2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

http://mamisite.com/pic/uploads/9301/140490518401181.jpg http://mamisite.com/pic/uploads/9301/140490526949991.jpg ناجی جون این دوتایی که گذاشتم اولیش مال اردیبهشته دومی هم اواخر خرداد. آزمایشگاههاش متفاوته. بعد از آزمایش اول دکتر بهش ویتامین ایی و سی داد یه ماه بخوره دوباره آز بده. بعد از آز دومشم سلن پلاس داد، ولی ویتامین سی و ایی رو هم باهاش میخوره. شوهرم چون معدش اذیتش میکنه میترسم قرص زیاد بهش بدم گفتم فعلا داروهای دکی خودشو بخوره اگه اثر نکرد بریم سراغ جلبکها. حالا باید واقعا سه ماه صبر کنیم تا اثرشو ببینیم؟ سه ماه خیلیه آخه :( میشه لطفا در مورد این دوتا آزمایش برام توضیح بدی..من اصلا نمیدونم مورفولوژیش الان چنده و قبلا چند بوده! اوضاعش خیلی خرابه؟
سلام مامان ناجی جون .واقعا خسته نباشید. من دیروز که شرح تجربیات شما و همسرتو میخوندم خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم و در حال خوندن اشک میریختم به خاطر این همه عشق و پشتکار . واقعا کارتون تحسین آمیزه. امیدوام به نتیجه ای که خیرتون در اون باشه برسید.بهترین هارو از خدا براتون میخوام. میخواستم اگر لطف کنی اون دکتر سنتی که تو قم رفتی برای ویزیت بهم معرفی کنی . من قم هستم و واقعا نیازمند درمان.
2731
سلام به همه دوستان و مامان ناجی جووونم که عاشقشم خیلی لطف میکنی مامان جون مهربونم راست میگی مریم جون پسر نیلوفر سفید پا روی زمین گذاشت آخیییییی ای جان خدا حفظش کنه و قسمت هممون بشه
مـــــن ذره ای از خالــــــــــــق هستم ،اگر ضــــــرورتی بر وجود من نبود ، او هرگز مـــــــرا خلـــــــــق نمیکرد و من هرگز اینجــــــــــا نبودم .
حنا جان رنج آز آخری درج نشده ،آزمایشگاهم که با هم فرق داره نمیشه مقایسه کرد حالا اطلاعاتم در این حد که از مامان ناجی گرفتم قسمت مورفولوژی: شکل سالم اسپرم 1% طبیعیه head میزان آسیب به سر اسپرم 99 Neck میزان آسیب به گردن اسپرم28 Tail میزان آسیب به دم اسپرم36 immature میزان اسپرمهای نابالغ و نارس10 motility : تحرک15% progressive : متحرک پیشرونده 5% non progressive : متحرک غیر پیشرونده10% immotile : غیر متحرک85% اگه اشتباه نکنم تعداد اسپرم در یک میلی لیتر0.2 میلیون تعداد کل اسپرمها1.1میلیون ویسکوزیته زمان برگشت منی از حالت لخته به مایع که نرماله volumحجم مایع به میلی لیتر 5.5 wbc عفونت 1 اینا تعاریف اصطلاحاتشه ولی نرم و نمیدونم نمیتونم نظر بدم مامان ناجی بیان بهتون میگن چه کار کنین ولی در مورد یخ اگه بذارین خیلی خوبه
مـــــن ذره ای از خالــــــــــــق هستم ،اگر ضــــــرورتی بر وجود من نبود ، او هرگز مـــــــرا خلـــــــــق نمیکرد و من هرگز اینجــــــــــا نبودم .
