2733
2734
آخه همسر من آمپول HMG رو استفاده کرد اما اسپرم اش زیاد نشد که هیچ، یه توده چربی تو سینه اش ایجاد شد که بسیار نگرانمون کرد. البته خیلی اتفاقی با مصرف قرص ای جلبک بخصوص اسپیرولینا، این توده چربی کوچکتر شده. ولی میخوان بگم که سعی کنید تا میتوانید داروهای شیمیایی استفاده نکنید. بخصوص درمان های سخت و پیچیده ای مثل ناباروری، اثرات متفاوت داره
ما بعد از کلی هزینه و رویان رفتن و عمل کردن به این نتیجه رسیدیم که درمان گیاهی از همه چیز موثرتر و بهتره. البته ناجی جون، خدا خیرش بده، تجربیاتشو در اختیار همه مان گذاشت....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ناجی اسپرم.شوهر من آزواسپرمه و میکرو تسه انجام داد و اهدای جنین بهمون پیشنهاد شد در جواب میکروتسه نوشته بود که اسپرماتوسیت اولیه به ندرت انجام میشه به نظرت اسپرولینا کمکی میتونه بکنه بهش؟خیلی ناراحتم.
نه عزیزم این برا عضله سازی بدن توباشگاه استفاده میشه که من میخام بدونم ایا ضررداره یانه!!!
نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش. دخترم بهار به زندگیه منو بابا خوش اومدی
2728
2738
سلام دوستای گلم خصوصا کسایی که آز شوهرشون صفره یعنی آزواسپرمند یه دکتر گیاهی به من گفت اونایی که آزو اسپرم هستند رنگ مایع منی شون مثل چایی خیلی کمرنگ هست و اینکه دوتا آزمایش خونگی برای اینکه متوجه بشیم اسپرمی وجود داره یا نه بهم پیشنهاد داد.
می دونم یه روز وقتی دارم از ته دل دعا می کنم که تو بیای همون لحظست که تو توی وجودمی و من خبر ندارم... چه بی خبری شیرینی...
یکیش این بود که اول منی رو روی یه پارچه مشکی بریزیم و اگه بهد چند ساعت خشک و سفت شد اسپرم وجود داره و اینکه اگه سفت نشد اسپرمی وجود نداره
می دونم یه روز وقتی دارم از ته دل دعا می کنم که تو بیای همون لحظست که تو توی وجودمی و من خبر ندارم... چه بی خبری شیرینی...
2706