوستای گلی مثل شماها رو فراموش کنم؟ علائم بارداری با پری شبیه همه و زود نمیشه تشخیص داد و باید منتظر باشیم سعی کن ایام قمر در عقرب اقدام نداشته باشین و بعد از خارج شدن قمر از عقرب اقداماتتون رو انجام بدید ، خدا رو چه دیدی خیلی ها بودن که حتی نزدیک پری اقدام داشته و حامله هم شدن شاید خدا صلاح ببینه و با اقدام بعد تخمک گذاری هم بهت هدیه کوچولو بده که امیدوارم همینطور بشه @ سلام رز آبی جون اگه بدن مرد هورمون مردانه تولید نکنه نه تنها اسپرمی تولید نمیشه بلکه همون طور که گفتی تمام خصوصیات مردانه توسط هورمونهای مردانه تولید میشه مثل صدای مردونه ، موی صورت و ... ولی مشکل شوهر شما هورمونی نیست آزو اسپرمی ها 3 دسته هستن : قبل بیضه ای (هورمونی) ، بیضه ای ، بعد بیضه ای (انسدادی) طبق گفته خودت آزو اسپرمی بیضه ای هست یعنی بدن شوهرت هورمونهای مردانه ایجاد میکنه و مواد اولیه جهت ساخت اسپرم وجود داره ولی بیضه به دلیل اختلال در بیضه مثل سلولهای زایا ، سلولهای سرتولی و ... توانایی ساخت اسپرم رو نداره سونو گرافی بیضه نرماله و واریکوسل هم وجود نداره فقط مشکل کبد چرب درجه 1 وجود داره که ارتباطی با آزواسپرمی نداره @ سلام یاسین جون عموما ورزش های سنگین برای اسپرم خوب نیست که یکیش بدنسازیه بلکه برعکس نرمش و ورزشهای سبک تاثیر مثبت روی اسپرم دارن سوماتروپین یک داروی هورمونیه که توسط فوق تخصص غدد برای بعضی بیماری‌های خاص تجویز میشه ولی متاسفانه به دلیل اینکه این دارو باعث حجم عضلات و تقویت بافت سلولی میشه بعضی از ورزشکاران مخصوصا بدنسازان استفاده میکنن که این دارو برای افراد سالم عوارض شدید داره از جمله: سکته ، سرطان خون ، اختلالات جنسی ، مشکلات کبدی ، نارسایی کلیه ، نارسایی دستگاه گوارش ، اضطراب غیر عادی و افسردگی و ... و اینقدر عوارضش زیاده که مصرفش غیر قانونی اعلام شده و فدراسیون پزشکی ورزشی با همکاری ستاد کمیته مبارزه با دوپینگ و وزارت بهداشت و قوه قضائیه با باشگاه‌هایی که این مکمل‌ها رو تجویز میکنن برخورد قانونی میکنن @ سلام تنها جون به نظر میرسه اسپیرولینا تاثیری روی تبدیل اسپرماتوگونی به اسپرماتوسیت نداشته باشه ولی شاید زالو درمانی روی بیضه بتونه کمک کننده باشه و همچنین داروهایی که روی بیضه تاثیر دارن مثل گزنه @ my love جون Agglutination : یعنی چسبندگی اسپرم که non یعنی چسبندگی وجود نداره Aggregation : یعنی تجمع توده های اسپرم که اون هم وجود نداره مغز گنجشک : آب پز یا کباب مصرف اسپیرولینا برای دختر داییت میتونه خیلی موثر باشه پنتوکسی فیلین همراه با غذا خورده بشه و اگه تهوع و اسهال همچنان ادامه داشت قطع بشه ، بعید میدونم قرص جایگزین وجود داشته باشه که کارآیی پنتوکسی فیلین رو داشته باشه البته مطمئن نیستم نسخه طلایی رو به خاطر این پیشنهاد کردم که توی بیوپسی منی وجود داشته تست فروکتوز مربوط به افراد دیابتیه و اگه منظورت سطح فروکتوز تو مایع منی هست (Fructose Level) این فاکتور تو آز اسپرم بعضی از آزمایشگاهها محاسبه میشه که فروکتوز به اسپرم انرژی میده و ربطی به انسداد نداره و توی آزمایشهای شما هم نبود @ سلام انسیه حورا جون خیلی برای دختر خواهرت ناراحت شدم اگه قابل باشم حتما دعا میکم ، ایشا الله خدا شفاشون بده توکلت به خدا باشه گلم دل من هم براتون خیلی تنگ شده و تا جایی که بتونم بهتون سر میزنم عزیزم @ سلام آقا موجیییییییی آز دوم خیلی هم بدتر نشده قیاس دو آزمایش: حجم کل اسپرم 3.3 بوده که به 4.3 رسیده و بیشتر شده غلظت 30 میلیون بوده که 22 میلیون شده و هنوز هم نرماله (زیر 20 میلیون غیر نرماله) تعداد کل 99 میلیون بوده که 94.6 میلیون شده که بالاتر از حد نرماله تحرک کلاس آ 10% بوده که 5% شده و تحرک کلاس ب 20% بوده که 35% شده ، توضیح در مورد تحرک اینکه فقط اسپرمهای کلاس آ و کلاس ب توانایی بارور کردن تخمک رو دارن به این طریق که یا تحرک کلاس آ باید تو رنج نرمال باشه و یا تحرک کلای آ+ب باید تو رنج نرمال باشه ، آزمایش شما تحرک آ پایینه ولی تحرک کلاس آ+ب آزمایش قبلی 30% بوده که توی آز جدید به 40% رسیده که این خیلی خوبه یعنی تحرک پیشرفت هم داشته و فقط 10% تا حد نرمال فاصله داره ، مورفولوژی هم 7% کم شده و حدود 6% تا نرمال فاصله داره بنابراین با توجه به اینکه وضعیت اسپرم دارای نوسانه (و این مختص شما نیست و برای همه افراد دارای نوسانه و یکم بالا و پایین شدن پارامترها طبیعیه) و همچنین از لحاظ کمیت مشکلی وجود نداره و از لحاظ کیفیت تحرک بهتر شده و فقط مورفولوژی یکم کم شده و باز هم خیلی از نرمال فاصله نداره پیشنهاد میکنم که فعلا عمل نکنید و به جاش از روش تعدیل مزاج و زالو درمانی استفاده کنید @ سلام یلدا جون اگه کمکی از دستم بر میاد در خدمتم عزیزم
خـداونــــــــدا ، عجیب به آغوشت از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام ، نوازشت را از ما نگیر! @@@@@@@@@@@@@@@@@ تاپیک نتیجه نهایی تمام تجربیات و تحقیقات من: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1135224
مرسی ناجی جونم راستی خرنوب هم گرفتیم همسرم دوروزه مصرف میکنه
نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش. دخترم بهار به زندگیه منو بابا خوش اومدی
2706