موضوع: ناراحتي قلبي در كودك هر ماماني هست بياد تو... + اظهار نظر

صفحه 53 از 73 اول قبلی  48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58  بعدی آخر صفحه
کاربران حاضر: 0 کاربر و 1 مهمان
سها (مامان آنديا) پست ها : 280عضویت:1389/6/7
1391/8/15 - 11:06 صبح
سلام دوستان

به نظرتون خامه برا بچه های ما ضرر نداره ؟

اخه اندیا لازمه که وزن بگیره و خامه هم خیلی دوست داره
سها (مامان آنديا) پست ها : 280عضویت:1389/6/7
1391/8/15 - 11:23 صبح
سلام اقا داوود

ممنون

خیلی خوشحالم که شما اینجا هستید

اینجوری احساس ارامش میکنم که کسی هست که جواب سوالامو بده

یک دنیا تشکر
مامان اميرعلي گارداش پست ها : 32عضویت:1391/7/19
1391/8/15 - 1:26 عصر
سلام خوبین
آقا داوود بنظر منم وجود شما کیمیاست واقعا برامون آرامش واطمینان خاطر ارمغان دارید همیشه موفق باشین
شيوا پست ها : 3542عضویت:1387/4/29
1391/8/15 - 4:59 عصر
مامان هدیه و آقا داوود.. ممنون از لطفتون.
امیدوارم همه بچه ها سلامت باشند و هیچ پدر و مادری نگران سلامتی بچه اش نباشه.
مامان اميرعلي گارداش پست ها : 32عضویت:1391/7/19
1391/8/16 - 9:16 صبح
گاهی نیاز داریم که کسی فقط حضور داشته باشد نه برای اینکه چیزی را درست کند یا کار خاصی انجام دهد ؛ بلکه فقط به این خاطر که احساس کنیم کسی کنارمان است و به ما همیت می دهد
يار مهربان پست ها : 61عضویت:1389/12/8
1391/8/17 - 4:14 عصر
سلام مهربونترین مامانها و باباهای دنیا
امید که سلامتی همه بچه های این مر ز و بوم رو ببینیم
مانا و باباهای خوب هر کسی میتونه شماره تلفن مطب دکتر تفرشی رو واسم اینجا بذاره
یه شماره دارم هرچی میزنگم جواب نمیدن
یه ک دنیا سپاس
kian 2 پست ها : 2عضویت:1391/8/10
1391/8/18 - 2:24 عصر
دکتر رویا عیسی تفرشی ،رشته تخصصی : فوق تخصص بیماریهای قلب اطفال ،شهر: تهران ،مطب: خ ملاصدرا شیخ بهایی جنوبی نرسیده به پل همت پ 17 ،تلفن: 88065874
(مامان هديه)sayeh پست ها : 170عضویت:1389/7/12
1391/8/19 - 11:21 عصر
سلام

تازه متوجه شدم که برای نخستین بار در کشور روش نوین بستن نقص یا سوراخ مادرزادی دیواره بین دو بطن چپ و راست قلب وی.اس.دی(VSD) با موفقیت انجام شده...

به گزارش فارس به نقل از روابط عمومی اداره کل درمان تأمین اجتماعی استان تهران، محسن نبیونی، مدیر کل درمان تأمین اجتماعی استان تهران گفت: برای نخستین بار در کشور است که مجرای بین بطن های قلب به روش جدید در بیمارستان شهید دکتر لواسانی به عنوان یکی از مراکز درمانی تابعه این اداره کل با موفقیت انجام شده است.

وی در خصوص نحوه اجرای این عمل جراحی در گذشته نیز تصریح کرد: البته مدتهاست این بیماری مادرزادی به روش غیر جراحی و با تکنیک های دیگری همچون آمپلاتزر در بیمارستان لواسانی برای بیماران قلبی انجام می شد، اما استفاده از روش جراحی جدید، هم از نظر تکنیک و هم از نظر نوع وسیله با روش قبلی متفاوت بوده و در بخش آنژیوگرافی به راحتی می توان این نقیصه مادرزادی را برای بیماران قلبی برطرف کرد.

