2410
2553
پسرم از دیشب تب کرده و تبش با استامینوفن کمتر میشه ولی اثر دارو که میره دوباره تب میکنه هیچ علامت دیگه ای هم نداره. یکم بی حال هست ولی نه خیلی. اما تب میکنه تبش کم نیست تمام بدنش داغ میشه. میشه کمکم کنید. پسرم 7 ماه و نیمشه
مشکل دنیا این است که احمق ها کاملاً بخود یقین دارند، در حالیکه دانایان سرشار از شک و تردیدند  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دختر منم فقط تب داشت چند دهفته پیش بردیم دکتر گفت گلوش التهاب داره
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
ممنون شیوا جون و مامان پرهامی جون

به نظرتون تا فردا صبر کنم مشکلی پیش میاد؟ببرمش پیش دکتر خودش؟

مشکل دنیا این است که احمق ها کاملاً بخود یقین دارند، در حالیکه دانایان سرشار از شک و تردیدند  
2714
سلام
اکثرتبا ویروسیه پسرمنم دیشب داشت تا امروز که الان بهتره خداروشکر همون تب بر بهش بده فعلا امروز دکتر خوب پیدا نمیشه اگه اورژانسی نیست وبا تب بر پایین میاد تا فردا صبر کن که دکتر خودش ببری بهتره
به خدای عاشقان سوگند که اگر بدانم دوستم نداری
گریه نمی کنم بلکه آرزو میکنم...
کسی را دوست بداری که دوستت نداشته باشد ...!!
عسل جان
اگه اسهالش به ده بار تو روز میرسه ببرش دکتر ولی اگه کم تره از محلول ors استفاده کن و بذار تو یخجال خنک بشه کم کم بهش بده بخوره ولی چون سنش کمه دکتر ببری خیلی بهتره
اگر حس میکنی سرماخورده (( بستگی به اب وهوای شهرتون داره) که استامینوفن دوبرابر وزنش هر 4 ساعت بده تا بری دکتر چون تب اصلا خوب نیست توی یکسال اول احتمال تشنج داره.اگرهم فکر میکنی بی علت هست شاید عفونت ادراری یا گلو درد هست که زود ببری ذکتر بهتره
همسرم " بوسیدن تو تنها تکراریست که تکراری نمی شود …
اسهال به بیشتر از چهار بار اجابت مزاج اونم به صورت ابکی میگن اگه این علائم رو داره پس دچار اسهال شده باید علتش مشخص بشه و ازش ازمایش مدفوع میگیرن اگه مشکلی نداشته باشه وانگل یا مریضی دیگه نباشه همون محلول رو بهش میدن تا ان شالله بهتر بشه
2706