2726
عنوان

ناراحتی قلبی در کودک هر مامانی هست بیاد تو...

| مشاهده متن کامل بحث + 340788 بازدید | 2448 پست
آقا داوود واقعا برایه کوچولویه نازتون متاثر شدم اما در واقع مطمئنم فرشته نازتون الان تو بهترین جای دنیا بدون هیچ مشکلی شاده و سلامت .راستی بابایه مهربون کوچولویه نازتون چند وقتش بود؟و الان چند وقت از اون ماجرا میگذره؟
خداوندا تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آقا داوود با تمام وجود درکتون میکنم چون یه فرشته ناز دارم که برام تمام دنیامه
دقیقا با حرفتون موافقم که این فرشته هایه کوچولو از هر نظر بی نظیرن
امیدوارم شادی مهمون خانه پر مهرتان شود و دل شما و همسرتان را شاد کند آمین
خداوندا تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن .
2728
سلام به همه مامانهای گل ...تورو خدا منو راهنمایی کنید و از نگرانی در بیارید ..
پسر من 18 ماهه هست .در بدو تولد به خاطر وجود یک سوراخ توی قلب اکو شد توسط دکتر مهرانپوربیمارستان دی .هیچ دارویی بهش نداد و فقط گفت 3ماه بعد دوباره بیارش .وقتی پسرم 3 ماهه شد بردم و دوباره اکو کردند و گفتند که سوراخ بسته شده و برای اطمینان بیشتر و اینکه یک چک آپ نهایی بشه یک سالگی ببرمش.در سن یک سالگی دوباره اکو شد و این بار یک مشکل جدید پیش اومد ...تنگی دریچه ششی .خلاصه اینکه تو سن یک سالگی این تنگی 30 بود .با اکو مجدد در سن 14 ماهگی این تنگی به 32 و الان که 18 ماهه هست این تنگی 35 شده .دکتر مهرانپور گفته اگر به 50 برسه باید بالون بزنند ..خیلی نگرانم نمیدونم با این وضعیت که این عددها رو به بالا رفتن هست امیدی هست که این دریچه باز بشه و کلا کسانی که وضعیت مشابه داشتن منو راهنمایی کنند..به نظرتون دکترش رو لازمه عوض کنم .البته یک بار هم جواب اکو ها رو به دکتر غفور سلگی فوق تخصص قلب کودکان و دکتر جامی شکیب نشون دادم اونها هم همین نظر رو داشتند ..
تورو خدا راهنماییم کنید ...
فروشگاه اینترنتی انواع لباسهای مجلسی و اسپرت از بهترین برند های ترکیه و آلمان . با امکان پرو حضوری در محل شما ادرس وب سایت : www.tchibogallery.com ادرس کلوپ : http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=26575
سلام بهمه امیوارم حال همه نی نی ها خوب بوده باشه
شیوا جون منو یادت هست؟
منم بعد از 2.5 متوجه شدم دخترم یه بیماری قلبی داره ولی به گفته دکترش اصلا مهم نیست ولی الان که این تایپک رو خوندم دوباره دچار نگرانی شدم من دخترمو بردم پیش دکتر مومن زاده اون بهم گفت ببرش یه دکتر قلب و از منشی اونجا پرسیدم دکتر مجتهد زاده رو بهم معرفی کرد بردمش اونجا بعد از نوار قلب و اکو بهم گفت شلی دریچه میترال داره و هر سه سال یکبار برا چکاب باید بیایید حالا با این وجود لازمه ببرمش پیش دکتر دیگه ؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام اقا داوود

دختر من هم روزی که دنیا امد ، یه سوراخ بین دهلیز داشت 10 میل و یه سوراخ بین بطن 7 میل و فشار ریه بالا

بعد یک ماه هر دو سوراخ شد 3 میل ولی فشار ریه اش همچنان بالا بود

اخرین بار وقتی که 6 ماه داشت بردمش دکتر گفت فشار ریه اش نرمال شده یعنی اومده پایین

چندتا سوال داشتم

اول اینکه شما چیزی در مورد دکتر عجمی شیراز شنیدین ؟ کارش خوبه ؟

با اطلاعاتی که دارید به نظر شما وضعیت دختر من چطوره ؟

ممنون
سلام
آقا داوود واقعا متاسفم. از خدا برای شما و همسرتون صبر می خوام.
.
.
.
سمی جون ، راستش یادم نمیاد کجا با هم آشنا شدیم؟ امیدوارم دخترت همیشه سالم باشه و مشکلی نداشته باشه. راستی اسم دخترت آریانا که نیست؟؟؟!!!! آخه یک دوست به این اسم داشتم که مدتهاست تو سایت ندیدمش.
سلام مامان و باباهای عزیز لطفا منم راهنمایی بکنید پسرم مشکل قلبی داره دوتاسوراخ نسبتا بزرگ وتنگی دریچه پزشک معالج آقای دکتر نواب رو برای جراحی پیشنهاد دادن منتها ما شهرستان هستیم ومن هیچ اطلاعاتی ندارم خیلی ممنون
سلام اقا داوود یکی از سوراخها ریر دریچه آئورت ویک سانتی وسوراخ دیگه بین دهلیزی و تنگی دریچه را به من ps گفتند اطلاعات بیشتر ندارم اما شدیدا موقع فعالیت دچار تپش قلب میشه الان 22ماهه است وخیلی شلوغ وترسو
2706