مدیر کل درمان استان تهران درباره مزایای این روش جدید در درمان بیماران دارای نقیصه مادرزادی قلب نیز گفت: روش جراحی قلب باز در این قبیل بیماران با مدت زمان طولانی تر بستری شدن و اقامت بیمار در بیمارستان و عوارض بیشتری همچون بازکردن قفسه سینه و نیز شکاف بین حفرات قلب همراه بوده که همواره عوارض خاص خودش را به همراه داشته است و خوشبختانه استفاده از این روش جدید ضمن کاهش مدت زمان اقامت بیماران در بیمارستان برای بیماران دارای عارضه ای کمتر و روشی مطمئن تر بوده و بیمار پس از انجام آن می تواند برای همیشه سلامت خود را بازیابد.

جدیدترین روش بستن نقیصه مادرزادی بین دو بطن قلب بر روی یک بیمار کودک دو ساله و یک جوان ۲۲ ساله توسط تیم پزشکی بیمارستان لواسانی به سرپرستی پرفسور لی از کشور آلمان و با همکاری مجید دهقانی (فلوشیپ انینترونشن آنژیوپلاستی )، عبدالرحیم قاسمی (فوق تخصص بیماریهای قلب اطفال )، محمد غفاری پور (متخصص بیهوشی و اکوکاردیوگرافیست حین عمل )و طالوعی (متخصص بیهوشی) با موفقیت انجام شد، که حال عمومی هر دو بیمار نیز رضایتبخش اعلام شده و یک روز پس از انجام عمل جراحی نیز از بیمارستان مرخص شده اند.

امیدوارم که اینطور باشه ...

من قبلا در بیمارستان لواسانی هم رفته بودم اما خبری از این قضایا نبود ...
هرگاه قلبتان براي ديگران مي تپد ، فرشتگان برايتان دست تكان مي دهند
**نگارين** پست ها : 3603عضویت:1390/10/28
1391/8/21 - 9:53 عصر
سلام دوستان همدرد !
من امروز دخترمو برای یه سرماخوردگی ساده بردم دکتر که بعد از وزن کردن دخترم متوجه شدیم که با وجود تمام رسیدگی ها و توجه هات من برای افزایش وزن دختر نازم برای چندمین بار متوالی که وزنش ثابت بوده در ماهای اخیر دچار کاهش وزن شده ! برای همین دکتر دخترم توصیه کرد که بیارمش تهران پیش چند تا دکتر متخصص قلب اطفال تا نظرات اونا رو هم در مورد مشکل VSD قلب دخترم بدونیم ....
دکترش دکتر مجتهدزاده رو به ما معرفی کرده .
خواهشی که حالا از شما دارم اینه که لطف کنیین ادرس و شماره تلفن این دکتر و همین طور چندتا اکوکاردیولوژیست اطفال دیگه که کارشون خوب باشه و نظراتشون قابل اعتماد رو برام بذارین و اگه اطلاعاتی هم در مورد چگونگی نوبت دهی اونا دارین بهم بگین . منظورم اینه که تلفی نوبت میدن یا نه ؟؟؟؟
پیشاپیش از کمکتون ممنونم و منتظر....
فکر کردن به گذشته دويدن به دنبال باد است
1391/8/21 - 10:02 عصر
و یه چیز دیگه این که کسی این آقای دکتر عبدالرحیم قاسمی که در مطلبی که سایه جون ( مامان هدیه ) در بالا گذاشته رو میشناسه ؟؟؟ اگه میشناسین آدرس و شماره تلفن مطب ایشون رو هم برام بذارین .....
بازم ممنونم !
میدونم که همه ما حال همه خیلی خوب درک میکنیم !!! من از امروز که دکتر گفته شاید بهتر باشه عمل بشه کارم شده گریه !! و خیلی هم نگران هستم
توضیح اینکه دختر من الان 2 سال و نیمشه ! نارس متولد شده و از روز سوم تولدش تشخیص وی اس دی دادن براش و تا 8 ماهگی شربت لانوکسین بهش میدادم و بعد از اون قطعش کردم به دستور دکتر قلبش ( من پیش دکتر متقی میبردمش در مشهد ) الان هم به جز همین لاغری و کاهش وزنش هیچ مشکلی نداره
1391/8/22 - 9:08 صبح
یک دنیا ممنونم اقا داوود .
1391/8/22 - 2:31 عصر
اقا داوود توی هیچکدوم از اکوهاش اندازه سوراخ قلبشو به ما نگفتن اونی که توی اکوی اخرش نوشته اینه :
VSD PG (mmHg )> 70-60
من از دکتر پرسیدم گفت این عدد اندازه سوراخش قلبش نیست ! این عدد نشان دهنده میزان اختلاف فشار بین دو بطنه ! که چون داره زیاد میشه یعنی که داره سوراخ کوچیک میشه ... توی اکوی اولش که در 34 روزگیش بردمش این عدد رو نوشته :
66/25
1391/8/22 - 5:44 عصر
سلام دوستان
اقا داوود به شماره ای که گذاشتین برای دکتر مجتهد زاده زنگ زدم . شماره اشتباه بود متاسفانه ! ادرس و شماره صحیح رو پیدا کردم اینجا میذارم برای اینکه اگه کسی لازم داشت استفاده کنه !