2738
آسمـان هـم کـه بـاشی بـغلت خـواهــم کـرد … فـکر گـستـردگـی واژه نبـاش هـمه در گـوشه ی تـنـهایـی مـن جـا دارنـد … پـُر از عـاشـقـانـه ای تـو دیـگر از خـدا چـه بـخواهــم ؟؟؟… * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
بزرگترین اقیانوس آرام است خداوندا آرامم کن تا بزرگ باشم
My love جون پست صبحم رو تو اوج خستگی نوشتم و چند جا اشتباه تایپی داشتم که دوباره اومدم و تصحیح کردم ولی بعد نتمون قطع شد تا امشب که اومدم و توضیح کامل دادم برای آزو اسپرم و یا کسانی که تعداد اسپرم خیلی پایین دارن مصرف کلرلا به دلیل داشتن آنتی بیوتیک پیشنهاد نمیشه پودر صعلب طبیعی یک قاشق چای خوری در نیم کیلو روغن زیتون مخلوط روزی یک قاشق مربا خوری هر روز یک قاشق چای خوری پودر شکوفه درخت خرما (گرد نخل) ول من روزی یک عدد سلام مریم جون ، دختر نازم اراده ات رو تحسین میکنم ممنون که اومدن دامادمون رو خبر دادی خیلی خوشحال شدم بالاخره اولین نوه مامان ناجی متولد شد انصافا که از قیافه به مامانش رفته واسه دخترت پسندیدیش یا نه؟ تو هم قول بده زودتر عروسمون رو بیاری تا براش بریم خاستگاری یه وقت نگی عروس چهار پنج سال باید کوچیکتر باشه ها!!! سلام بهاران جون befor Sperm processing یعنی قبل از شستشوی اسپرم after Sperm processing یعنی بعد از شستشوی اسپرم مشخات اسپرم قبل و بعد از شستشو نوشته شده که پس از مایع شدن لخته منی اسپرم ها طی فرآیندی که به اون فرآوری اسپرم Sperm processing و یا شستشوی اسپرم Sperm washing گفته می شه از سایر ترکیبات مایع منی از جمله مایع سمینال، موکوس، گلبولهای سفید جدا شده و در حجم کمتری از حجم اصلی مایع منی تغلیظ شده و در میکروتیوب های استریل ریخته شده و به کلینیک ناباروری در شرایط 37 درجه ارسال میشن در مورد رنج نرمال ف بعضی آزمایشگاهها رنج رو زیر برگه مینویسن و اگه بتونی تصویر آز رو برام بگذاری شاید بهتر بتونم راهنماییت کنم عزیزم نگران نباش ، چرا احتمال خوب شدن نباشه؟ فکر منفی به خودت راه نده ، حداقل 6 ماه باید از عمل بگذره تا میزان بهبود اسی ها طی آز مجدد اسپرم مشخص بشه ، آز از لحاظ تعداد و غلظت مشکلی نداره و از لحاظ تحرک و مورفولوژی شاید یکم پایین باشه که در بدترین فرض ممکن اگه عمل جواب نده میشه از راههای درمانی دیگه برای بهبود و بارداری طبیعی اقدام کرد ، با توکل بر خدا ایشا الله به زودی مامان میشی گلم یاسین جون پست صبحم رو تو اوج خستگی نوشتم و چند جا اشتباه تایپی داشتم که دوباره اومدم و تصحیح کردم liquifaction time زمان تبدیل شدن لخته منی به مایع هست که برای شما نرماله viscosity ویسکوزیته میزان غلظت و لختگی مایع منی هست که برای شما بالاست و غیر نرماله توضیح : مدت زمانی که طول میکشه تا لخته منی همسر شما به حالت مایع در بیاد مدت زمان طولانی نیست و تو رنج نرماله ولی بعد گذشت این زمان و تبدیل به مایع شدن ، به صورت کامل به مایع تبدیل نمیشه و هنوز درصدی از حالت لختگی رو نگه میداره ویسکوزیته اگه خیلی بالا باشه با کم کردن میزان تحرک اسپرم باعث ناباروری میشه ولی همونطور که گفتم اصلا جای نگرانی نداره ویسکوزیته