2737
2734
سلام عزیزان ما یه 405 خشک داریم که میخوایم بفروشیم یکی هست میگه با سمند من طاق بزنید موندیم چکار کنیم این سمندهای پایه گازسوز ماشینهای خوبی هستند یا نه؟
ممنون
خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
اتفاقا ما میخواستیم بخریم از یکی از اشناهامون که تعمیر کار ایران خودرو پرسیدیم که ای اف سون خوبه گفت:
اگه پنج میلیون هم گفتن نخر.میگفت بیشتر قطعاتش المانی اگر خراب شد ماشین 40-5- روز باید بخوابه ودر مورد پایه گاز سوز گفت خوبه ولی معایب زیاد تری نسبت مزایاش داره یکیش شتاب کم تو جاده و بوی گاز.....خلاصه ما هم ال ایکس با دو ایر بگ خریدیم
هرچه بیشتر خود را دوست می دارم، با سایرین بهتر می توانم ارتباط برقرار کنم.
سلام سارا جان
من خودم سمند ef7 دارم
از سال 87 تا الان ، پایه گاز سوز هم هستش موتور آلمانی
بعضی قطعاتش ماله من مال 206 هستش چون سری اول بود مال من ، کی میگه موتورش کم میاره ، موتورش 16 سوپاپ 1700سی سی هستش
من رو گاز توو تابستوون کولر میزنم ، ماشین صداش در نمیاد
توو جاده با هر یه بک باک گاز که 6500 تومان میشه من 330 کیلومتر من توو جاده باهاش رفتم
داخل شهر کمتر هستش
الان رو نمیدونم ایران خودرو چیکارش کرده ، ولی میگن کپسول گازشو کچیک کرده ، خلاصه یه تغییراتی داده بهش
ایربگ گذاشته
در کل من خیلی راضی هستم ازش
در ضمن ایران خودرو های تهران اصلا کار بلد نیستن و هیچ وقت به حرفشون گوش نکنید، من نمایندگی های کل تهران رو رفتم (شماره 1 و 2 و 5 و... )میدونم چه خبره، ماشینتونو بیرون تعمیر کنید خیلی بهتره
اینو واقعا جدی میگم !!!
مامان مخملی خانم اشتباه به عرضتون رسوندن ، شتابش اتفاقا خیلی بالاست ، حتی فکر نمیکنم با بنزینش هیچ فرقی داشته باشه ، اصلا هم بوی گاز نمیده

جهت اطلاع
ما هم سورن داریم، من که راننده نیستم. ولی شوهرم پایه یک داره. خیلی از این ماشین تعریف میکنه. فقط اینطور که شنیدم خیلی مشتری نداره! قبلا پرشیا داشتیم
جناب فرزاد برای ما مدل 91 جلو داشبورد سوناتایی
چه فرقی با مدل 87 داره؟
فَاجِبنی یا الله ...
والا آنا جان ، من مدل جدیداشو ندیدم

مال من که 87 هستش مثل سمند معمولی هستش جلو داشبوردو ایناش

اینکه میگن قظعاتش آلمانی هستش ، مال من که الان همین طوره ، بعضی هاش البته

ولی الان که تحریم هستیم بعید میدونم مثل گذشته باشه

جدید اشو فکر کنم ایرانخودرو خودش میزنه با قطعاتش

یه آبشن هایی هم بهش اضافه کرده البته

توو سایت ایرانخودرو که برین ، زده سمند ef7 با هر آبشنی که بخوایین
2706