مطب دکتر سعید مجتهدزاده

خ.شریعتی-نرسیده به تجریش-جنب داروخانه شبانه روزی طالقانی-پ.2114
تلفن تماس: 22233015
1391/8/22 - 5:49 عصر
من براي 11 /9 از دكتر مجتهدزاده و 13 اذر از دكتر تفرشي و 15 آذر از دكتر قاسمي وقت گرفتم براي دخترم بيارمش برا اكو ...
دوستان با اين طرز نوبت دهي يك هفته تهران الاف ميشم با توجه به اين كه من يه دختر 5 ساله هم دارم كه بايد بذارمش اينجا پيش مامانم بمونه طفلكم خيلي گناه داره يك هفته من نباشم ميخواستم بدونم كسي از دوستان نميدونه اين آقاي دكتر قاسمي رو روز يك شنبه كه مطب نمياد كجا ميتونم پيدا كنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟كه اگه بشه تا دوشنبه سه شنبه برگردم شهرمون .......
1391/8/22 - 7:16 عصر
دوباره من احساس میکنم اینجا دارم با خودم حرف میزنم
این شماره ای که برای دکتر عبدالرحیم قاسمی هم گذاشته بودین با عرض شرمندگی ! باید بگم اشتباه بود
آدرس و شماره صحیح اینه :

دکتر عبدالرحیم قاسمی آدرس مطب : تهران ، خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ملت، کوچه پروین، پ46، ساختمان باران، واحد یک شرقی
26217743
1391/8/23 - 10:11 عصر
سلام
سلما جان ، اضطراب طبیعیه همه ما داشتیم اما سعی کن تمام حواس و توانت تو نگرانی تلف نشه موثرترین کار اینه که پیگیری کنی و از چند دکتر زبده نظرخواهی کنی ، من تنهایی به مدت 4 ماه با پرونده هدیه از این شهر به اون شهر میرفتم تا تونستم در مورد عمل تصمیم بگیرم همسرم گرفتار کارش بود و فقط هزینه درمان را فراهم میکرد تا که تصمیم قطعی را گرفتیم شما هم
ببین شماره تماس دکتر متخصص رویا عیسی تفرشی را چندین بار دوستان در این پست ها قرار دادند و همچنین دکتر جراح اقای دکتر نوابی که کارشون واقعا عالیه که منم پس از تحقیق فراوان به ایشون روی اوردم اما قرار نیست حتما پیش این دکترها بروید دکتر مهرانپور بیمارستان دی تهران دکتر یوسف نیا و دکتر شکیبا و تو بیمارستان شهید رجایی و بیمارستان میلاد هم رفتم همه اونجا میگن فوق تخصص قلب دارن .... این همه دکتر هست که میتونند شما را هدیت کنند واسه تصمیم درست اگه بدونی vsd کوچولوی نازت چقدره بازم بهتره واسه تصمیم نهایی اما فقط وقت را از دست نده گلم.
در مورد خبری هم که گذاشته بودم در مورد بیمارستان لواسانی باید بگم من شماره تماس ان دکتر را ندارم اما باید به بیمارستان مراجعه کنی و از نزدیک همه چی را ببینی چون من این کارو کردم و هرکسی نظر خاص خودش را داره .
1391/8/23 - 10:20 عصر
سلام

