2737
2734
عنوان

ناراحتی قلبی در کودک هر مامانی هست بیاد تو...

| مشاهده متن کامل بحث + 341178 بازدید | 2448 پست
sayna joon pesare man ham aortesh ham sharayane riavish tang bood esfand mah vaghti ke 7 mahe bood aortesho balon zadan va kamel baz shod khoda ro shokr vali goftan sharayane riavish bayad amal beshe avakhere ordibehesht ke raftim check up dresh goft ba bozorg shodanesh sharayane riavish ham maghdari baz shode yaani az 60% bastegi resideh bood be 30% goftan momkene baztar ham she emsal amalesh nemikonim agar sale dige niaz bood amal mikonim vali aortesh ba balon kamel baz shod
خداوندا سلامتی بچه های گلم و عشقم را خواهانم
sayna joon dar morede balon zadan ham barat begam kolan 2 rooz bimarestan boodim fardaye roozi ke bastari shodim anjam sho kolan 45 daghigheh tool keshid daghighan mesle anjio geraphy hastesh baraye dr ha kheili asoone vali be har hal ma ke madarim baraye har chizesh joonemoon be labemoon mirese badesh ham ye meghdar to ricaveri bood hodoodan 1 saat ke man ham pishesh boodam va baadesh oumad bakh farda sobhesh ham morkhas shod inam begam mamoolan dar morede aort aval balon mizanan chon kheili rahat hast va bacheh zire tighe jarahi nemire agar javab nade balon amal mikonan ke dar morede pesare man khoda ro shokr javab dad
خداوندا سلامتی بچه های گلم و عشقم را خواهانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام مامان مهرینا جون
ممنونم از اینکه به سوالام جواب دادی می بوسمت

موقعی که می برن برا بالن زدن سوند ادرار وصل نمی کنن و دیگه اینکه بچه خیلی اذیت میشه ؟و جایی که از پاشون رگ گرفتن بعد بالن خیلی درد داره بعد بیمارستان حالشون خوبه می تونن راه برن میشه هزینشو هم بگین؟
ببخشید سوالام زیاده داغونم داغون
سلام دوستان من مامان محمد طاها هستم البته اگه یادتون باشه چند وقت پیشا اومدم اینجا و گفتم پسرم مشکل قلبی داره و عملش کردیم و بعد از عمل دکتر گفت حالش خوبه خوبه الان همش احساس می کنم یه صدای اضافه هنوز هست و برای چک اپ بردم دکتر هم بهم گفت نسبتا خوبه منم برای راحتی خیالم می خوام طاها رو یه دکتر دیگه ببرم این دکتر اعرابی تو بیمارستان رجایی اصلا جواب درست حسابی به ادم نمی ده بدتر استرس میده میشه بگید تو این سایت از کدوم دکتر بیشتر راضی بوده اید و خیلی دکتر خوب و با حوصله و مهربونی باشه که ادم راحت سوالاتشو ازش بتونه بپرسه و قانع بشه ممنون از لطفتون
2738
عسل جان من دکتر سروش غفوریان که مطبش تو بیمارستای دی هستش بهت پیشنهاد میکنم دکتر صبور و مثبت و با حوصله ایه
من خدا را در قمقمه آب یافته ام ، در عطر پیچ امین الدوله ، در خلوص برخی کتاب ها و حتی نزد بی دینان . اما تقریباً هیچ گاه وی را نزد آنانی که کارشان سخن گفتن از اوست ، نیافته ام.

سلام
خوبید؟
امیدوارم حال خودتون و کوچولوهاتون خوب باشه.
سایه جون ، ممنون که جویای احوالمون هستی....
راستی من این بار هم پیش دکتر تفرشی برای چکاپ وقت نگرفتم. با دکتر صیادپور تو مرکز طبی وقت گرفتیم. راستش از آخرین باری که باهاش چکاپ داشتیم و بهمون استرس داد ، یک کم دل چرکین شدیم. برای همین برگشتیم پیش دکتر اولیه مهسا... خدا رو شکر که دیگه مشکلی نیست و چکاپ های روتین هست.

عسل جون ، اگه مرکز دولتی می خوای ، من دکتر صیادپور تو مرکز طبی کودکان رو پیشنهاد میدم.
سلام به همه دوستان عزیز
من مامان امیر مهدی 4 ماه هستم که میتلا به تترالوژی فالوت هست از شما می خوام اگه کسی فرزندش این بیماری را داره منو راهنمایی کنه!!!
پزشک و بیمارستانی که جراحی شده؟؟چه سنی جراحی شده؟؟؟دارویی قبل و بعد از جراحی استفاده می گردیده؟؟/حملات کبودی قبل از عمل داشته؟واکسناسیون فرزندتون را انجام داده بودین؟ختنه در چند سالگی انجام دادین؟؟
سابقه دیابت بارداری داشتین؟؟ازدواج فامیلی؟؟بعد از تشخیص بررسی دیگه ای هم غیر از قلب بررسی دیگه ای هم بر روی فرزندتون انجام شد؟؟؟
سلام به همه دوستان عزیز
من مامان امیر مهدی 4 ماه هستم که میتلا به تترالوژی فالوت هست از شما می خوام اگه کسی فرزندش این بیماری را داره منو راهنمایی کنه!!!
پزشک و بیمارستانی که جراحی شده؟؟چه سنی جراحی شده؟؟؟دارویی قبل و بعد از جراحی استفاده می گردیده؟؟/حملات کبودی قبل از عمل داشته؟واکسناسیون فرزندتون را انجام داده بودین؟ختنه در چند سالگی انجام دادین؟؟
سابقه دیابت بارداری داشتین؟؟ازدواج فامیلی؟؟بعد از تشخیص بررسی دیگه ای هم غیر از قلب بررسی دیگه ای هم بر روی فرزندتون انجام شد؟؟؟
2706