بالا هیچ ربطی به سقط و بچه ناهنجار نداره و فقط تحرک اسپرمها رو محدود میکنه و اسپرمها اگه تحرک کافی نداشته باشن نمیتونن خودشون رو به تخمک برسونن و اون رو بارور کنن با وجود ویسکوزیته بالا باز هم احتمال حاملگی وجود داره ولی هرچقدر میزان ویسکوزیته از حد نرمال بالاتر باشه احتمال حاملگی رو کمتر میکنه ان- استیل- سیستئین یا همون قرص جوشانی که گرفتی اگه هر قرص 600 میلی گرم باشه یک بار در روز و اگه 300 میلی گرم باشه 2 بار در روز مصرف بشه به این طریق که هر یک عدد قرص رو به صورت محلول تو نصف لیوان آب بعد از غذا بخوره بهاره جون دکتر داروخانه اطلاعاتش از جلبکها ناکافی بود چون مصرف دوگانه دارن ، برای لاغری نیم ساعت قبل از غذا و برای چاقی نیم ساعت بعد از غذا باید خورده بشن البتها ین قرصها به تنهایی چاق یا لاغر نمیکنن و در و در کنار رژیم چاقی یا لاغری میتونن کمک کننده باشن برای شوهرت کلرلا و ول من تاثیر داره به شرط اینکه در کنارش از شربت خاکشیر و مخلوط عرق کاسنی و شاطره استفاده کنه ، از اسپیرولینا هم میتونه استفاده کنه در اینصورت باید دوز مصرفی کلرلا و اسپیرولینا رو نصف در نظر بگیری و بعد 3 هفته مصرف دوباره آز بده تا میزان تاثیر جلبکها معلوم بشه برای خودت مصرف همزمان هردو بهتره و تاثیرش روی کیست سینه سریع تر از تخمدان پلی کیستیک جواب میده برای ماه رمضون نصف جلبکها موقع سحر و نصف اونها موقع افطار خورده بشه به کلوب دعوتت کردم عزیزم سلام الاله جون خواهش میکنم خانومی ایشا الله به زودی مامان بشی و دیگه نیازی به هیچ کدوم از این درمانها نداشته باشین سلام میتی جونم خواهش میکنم گلم ایشا الله به زودی دامنت سبز بشه و تا صبح با بقیه آجیا شادی کنیم حنا خانوم جون توضیحات ملورین جون کاملا درسته فقط WBC تعداد گلبولهای سفیده که اگه بیشتر از حد نرمال باشه نشان وجود عفونته که برای شما تعدادش کمه و عفونت وجود نداره مهمترین مشکل آز شوهرتون تعداد هست که حداقل باید 40 میلیون باشه ولی برای شما فقط 1 میلیونه پیشنهاد میکنم همسرتون یک آز هورمونی بده تا مطمئن بشیم که از لحاظ هورمونی مشکل نداره سوال: همسرتون مشکل واریکوسل یا نهان بیضگی و یا ... داره؟ طبع همسرتون چیه؟ گرم ، سرد و یا معتدل؟ برای اثر داروها چاره ای ندارین جز اینکه 3 ماه صبر کنین ولی تاثیر جلبکها تو مدت 3 هفته خودشو نشون میده البته تا سوالاتی که پرسیدم رو جواب ندی فعلا نمیتونم پیشنهادی داشته باشم سلام مامی سام جون ممنون از دعای قشنگت خانومی فردی که من پیشش رفتم شاگرد یکی از عطارهای معروفه و در حال تحصیل هست و کسی رو ویزیت نمیکنه و از اونجایی که یک جورایی با هم فامیل میشدیم از اطلاعاتش استفاده کردم ، اگه آدرسی از دکتر طب سنتی خوب تو قم داشتم مطمئنا دریغ نمیکردم عزیزم یه سلام مخصوص هم به ملورین جون دختر مهربون خودم که خیلی دوستش دارم
خـداونــــــــدا ، عجیب به آغوشت از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام ، نوازشت را از ما نگیر! @@@@@@@@@@@@@@@@@ تاپیک نتیجه نهایی تمام تجربیات و تحقیقات من: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1135224
2706