2726
سلام دوستان محترم

درخواست معرفی وکیلی مجرب و کار بلند در رشت رو دارم .

لطفا پیشنهادتون جنبه تبلیغاتی نداشته باشه چون مسئله ی حساسی هست .

آدرس و شماره تماس رو فراموش نکنید.

پیشاپیش ممنونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رشت چهار راه میکاییل وکیلای خوبی داره
الله اکبر... گاهی گمان نمی کنی ولی می شـــود...گاهی نمی شود که نمی شود که نمی شود!!!...گاهی هزار دوره دعا بی اجابت اســـت... گاهی نگفته قرعه به نام تو می شـــود..گاهی بساط عشق خودش جور می شود....گاهی به صد مقدمه ناجور می شود... گاهی گدایٍ گدایی و بخت یار نیســـت ...گاهی تمام شهر گدای تو می شود!!!
2728

من موکل آقای عباس شریف پور بودم خیلی وکیل دلسوز و کار بلد و شجاعی هستن من خیلی دنبال وکیل خانواده بودم .خداکمکم کرد که ایشون رو پیدا کردم و زندگیم رو نجات داد .از نظر مالی هم خیلی با ادم مدارا میکنه شماره دفتر ایشون هم ۳۳۲۳۳۶۲۵ دفترشون شهرداری رشت هست 

بیست سال بود در بدترین شرایط زندگی کردم و از ترس نتونستم از همسرم شکایت کنم تا جدا شوم .سه تا وکیل عوضکردم تا همسر سابقم با اون وکلا حرف میزد و تهدیدشون میکرد بعدش دیگر پیگیر کار من نمیشدن تا اینکه به واسطه ی یکی از موکلین آقای عباس شریف پور این وکیل رو دیدم و ایشون کار وکالت من رو قبول کردن الحق که وکیل شجاعی هستن و ترس برای ایشون معنایی نداره و تمام تلاششون رو برای گرفتن حق موکل انجام میدن .خ پیگیر کارام بودن و تونستم با کمک ایشون از همسر سابقم جدا شوم خداروشکر که با ایشون آشنا شدم و کار وکالتم را انجام دادن شماره همراه ایشون ۰۹۱۱۳۴۴۳۱۲۹من که خیلی  از ایشون راضی بودم آدرشون سبزه میدان خیابان اعلم الهدی رشت است 

سلام من از رشتم من ده سال زندگی خ سختی داشتم همسرم مهندس بود بیرون یه فرشته ولی خونه همش منو میزد بدم میزد حالا زدن ب کنار اصلا متعهد به زندگی زناشویی نبود یه مرد هوس باز ک هیچی حالیش نبود همش با دیگران بود با وجود اینکه من میدونستم ولی با پرویی تمام به کارش ادامه میداد خ برا زندگیم تلاش کردم انقدر ظاهر خوبی داشت ک حتی خانوادم هم باور نمیکرد شایدم باور میکرد ولی ابرو براشون خ مهم بود .منم از ترس ابرو و خانوادم همش صبر کردم تا اینکه واقعا دیگه نمی تونستم تحمل کنم جلوی من تلفن میزد قرار میزاشت انگار ک من اصلا تو خونه ادم نبودم .یه بار خواستم خودکشی کنم ولی جرعت نکردم تا اینکه دوستم ک البته خودش هم جدا شده بود چون شوهرش شیشه ای بود منو با اقای شریف پور وکیل تو رشت اشنا کرد وقتی باهاش حرف زدم خ ارامش گرفتم گفت کمکم میکنه تو حق الوکاله خدایی باهام خ راه اومد .شوهرم اول حاضر ب طلاق نبود چون نمیخواس یه قرون مهر نده .حتی خواست وکیلم رو بخره ولی این وکیل تن ب این کار نداد حتی همه چی رو بهم میگفت  .ولی وقتی اوضاع در دفاع دادگاه و رای خوب پیش رفت و حکم به نفعم بود  بخشی از مهرم رو داد و حاضر به طلاق شد و من با اون  پولی ک از مقدارمهرم  گرفتم خونه گرفتم تونستم برم سرکار .الان شکر خدا خ ارامش دارم و واقعا مدیون  این وکیلم.شمارش رو هنوز دارم دفترش سبزه میدون رشته شمارشم 09113443129 هست.امیدوارم هیچ زنی اینجور به خاطر ابرو و خانوادش اذیت نشه

سلام ،بخاطر تعریف یکی از خانمها توی نی نی سایت پیش وکیل پیشنهادیشون رفتم ،۱۵۰ هزارتومن پول گرفت ،یک لحظه هم به متن  مدرک مورد شکایتم نگاه نکرد ،و یه چیزهایی خودم براش تعریف کردم ،بلافاصله پیشنهاد وکالت و مبلغ وکالتش را داد و گفت فکراتو بکن بیا .نمیدونم دیگه چرا ۱۵۰ هزار را گرفت؟! 

[QUOTE=64768476]وکیل دلسوز و کاربلد سعید عابدیان مدیریت مؤسسه حقوقی عدالت در رشت- بلوار معلم. البته تخصص اصلی ایشون ...[/QUOT

۱۵۰ هزار تومن گرفت ولی مشاوره ای در کار نبود ،متن مدرک را که اصلا نگاه نکرد ،مجبورا خودم ی چیزهایی براش تعریف کردم ،بلافاصله صحبت حق الوکاله اش را کرد وخدا حافظی؟!

سلام.اتفاقا در تحقیقات دقیقی که من در گیلان داشتم آقای عابدیان به همراه خانمشان از از وکلای متعهد و خوشنامی  هستند. سطح رضایتمندی از ایشون و وکلایی مثل آقایان دریاگشت، بیژن اسودی، بزرگ‌نیا، داوود وکیل پور و...در دادگاه های رشت خیلی بالاست و البته جزو وکلای گران هم هستند. وکلای باتجربه و پزشکان ماهر با یک اشاره طرف، مشکل فرد رو متوجه میشن و طبیعیه که سریعا هم راه درمان رو مطرح ‌کنند. وقتی حق الزحمه مطرح می کنند یعنی موضوع را گرفتند. خیلی از نوشتجاتی که عوام فکر می کنند مهمه ولی ممکنه از نظر یک پزشک، وکیل و بخصوص قضات دادگاه اصلا اهمیت نداشته باشه و تشخیص این موضوع در وهله اول با خود اون شخص متخصص هست.

وکیل دلسوز و کاربلد سعید عابدیان مدیریت مؤسسه حقوقی عدالت در رشت- بلوار معلم. البته تخصص اصلی ایشون ...

سلام. من هم نظر شما رو تایید میکنم. 🌹جناب عابدیان بسیار  وکیلی متخصص و خوشنامی هستند و همینطور همسر محترمشون سرکار خانم محبوبه توکلی که از وکلای تهران هستند. با خانم توکلی مشاوره تلفنی داشتم خیلی محترمانه و حرفه ای مشاوره کردند. البته آقای دریاگشت و همسرشان خانم رجب پور، آقای داوود وکیل پور، بیژن اسودی و چند وکیل دیگه هم در رشت بسیار موفق هستند.

2706