2737
2734
عنوان

ناراحتی قلبی در کودک هر مامانی هست بیاد تو...

| مشاهده متن کامل بحث + 341189 بازدید | 2448 پست
عزیزم پسر من 22 مرداد پارسال عمل شد 20 روزش بود حال عمومیش خوبه و کلی هم شیطونه پسر من متاسفانه دچار عوارض بعد از عمل شد هم ائورتش و هم شریان ریویش یک مقدار تنگ شد که ائورتشو وقتی 7 ماهش بود بالون زدیم و خوب شد و برای شریان ریویش هم قرار اذر ماه اول سیتی انژیو بشه تا بعدا بالون بزنن...عزیزم فکر نمی کنم خون افتادن چشم بچت ربطی به قلبش داشته باشه ولی وقتی میبریش چک اپ حتما هر دو مورد رو بگو...راستی بچه شما کی و پیش کدوم دکتر عمل شده؟
خداوندا سلامتی بچه های گلم و عشقم را خواهانم
آخی ایشااله هرچه زودتر سلامتی کامل نصیبش بشه آرشیدای من دو ماه و نیم پیش عمل شد دکتر دهستانی و دکتر میرزا آقایان عملش کردن تهران مرکز طبی کودکان راستی چند وقت بعد از عمل این عوارض به وجود اومد؟دلیل خاصی داشت؟
چه رفته بردل تنگم که بی امان همه شب هوای رفتن ازاین شهرمیزند به سرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام عزیزم ببخشید 2 روز نبودم ... بعد از عمل پسرم دقیقا روزی که میخواستیم از بیمارستان مرخص شیم اکو کردن و گفتن دچار عوارض پس از عمل شده بعدا باید براش بالون بزنیم جراحش دکتر بقائی بود دکتری که براش بالون زد دکتر مرتضائیان
مشکلات پسر من هم همین ها بود فقط به جای asd...vsd داشت منتها اسم عملی که شد ارتریال سوئیچ بود چون این نوع عمل فقط زیر 1 ماه جواب میده و بچه شما که بزرگتر بوده حتما نوع دیگه ای عمل شده...شما چک اپ رفتین بعد از مرخص شدن و ایا دارو هم می خوره؟
2738
مامان آرشیدای عزیزممم سلاااام

اصلا خوشسحال نیستم اینجا باهات آشنا میشسمممم

پسر منم پی دی ای داشت فقط همین

نوزده خرداد عملش کردیممممم

ایلیا هم دچار عوارض عمل نشده شکر خدا
ایلیای من چه نازه.....
مهرینا جون یه باربرا چکاپ رفتیم خداروشکر گفتن نتیجه عمل خوب بوده هشتم آبان هم باید دوباره بریم خیلی استرس دارم آرشیدا الان سه تا قرص میخوره-مریم گلی جون خداروشکر الان ایلیاجون چطوره قرصی هم مصرف میکنه؟
چه رفته بردل تنگم که بی امان همه شب هوای رفتن ازاین شهرمیزند به سرم
سلام دختر من 14 ماهشه دیروز که برای چکاپ یردمش دکتر گفت که قلبش نا منظم میزنه گفت به طور ریتمیک میزنه بعد یه وقفه ایجاد میشه و دوباره میزنه اون میگفت چیزه مهمی نیست ولی ببرش پیش دکتر کوچاریان که یه نوار قلب ازش بگیره به نظرتون مشکله خاصی داره ترو خدا اگه کسی تجربه ای در این مورد داره راهنماییم کنه لطفا
ﻣﺎﻣﺎﻥ ﺗﺮﺍﻧﻪ ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﺍﻳﻦ ﻣﺸﻜﻞ ﺭﻭ ﺩﺍﺭﻡ.ﺍﻧﻮﺍﻉ ﻧﻮﺍﺭ ﻗﻠﺐ و ﺍﻛﻮ ﺭﻭ ﻫﻢ ﺩﺍﺩﻡ و ﻫﻴﺞ ﻣﺸﻜﻠﻲ ﻧﺪﺍﺷﺘﻢ.ﺟﻴﺰﻱ ﻧﻴﺴﺖ ﻧﻜﺮﺍﻥ ﻧﺒﺎﺵ.ﺍﻭﻧﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﻣﺸﻜﻞ ﺩﺍﺭﻥ ﻫﻤﻮﻥ ﻣﺎﺓﺍﻱ ﺍﻭﻝ ﺑﻴﻤﺎﺭﻱ ﺧﻮﺩﺷﻮ ﻧﺸﻮﻥ ﻣﻴﺪﻩ .ﺩﺧﺘﺮ ﺷﻤﺎ ﻛﻪ ﺟﻬﺎﺭﺩﻩ ﻣﺎﻩ ﻫﻴﺞ ﻣﺸﻜﻠﻲ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﻗﻂﻌﺎ ﺳﺎﻟﻤﻪ ﻋﺰﻳﺰﻡ
سلام به مامانی های صبور و فداکار

امیدوارم نی نی ها و بچه های نازتون روز به روز به سلامتی کامل نزدیکتر بشن

من دو سال پیش اومدم اینجا و از ناراحتی قلبی پسرم نوشتم
(صفحه 36 همین تاپیک و یا این لینک
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=52326&PageNumber=36

و تمام صفحات تاپیک رو خوندم و از اون زمان برای همه تون و نی نی هاتون دعا میکنم

متاسفانه پسرم در سن 43 روزگی تشنج کرد و بعدشم ایست قلبی و ریوی و فوت کرد

یعنی پسرم الان که تو بهشته فردا دقیقا دو ساله میشه . فردا تولدشه

برای من روزهای تلخ و سختی گذشته

اما به لطف خدا یک هفته است که فهمیدم باردارم و امیدوارم خدا فرزندی سالم و صالح بهمون عطا کنه

به خدای مهربون میسپارمتون

برای منم دعا کنید. ممنونم

2706