2703
2553
دوستانم کسی می دونه ضخامت اندومتر رحم آیا در باردار شدن تاثیر داره یا نه؟ ضخامت اندومتر درحالتی که پری هستیم و در حالتی که نیستسم به طور نرمال باید چند مییلی متر باشه ؟ اندازه فولیکول وقتی آزاد میشه چقدر باید باشه و آیا اندازه اش در کیفیتش برای بارداری موثره ؟
عزیزم ضخامت در غیر حالت پری معمولا1تا 4 میل هست نزدیکای پری تا 8تا هم میرسه و در طول پری دوباره کم میشه.من خردادماه سقط داشتم بعد اون ضخامتم زیاد بود که یه دکتر گفت شاید پولیپ داشته باشی اما دکتر دیگه گفت موردی نداره مال من در حالت غیر پری 8 میل تا 13 هم شده اما دکتر گفت نگران نباشم دیگه نمیدونم.
سوال دومتو چیز زیادی نمیدونم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
برای دوقلو دو علت هست یکی اینکه تخمک تقسیم میشه و علت دوم اینه که هر دو تخمک سمت راست و چپ تحمک گذاری داشته باشن که در این صورت بچه ها شبیه هم نمیشن
یا تنها بازی کن یا یه همبازی خوب پیدا کن
گل من جان من تا جایی که فهمیدم اندازه فولیکول بالغ باید به بالای 18 برسد تا تخمک آزاد کند... من دیروز رفتم سونو 2 روز مونده به وسط سیکلم یه فولیکول داشتم 15 میلی متر و اندازه ضخامت آندرومتر 7.7 بود دکترِ گفت طبیعی است همه چیز ولی به نظر من فولیکول ام کوچیک است فوقش تا دو روز دیگه می شه 19 میلی متر شما چی؟
2706