2737
2734
عنوان

ناراحتی قلبی در کودک هر مامانی هست بیاد تو...

| مشاهده متن کامل بحث + 341206 بازدید | 2448 پست
ایشالا خدا بچه هاتونو شفا بده خیلی سخته دختر من سه هفته زود بدنیا اومد قلبش دوتا صدا داشت دکترش گفت بیشتر بچه ها تا یکسالگی خوب می شن یه سری ها هم این صدا دریچه قلبشونو سوراخ می کنه ،

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی استرس داشتم یکسال دویوونه شدم خواب و خوراک نداشتم 3 ماه 3 ماه می بردمش اکو 2 ماهه پیش که یکسالش تموم شد دوباره بردیمش اکو دکترش گفت صدا خیلی کم شده دیگه نمیخواد سه ماه سه ماه بیاریدش برید 1 سال دیگه بیاین
2731
ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﺎﻣﺎﻥ ﺁﺭﺷﻴﺪﺍ ﺟﻮﻥ
ﻣﻬﺮﻳﻨﺎ ﺟﺎﻥ ﺩﮐﺘﺮ ﻣﺮﺗﺼﺎﻳﻴﺎﻥ ﮐﻪ ﺑﺎﻟﻦ ﺯﺩ ﺗﻨﮕﯽ ﺁﺋﻮﺭﺗﺶ ﻳﮑﻢ ﺑﺎﺯ ﺷﺪﻩ ﻭﻟﯽ ﻣﺸﮑﻞ ﺍﺻﻠﯽ ﺍﻼﻥ ﺑﺎﻼ ﺑﻮﺩﻥ ﻓﺸﺎﺭ ﺭﻳﻪ ﻫﺎﺷﻪ..ﻭﺍﻼ ﺩﮐﺘﺮ ﮔﻔﺖ ﺩﺭ ﺣﺪﻭﺩ 75 ﻫﺴﺖ ﻓﺸﺎﺭﺵ و ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻭﺍﺧﺮ ﺩﯼ ﮔﻔﺖ ﺑﻴﺎ ﮐﻪ ﭘﺎﻧﭻ ﻳﺎ ﻫﻤﻮﻥ ﺣﻠﻘﻪ ﻭﺍﺳﻪ ﺭﻳﻪ ﻫﺎﺵ ﺑﺰﺍﺭﻥ و ﻋﻤﻞ ﮐﻨﻦ ﺩﻳﮕﻪ
ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺩﺍﺭﻡ ﺩﻕ ﻣﻴﮑﻨﻢ..ﭘﺴﺮﻡ ﺍﺻﻼ ﻭﺯﻥ ﮔﻴﺮﻳﺶ ﺧﻮﺏ ﻧﻴﺴﺖ...ﺧﻴﻠﯽ ﻣﻴﺘﺮﺳﻢ ﻭﺍﺳﻪ ﻋﻤﻠﺶ...ﺁﺧﻪ ﺗﺎﺯﻩ 5 ﻣﺎﻫﺶ ﻣﻴﺸﻪ ﺍﻭﻥ ﻣﻮﻗﻊ...ﺍﻼﻥ ﮐﻪ 3 ﻣﺎﻫﺸﻪ ﺗﺎﺯﻩ 5 ﮐﻴﻠﻮ ﺷﺪﻩ..ﺧﻴﻠﯽ ﺭﻳﺰﻩ...ﻓﻘﻂ ﻫﻢ ﺷﺒﺮ ﺧﺸﮏ ﻣﻴﺨﻮﺭﺭﻩ ﭼﻮﻥ ﺩﻳﮕﻪ ﺷﻴﺮ ﻣﻨﻮ ﺍﺻﻼﺍﺍﺍﺍ ﻧﺨﻮﺭﺩ...
ﺣﺎﻼ ﺑﺎ ﺷﻮﻫﺮ ﺗﺼﻤﻴﻢ ﮔﺮﻓﺘﻴﻢ ﺑﺑﺮﻳﻤﺶ ﻳﮑﺒﺎﺭ ﺩﮐﺘﺮ ﻣﻬﺮﺍﻧﭙﻮﺭ ﺍﮐﻮ ﮐﻨﻪ و ﻳﻪ ﻓﻮﻕ ﺗﺨﺼﺺ ﺭﻳﻪ ﺍﻃﻔﺎﻝ ﻫﻢ ﺑﺒﺮﻳﻢ ..ﺑﺒﻴﻨﻴﻢ ﺍﻭﻧﺎ ﭼﯽ ﻣﻴﮕﻦ...ﺗﻮﮐﻞ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ
ﻧﯽ ﻧﯽ ﺷﻤﺎ ﭼﻄﻮﺭﻩ؟..ﺑﻬﺘﺮﻩ؟..ﺧﻮﺏ ﺷﻴﺮ ﻣﻴﺧﻮﺭه؟...ﻭﺯﻥ ﮔﻴﺮﻳﺶ ﭼﻄﻮﺭﻩ؟
انسان ها به اندازه ی کمبودهایشان دیگران را میازارند!!!
