2733
2734
عنوان

ناراحتی قلبی در کودک هر مامانی هست بیاد تو...

| مشاهده متن کامل بحث + 341115 بازدید | 2448 پست
سلام ممنونم از همتون نمی دونم چه گناهی به درگاه خدا کردم که کارامون پیش نمی ره بعد از دو ماه که منتظر بالون بودیم و با کلی دردسر پیدا کردیم امروز رفتیم بیمارستان برا هفته بعد رزرو کنیم میگه دکترتون اذر ماه نمیادبیمارستان دی ماه میاد برا 2 دی وقت داد مثل اینکه این انتظار کشنده نمیخواد تموم بشه ای خدا حالا دوباره بعد از ظهر زنگ میزنیم دکترش ببینیم میشه زودتر کاری کرد یا نه؟

فرنوش جان پسر من فشار ریه نداره سوراخ قلبی نداره فقط تنگی ائورت داره و شکر خدا ظاهرا هیچ مشکلی نداره ولی خوب اونم باید رفع بشه وگرنه بعدا مشکل ساز میشه همه استرس من به خاطر اینه به شدت از دکتر و بیمارستان می ترسه یعنی دکتر می ریم از ترس دستاش می لرزه موندم اونجا چه جوری دوم میاره بعدم که می ترسم با بالون حل نشه و عمل لازم باشه که اونم دردسره

در ضمن ما تبریز پیش دکتر صمدی بیمارستان شهید مدنی قراره بالون کنیم
سلام دوستان امیدوارم ناراحت نشده باشید که یک پدر اومد اینجا راستش خیلی نگران وافسرده هستم البته بعضی از نظرهارو خوندم کمی اروم شدم من یه دختر 7ساله دارم از 9ماهگی تو بیمارستان میلا تحت نظر دکتر سلگی بود دخترم قلبش بزرگه دارو هم از همون موقع میخورد تا یک ماه قبل برای اکو رفتیم دکتر گفت پیشرفت کرد از نطر من باید عمل بشه اما خودشون انجام نمیدن نامه زد برای دکتر مرتضاییان تو شهید رجای اونجا رفتیم اکو گرفت بعد گفت عکس گرفت بازم متوجه نشدن وقت انژیو داد برای ماه بعد بریم راستش خیلی نگرانم نمیدونم چی میشه همش افکار منفی تو ذهنم میاد برای دخترم تورو خدا دعا کنید ام دخترم ریحانه هست امیدوارم همه بچها خوب بشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام آقا محمود اصلا خوشحال نیستم اینجا میبینم که شما اومدید

کاش جای بهتری راجع به ریحانه گلی صحبت میکردین

درد شما رو درک میکنم چون پسر 14 ماهمو زیر تیغ جراحی دادم

بد نیست یه ویزیت پیش دکتر ماندگار ببرین

پسر منو ایشون عمل کرد از نت هم شمارشو میتونین پیدا کینی
ایلیای من چه نازه.....
2731
من نمیگم رجایی خوب نیست بابای ریحانه

ماندگار بین پنجح تا هشت دستمزد دا ه

هزینه عملم که بستگی به نوع عملههه

میدونم بخدا جی میگین

من برای ساده ترین عمل قلب پسرممممم هفده میلیون دادمممم

ولی فدای سرششششش تنش سلامت
ایلیای من چه نازه.....
2738
این فقط یکی از مشکلاتشه .دکترش گفته رگ اضافی و سوراخ و...ولی بقیشو نمیدونم چین گفت شماها متوجه نمیشین ولی میخوام بدونم چی به چیه/
عمل پسر گلت چطور بود/؟الان که خدا را شکر مشکلی نداره؟ پسرت کبود هم میشد؟
Lilypie Pregnancy tickers
2706