2737
2734
عنوان

ناراحتی قلبی در کودک هر مامانی هست بیاد تو...

| مشاهده متن کامل بحث + 341194 بازدید | 2448 پست
مرسی فرنوش جان حتما میرم اکوی قلب جنین...عزیزم درسته که میگن وزن مهمه ولی شما فکر کن پسر من تو 20 روزگی با وزن 2.600 عمل به اون سنگینی شد اخه بچه هایی که مشکل قلبی دارن خیلی سخت وزن میگیرن ولی بعد عمل حسابی جبران میکنن تپلی میشن...غذای کمکی هم 5 ماه تمام میتونی شروع کنی
خداوندا سلامتی بچه های گلم و عشقم را خواهانم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ﻣﺮﺳﯽ ﻣﻬﺮﻳﻨﺎ ﺟﺎﻥ ﺍﺯ ﺟﻮﺍﺑﺖ ﮔﻠﻢ
ﺗﻮﮐﻞ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ
ﻋﺰﻳﺰﻡ ﺑﺪ ﺑﻪ ﺩﻟﺖ ﺭﺍﻩ ﻧﺪﻩ...ﺍﻧﺸﷲ ﮐﻪ ﻧﻴﻨﯽ ﺗﻮ ﺭﺍﻫﺖ ﺳﺎﻟﻢ و ﺳﻼﻣﺘﻪ ﮔﻠﻢ...ﺧﺪﺍ ﺩﻳﮕﻪ ﻫﻤﻪ ﺩﺭﺩ و ﻏﺼﻪ ﻫﺎ ﺭﻭ ﮐﻪ ﻳﮑﺠﺎ ﻧﻤﻴﺮﻳﺰﻩ ﺗﻮ ﺩﻝ ﻳﻪ ﻧﻓﺮ!....ﺧﻴﺎﻟﺖ ﺗﺤﺖ..ﺳﺎﻟﻣﻪ ﺳﺎﻟﻤﻪ ﺍﻳﺸﷲ
انسان ها به اندازه ی کمبودهایشان دیگران را میازارند!!!
2731
مبارکه مهرینا جون ایشاله به سلامتی قدمش خیر باشه ،فرنوش جان توکلت به خدا باشه توسل یادت نره ،به حق آقا امام زمان ایشاله همه مشکلات پسر عزیزت خوب میشه و وزن میگیره بعد عمل میبینی که چجوری مثل یه گل قشنگ زود زود بزرگ میشه و تو لذت میبری
چه رفته بردل تنگم که بی امان همه شب هوای رفتن ازاین شهرمیزند به سرم
سلام دوستان ، پسر من موقع تولد سوراخ و رگ اضافی جنینی اش بسته نشده بود تو 4 ماهگی رگه بسته شد اما سوراخه هنوز هست الان 19 ماهشه و چند وقت 1 بار باید چک بشه دکترش گفته تا 2،3 سالگی به احتمال زیاد بسته میشه، اگه تجربه این مورد رو داشتید لطفا بگید تو چه سنی بسته شده ؟ و کسی می دونه تو تفسیر اکو کلمه ای که نشان دهنده قطر سوراخه کدومه ؟ آخه هر چی از دکترش پرسیدم جواب نداد فقط گفت بزرگ نیست ،خوب میشه .می خوام بدونم چقدره؟
2738
سلام بر همگی

تنگی ائورت پسرم با بالون کاملا رفع شد خدایا هزاران مرتبه شکرت از تک تکتون ممنونم به خاطر دعا هاتون خدا بچه ها تون رو براتون نگه داره و سلامتی بده یه چیزی بگم من واقعا حضور خدا رو تو اون لحظات حس کردم عاجزانه شفای همه بچه ها رو ازش خواستم مطمئنم همه بچه ها به همین زودی شفا می گیرن مطمئنم
ممنونم مهرنیا جان تجربیاتت خیلی به دردم خورد خدا پسرت رو واست نگه داره وااااااااااااااای دوباره داری مامان میشی خیلی برات خوشحالم فقط محض احتیاط هفته 18 برو اکوی جنینی می بوسمت

در ضمن بچه ها دعای توسل و دعای ال یاسین یادتون نره معجزه میکنه
2706