2733
2734
سلام به همه منم یه زمانی در به در دنبال یه راه جدید میگشتم چند سال تام زندگیم شده بود نازایی و روش های درمان همه چی را امتحان کردم و نشد تحرک اسپرم شوهرم صفر بود و انرمالش 97 درصد ولی به لطف خدا الان دو تا بچه د ارم ناامید نباشید و فقط به خدا توکل کنید
زندگی تصویریست از نقاشی خداوند ...فقط مال اروپایی ها و امریکایی هارو داده داوینچی کشیده مال مارو داده زهرا 6 ساله از قوچان !
سلام ناجی جون ممنون از کمکات و راهنماییت خدا ازت راضی باشه من نفهمیدم بالخره چسبندگی شوشو نیاز به دارو داره یا نه؟ به خودمم که گفتی کلرلا رو مصرف کنم روزی چندتا بخورم ناجی جون یه سوال دیگه من 31سالمه و تا یکسال پیش پریودهام منظم و 26روزه بود ولی حدود یکساله که نامنظم شدم و الان 50روزه پری نشدم.همش نگران یایسگی زودرسم آخه نو نت دربارش خوندم ممکنه عایا؟؟؟من وقتی پریودام عقب میفته احساس گرگرفتگی شدید پیدا میکنم خیلی نگرانم اگه کمکی میتونی بکنی ممنونم
خدایا! مارا ببخش به خاطر درهایی که زدیم، اما خانه تو نبود!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستی بچه ها گلفم که از بچه هایی بود که ناجی داروها و جلبکارو براش تجویز کرد الان بارداره به لطف خدا و ناجی جون.گفتم در جریان باشین از دوستای صمیمیمه
خدایا! مارا ببخش به خاطر درهایی که زدیم، اما خانه تو نبود!
2731
@ناجی در راستای تجربه تون که گفتین گرید 1 و 2 با زالودرمانی خوب میشن ولی گرید 3، احتمال بهبودش پنجاه پنجاه هست من سه دور زالو درمانی ناحیه پرنیه رو انجام دادم. از من که گرید 3 بود، بهبودی حاصل نشد از نظر ظاهر واریکوسل. با این حال برم سراغ میکروسرجری ... من مرکز تحقیقات حجامت رفتم برای زالودرمانی، اونجا دکترش دو تا داروی ضد سودا به نام سوداک و شنیسل نوشت و گفت مصرف کن. همون دو هفته اول مصرف کردم ولی بعد به دلیل مشغله دیگه وقت نشد مصرف کنم... @ندارم اینکه خانم با آقاش بره توی اتاق نمونه گیری، درسته که نمونه رو نمیشه با نزدیکی گرفت، اما خانم میتونه با تحریک به شوهرش کمک کنه که نمونه راحتتر گرفته بشه. چون تحریک که نباشه برای مرد خیلی سخت هست توی اون شرایط که بخواد نمونه بگیره... @الی و آنی قرص و دارو و عرق رو با نسخه مصرف نکنید ضرر داره! حتما با تجویز پزشک با سواد باشه. توی تهران، برای آدرس پزشک سنتی، من مرکز تحقیقات حجامت رفتم و شلوغه و مراجع های زیادی داره. آدرسش پونک، جنب امامزاده بی بی خاتون هست.
سخنرانی بیماریهای زنان + متن، سید حسن ضیایی، برگه ناباروری، www.teb14.ir
سلام ناجی عزیز من از تجربیات شما خیلییییییییی زیاد استفاده کردم مصرف فارماتون و اسپرموگرام وکلورلا وباردارشدم خدا رو هزاران بار شکر وپسرم صحیح وسالم اومد چون همسرم مشکل تعداد اسپرم شکل ظاهری وحرکت داشت
پسرم، عزیزم با اومدنت زندگیه من وبابا رو شادتر کردی ( خدا جونم ازت ممنونم )
سلام مامان ناجی مهربونم،ممنونم از اینکه میای و به ما سر میزنی محبوب خوشکله آقاست!!!!!!!! ترانه عزیز ممنون که آمدی اینجا و بهمون امید و دلگرمی دادی مینی پرنس خداروشکر که باردار شدین
مـــــن ذره ای از خالــــــــــــق هستم ،اگر ضــــــرورتی بر وجود من نبود ، او هرگز مـــــــرا خلـــــــــق نمیکرد و من هرگز اینجــــــــــا نبودم .
2738
سلام دوستان...نه بچه های بی جنبه نی نی سایتی شایعه کردن من آقا هستم....با گوشیه شوشو تو واتساپ یه گروه ساختم...چند نفر اومدن گفتن چرا تو لاین و وایبر اسمت سجاد...هر چی هم توضیح دادم باورشون نشدددد
بعدشم ناجی جون خوب منو میشناسه.....بعدشم یه مرد آخه کجا حوثله فیلم و عکس آرایشی و مارک لوازم آرایشی رو داره...که به زناا بگه بیایین بهتون نشون بدم...خداییش همچین مردی پیدا میشه....خو عقل بعضی هاا باید کار کنه که نمیکنه....بچه های دیگه در جریان اوضاع من هستن...
محبوب جونم به اعصاب خودت مصلت باش....انگار زورشون کردی بیان تو گروهت...نیازی نیست به کسی توضیحی بدی....کسی که دانا باشه ...اینجوری حرف نمیزنه....واقعاااا که............دلم گرفت از همتون....ناجی تو که از همون اول در جریان اوضاع من بودی چرااا دیگه
نمیدونم والا......خدا میدونه آخه تو فضای مجازی واقعا نمیشه به هرکس اعتماد کرد هر آقایی میتونه راحت بیاد و در نقش خانم ارتباط برقرار کنه که همینشم خیلی بده .... واقعا متاسفم برا اینجور آقایون...
مـــــن ذره ای از خالــــــــــــق هستم ،اگر ضــــــرورتی بر وجود من نبود ، او هرگز مـــــــرا خلـــــــــق نمیکرد و من هرگز اینجــــــــــا نبودم .
سلام ناجی چون ممنون میشم جواب ازمایش شوهرمو بگید لطفا بگوچقدر ضعیفه؟ Liquefaction=Entire30 min at 37.0 viscosity =more than normal volume 5.6 ph 7.8 sperm concentration 37.48 mili/ml a rapid progressive 0.00% b slow progressive 4.76% c non prog 2.66% d immotile 92.55% sperm morphology normal 52% head defects 32% neck or mudpiece defects 14% tail defects 2% spermatogenic 1-2 wbc 0.36 motile sperms 7.45 agglutination none color and smell gray opaque fishy smell
یا امام رضا یا ضامن آهو حالا دیگه دستام از تو یاری میخواد از خدا برای ما بچه ای صالح بخواه فدایمهربونیات آقا
2706