سلام فرنوش خاتون عزیز
دکتر مهران پور عالیه مشکل پسر منو ایشون تشخیص دادن و فرستادنمون پیش دکتر بقائی برای عمل در مورد وزن پسر من بعد از همون عمل اولش تو 20 روزگی شروع کرد به وزن گیری و یک مقدار وزنش همیشه بالاس و کلا خوش اشتهاس ماشالا ...این پانچ رو خود مرتضائیان انجام میده یا کس دیگری؟
خداوندا سلامتی بچه های گلم و عشقم را خواهانم
ﻣﻬﺮﻳﻨﺎ ﺳﻼﻡ
ﻫﻨﻮﺯ ﻧﮕﻔﺘﻪ ﻋﺰﻳﺰﻡ ﮐﯽ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻣﻴﺪﻩ...ﻭﺍﺳﻪ ﻫﻤﻴﻦ ﻣﻴﺘﺮﺳﻢ..ﮔﻔﺘﻢ ﺑﺒﺮﻡ ﻳﮑﯽ ﺩﻭﺗﺎ ﺩﮐﺘﺮ ﺩﻳﮕﻪ ﺑﺒﻴﻨﻦ...ﭘﺴﺮﻡ ﺭﻓﻼﮐﺲ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻩ ﺩﻳﮕﻪ ﺷﺪﻩ ﻗﻮﺯﻩ ﺑﺎﻼ ﻗﻮﺯ...ﺑﻪ ﺯﻭﺭ ﺷﻴﺮ ﻣﻴﺪﻡ ﺑﻬﺶ..ﺩﻭ ﺗﺎ ﻣﻴﮏ ﻣﺰﻧﻪ ﻭﻝ ﻣﻴﮑﻨﻪ..60 ﺳﯽ ﺳﯽ ﺷﻴﺮ ﺭﻭ ﻧﻴﻢ ﺳﺎﻋﺖ ﻃﻮﻝ ﻣﻴﺪﻩ ﺑﺨﻮﺭﻩ..ﺩﻳﻮﻭﻧﻢ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ
ﺭﺍﺳﺘﯽ ﭘﺴﺮﺕ ﺭﻭ ﭘﻴﺶ ﮐﺪﻭﻡ ﺩﮐﺘﺮ ﺍﻃﻔﺎﻝ ﻣﻴﺒﺮﯼ؟..ﺍﮔﻪ ﺭﺍﺿﯽ ﻫﺴﺘﯽ ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﻣﺸﮑﻠﺶ ﺑﻪ ﻣﻨﻢ ﺑﮕﻮ ﺑﺒﺮﻡ...ﻫﺮ ﺩﮐﺘﺮﯼ ﺑﺮﻡ ﺗﺎ ﭼﻴﺰﯼ ﻣﻴﺸﻪ ﻣﻴﮕﻪ ﺧﺎﻧﻮﻡ ﻣﺎﻟﻪ ﻗﻠﺒﺸﻪ...ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺗﯽ ﮐﻪ ﺍﺻﻼ ﺭﺑﻄﯽ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﻫﺎﺍﺍﺍ....ﺍﺻﻼ ﺳﻮﺍﺩ ﻧﺪﺍﺭﻥ..
فرنوش خاتون میدونم چه حالی داری از طرفی انتظار سخته و از طرف دیگه وقتی داری به زمانی که گفتن باید عمل شه نزدیک میشی ادم میترسه میدونم که مسئله وزن و رفلاکس هم بیشتر نگرانت میکنه ولی عزیزم چاره ای نداریم جز تحمل و صبر فقط خدا میدونه که چی میکشیم امیدوارم بچه هامون خوب خوب شن و خبر سلامتیشونو به هم بدیم ...دکتر پسر من عرب حسینی هست تو پاسداران من ازش راضیم
2738
سلام مهرنیا جان الان حال پسرن خوب شده کاملا

