2733
2734
خوبه؟؟؟؟؟

رسیدگیشون به نوزاد و.......؟؟؟

شمادکترتون کی بود وکی سزارین کردین هزینش چقدر شد بابیمه؟
تاج از فرق فلک برداشتن جاودان آن تاج برسرداشتن- دربهشت آرزو ره یافتن هرنفس شهدی به ساغر داشتن- روز،درانواع نعمتهاوناز شب، بتی چون ماه دربرداشتن- صبح،از بام جهان چون آفتاب روی گیتی را منور داشتن- شامگه چون ماه رویا آفرین ناز برافلاک واختر داشتن- حشمت وجاه سلیمان یافتن شوکت وفر سکندر داشتن- تاابد دراوج قدرت زیستن ملک هستی را مسخر داشتن- برتو ارزانی که ما را خوشتراست لذت یک لحظه مادرداشتن-
من 1388با طاهری پناه عالیییییییییی بود من بخش vip رفتم
بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست. با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان به سر برد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوبه من راضی بودم سال 88 بادکتر شوزاقاضی زاده زایمان داشتم که واقعا دکتر عالی بود من تکمیلی داشتم اون موقع 1/5 بیمه داد منم 200 اضافه دادم دکترم هیچی اضافه نگرفت.درضمن بخش زایمانش تو قسمتی که برای اتاق عمل حاضرت میکنن واقعا پرستارای مهربون و دلسوز و خوش اخلاقی داشتن اینو میگم چون خودم امسال بیمارستان بهمن بچه دومم رو زایمان کردم که درمقایسه با اونجا پارسیان بهتر بود
اللـــهم عجل لولـــیک الفـــرج و العــــــافیه و النـــــــصر
2731
مرسی مامانا

من دکترم پاکروشه نمیدونم پارسیان برم یا کسری؟؟
تاج از فرق فلک برداشتن جاودان آن تاج برسرداشتن- دربهشت آرزو ره یافتن هرنفس شهدی به ساغر داشتن- روز،درانواع نعمتهاوناز شب، بتی چون ماه دربرداشتن- صبح،از بام جهان چون آفتاب روی گیتی را منور داشتن- شامگه چون ماه رویا آفرین ناز برافلاک واختر داشتن- حشمت وجاه سلیمان یافتن شوکت وفر سکندر داشتن- تاابد دراوج قدرت زیستن ملک هستی را مسخر داشتن- برتو ارزانی که ما را خوشتراست لذت یک لحظه مادرداشتن-
2738
از بین بیمارستان هآیی که دکترم هست طبق تعریف خودش و بقیه بهترین بیمارستان و خیلی پرس و جو کردم میگن کادر بیهوشی عالیه و لوکس هست البته من هنوز نرفتم این هفته مریم ببینم هزینش هم 5ملیون البته با دستمزد دکتر اگه با دکترت خودت صحبت کنی 3.5فقط هزینه اطاق عمل و بیمارستان و دستمزد دکترت هم خودت میدی 500 اتاق خصوصی و 1میلیون اتاق VIP فعلا اطلاعاتمان اینه ایشالا 24شهریور رفتم میام تعریف می کنم
CafeMom Tickers
2706