وقتي من پست گذاشتم يكدفعه صفحه اپ شد ! ديدم اقا داوود زحمت كشيدن و شماره ها را گذاشتند ممنون اقا داوود ،
راستي اقا داوود تو اين مدت يادم رفت ازتون بپرسم هديه من دچار يه اريتمي تو قلبش شده و يه مدت هم دارو مصرف كرد و قرار شد دوباره بيام تهران واسه چك كه هنوز نشده متاسفانه ... ولي ميخواستم از اطلاعات شما در اين زمينه كمك بگيرم شما ميدوني اين اريتمي كه الان هديه داره احتمال داره از قبل عمل بوده باشه يا از عوار ض عمله ؟؟؟ درمان قطعي داره ؟ چقدر بايد صبر كنم ؟

ميگم سلما خانم منم مشكل شمارو دارم دختر اولم كه يكسال از هديه بزرگتره همش تو اين مدت هايي كه ميومدم تهران كنار مادربزرگش بود اما خداييش سخته كه دوتا داريم وبايد حواسمون دوجا باشه مخصوصا كه من خودم دانشجو هستم دختر بزرگم هم مدرسه ميره !
1391/8/24 - 10:04 صبح
اقا داوود ! من باز هم بسیار از محبت شما ممنونم ! مشکلی نبود که حل نشه !
سایه جان اصرار من برای بردن دخترم پیش دکتر قاسمی برای اینه که اگه یه وقت نیاز به عمل داشت دکتر قاسمی نظرشو در مورد انجام عمل به روش انژیو گرافی بهمون بگه ! که اگه دقت کنی توی تاریخهایی که وقت دکتر دریم دکتر قاسمی آخرین تاریخه . اندازه سوراخ قلب دخترم رو هم دیروز از دکتر اطفالش پرسیدم گفت 2/5 mm سوراخ قلبش بزرگ نیست اما به گفته دکترش چون داره اذیتش میکنه نیاز به پیگیری داره ... مشکلاتی که دختر من داره اینه
شروع به کاهش وزن کرده
حساسیت بالای ریه به طوری که تا یه ذره سرما بخوره یا یه بیماری ویروسی ساده بگیره سرفه های وحشتناکی میکنه که خواب رو هم ازش میگیره و با قویترین داروها و اسپری ها کمی بهتر میشه !!!! دکترش میگه به نظر من علتش فشاریه که قلب روی ریه هاش میاره
قلبش هم خیلی پرکاره یعنی حتی مواقعی هم که خوابه اگه دست بذاری رو قلبش چنان با شدت میتپه که انگار همین الان در حال دویدن بوده !!!
البته دکترش میگه من اصلا در مقامی نیستم که بخوام براش تشخیص عمل رو بدم ولی حدس میزنم اگه عمل بشه براش بهتر باشه
حالا میاریمش تهران ببینیم چی میشه ! دعا برای کوچولوی من رو یادتون نره ...
راستی سایه جان افرین به اراده ات ! من هم دانشجو بودم ولی از بعد تولد دخترم دیگه نتونستم برم اخه دختر من از همون اولش خیلی مشکل دار بود و نیاز به مراقبت خیلی زیادی داشت برای همین رفتم انصراف دادم علی رقم علاقه شدیدم به درس ......
1391/8/29 - 4:01 عصر
آقا داوود !!!!!
چرا پست هاتونو پاک کردین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نسيم {مامان باران} پست ها : 3035عضویت:1390/7/9
1391/8/29 - 11:13 عصر
مامان هديه عزيز..آيا شما نام شخصه خاصي رو از زبان من شنيديد؟

درضمن يادتون نره كه آدمهايي كه مشكل دارن در زندگيشون و كلا به نوعي گرفتاري دارن بيشتر مستعد هستند براي فريب خوردن...
بازم دارم ميگم ..من منظورم فرد خاصي نيست...
بهرصورت اميدوارم در تمام مراحل زندگيتون همينطور مثبت انديش باشيد...و خداي مهربان هم براي شما خير پيش بياره...در پناه خداوند
من خدا را در قمقمه آب يافته ام ، در عطر پيچ امين الدوله ، در خلوص برخي كتاب ها و حتي نزد بي دينان . اما تقريباً هيچ گاه وي را نزد آناني كه كارشان سخن گفتن از اوست ، نيافته ام.
صفحه 53 از 73 اول قبلی  48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58  بعدی آخر صفحه
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: