2733
2734
واقعا که آدم متاسف میشه......چرا اینجا انقد به همه توهین میشه؟! اس ام اس ها رو میبندن....اینترنت کم سرعت میشه....بخش تبادل نظر بسته میشه......واقعا جای تاسف داره ...منی که میام اینجا و فقط در مورد تکون بچمو جیشو پیفش صحبت میکنم میبینم یه دفعه کسی پیدا شده که خیلیی خودخواهانه در همه چیزو بسته و هر وقت خودش صلاح بدونه بازش میکنه.متاسفم....
سلام بچه ها . خ.بین؟ کسی از مفتاح خبر نداره؟ همین روزا باید زایمان می کرد. ستاره جون تو چطوری؟ از اوضاعت برام بگو . همون 15 تیر زایمان می کنی؟ فشارت خوبه؟ ورم واینجور چیزا نداری؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام به همگی خوبین خوشین با 2 قلوهاتون چی کار می کنین...
کسی از مفتاح خبر نداره تو رو خدا هر کی خبر دار شد زودی بیاد خبر بده کی ازش شماره داره تو رو خدا زودی پی گیری کنید
ستاره سهیل جونم ماله شما هم نزدیکه ... ایشالا که همه چی برات راحت باشه
برایه من که 2 ماه گذشت
پرنسس . الهه شما ها چی کار می کنید ؟ خوبید دخملها و پسراتون خوبن بزرگ شدن خوب می خوابن شبا؟
2728
سلام به همه مامانهای که نی نی هاشون به دنیا اومده و اونهائی که هنوز در انتظار نی نی هستند
من که هر چی از تون خواهش می کنم به اون تاپیک هم بیائید کسی تحویل نمی گیره ازتون می خوام بیائین تا اون تاپیک هم فعال بشه و منبع خوبی برای سوال های دیگران
خوب بگذریم

من فکر می کنم اولین مامان دوقلوئی بودم که بعد از به دنیا اومدن بچه ها شاکی و ناراحت و پشیمون بودم و همه را هم نا امید کردم ولی امروز اومدم بگم که .... خیلی خوبه که دوقلو دارم بچه ها حسابی بزرگ شدند و با هم بازی هم می کنند . من و باباشون هم هر شب می بریمشون گردش تا لباس می پوشیم فقط جیغ شادی ددر رفتن می زنن و کلی هم پارک و گردشو ماشین سواری را دوست دارن شما هم امتحان کنید چون انرزی کمتری از خونه نشستن ازتون می گیره
سلام مامان قلوهای ناز
دلم برا همتون تنگ شده بود.
من و پسملهامم خوبیم
حسابی شیطون شدن و تکون میخورن.
منم که 13 کیلو از اول بارداریم چاقالو شدم.
دکتر گفت دیگه باید رعایت کنم.
شماها چه خبر؟
هر کس فکر میکنه دارای فهم و شعور هست و با این کار زشتی که مسوولین نی نی سایت انجام دادند بهش توهین شده نی نی سایت رو تحریم کنه http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=13484&postID=1157488#1157488
سلام به همه مامان ها و بابا هابه توان 2

سلام دلم برای همتون تنگیده بود شدید

خوشحالم که اینجا دوباره راه افتاد.دلیلش دیگه الان مهم نیست...

بچه ها من همین الان یه خبر خوب شنیدم..جمعه مفتاح جون به سلامتی زایمان کرده ..من با همسرش تلفنی حرف زدم روم نشد وارد جزییات بشم........فقط همینو میدونم ...باید صبرکنم تا حالش کمی بهتر بشه بعدا بازم ازش خبر بگیرم.........

بقیه تون همگی حالتون خوبه؟؟؟؟؟؟کوچولوهاتونو ببوسین
2738
مرسی گل گلی جون که منو تحویل گرفتی.
من هنوز 17 هفته ام . نمیدونم سونو نشون میده یا نه. گذاشتم 20 هفتگی برم سونو. ببینم بچه ها چی هستن.
البته فقط از این بابت که بتونم براشون سیسمونی مناسب جنسشون بخرم .
سلام دوست جونا همه با نی نی ها تون خوبید؟
بهارک خانم خوشحالم که داری حالشو می بری نی نی های منم 5 ماهشونه منم می برمشون پارک اما ای خواهر از دست این بجه ها حسابی معروف شدیم همه با دست ما رو به هم نشون میدن انگاری ما اولین دوقلوی رو زمینیم همه یا می خوان نازشون کنن یا می خوان عکس بگیرن شما این مشکل و ندارین؟
مامان کیمیا جون تبریک و خوش آمد میگم
به مفتاح خانم گل تبریکات فراوان میگم .
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
2706