ما هم کلا بریدیم دیگه اخه برا پسرم بالون گیر نمیاد الان یه ماهی میشه تو نوبتیم راستی شما هم خودتون بالون تهیه کردید یا بیمارستان در اختیارتون گذاشت ؟
دلم میخواد این تاپیک همیشه خالی و خلوت باشهههه

هیچ کس نباشهههه

گاهی به خودم میگم چی شد که این بلا سر طفل معصومم اومدددد

دلم خون میشه یادم میوفته بچه 14 ماهم با اون سن کمش عمل قلب شدهههه

کاش همه بلاها سر من بیاد ولی سر ایلیا نیاد چون طاقتشو اصلا ندارم تکرار مکررات بشه

ایشالا کوچولوهای این تاپیکم همه خوبه خوب بشنننن
ایلیای من چه نازه.....
سلام ساینا جان پسرم ائورتش که بالون زدیم خوبه ولی برای تنگی شریان ریویش هنوز کاری نکردیم ...بالونو خود بیمارستان داد البته اسفند پارسال
ﺳﻠﻴﻨﺎ ﺟﺎﻥ ﻧﺎﺭﺍﺣﺖ ﺷﺪﻡ ﻭﺍﺳﻪ ﻧﻴﻨﻴﺖ..ﺍﻳﺸﺎﻼ ﺑﺎ ﺑﺎﻟﻮﻥ ﺣﻞ ﻣﺒﺸﻪ..ﻣﻨﻢ ﭘﺴﺮﻡ ﺗﻮ ﻣﻬﺮ ﻣﺎﻩ ﺑﺎﻟﻦ ﺯﺩﻥ ﺁﺋﻮﺭﺗﺸﻮ...ﺍﻼﻥ ﺑﺪﮎ ﻧﻴﺴﺖ...ﻧﻴﻨﯽ ﺷﻤﺎ ﻓﺸﺎﺭ ﺭﻳﻮﯼ ﺑﺎﻼ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻩ؟..ﺳﻮﺭﺍﺥ ﺟﻄﻮﺭ ﺩﺍﺭﻩ؟...ﮐﺪﻭم ﺷﻬﺮ ﻫﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﮔﻔﺘﻦ ﺑﺮﻭ ﺧﻮﺩﺕ ﺑﺎﻟﻦ ﺗﻬﻴﻪ ﮐﻦ؟!!
ﻣﻦ ﻭﺍﺳﻪ ﭘﺴﺮﻡ ﺧﻮﺩ ﺑﻴﻤﺎﺭﺳﺘﺎﻥ ﺑﺎﻟﻦ ﺗﻬﻴﻪ ﮐﺮﺩ و ﺯﺩ
2706