2726
سلام خواستم بدونم با توجه به اینکه در معرض علام زایمان زودرسم و الام هم هفته 28-29 هستم از چه زمانی به بعد زایمان میتونه کمترین مشکلات را داشته باشه؟ من شنیدم از هفته 33 ؟؟؟؟؟
ممنون از راهنمایی مامانهای گل.
از 33 که اصلا مشکلی نیست
اما قبلش هم گرچه مشکلات داره اما در اکثر مواقع بچه مشکلی نداره من 6ماهه هم دیدم حتی که الان بزرگ شده
نگران نباش انشالا به وقتش زایمان میکنی استرس به خودت راه نده آرامشت خیلی مهمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم دختر یا پسر فرق میکنه دخترا زودتر میرسن بعدا زدن آمپول بتا برای اینکه ریه بچه تکمیل بشه هم خیلی خیلی مهمه منم مثل تو بودم آخر سر هم پسرم 36 بدنیا اومد اما تکمیل بود خدا رو شکر اما حتما سزارین کن و بی حسی بگیر چون با بی حسی نی نی سرحال تره( چیزی بود که دکتر بهم گفت )
2728
چرا آخه زایمان زودرس؟مشکل خاصی داری؟فک کتم هفت ماه که تموم بشه کم خطر تر باشه ولی تا میتونی و راه داره مراقبت کن که تولد زودرس نشه نی نی منم هفته 28 میگفتن باید با آمپول ریه به دنیاش بیارن ولی خدا روشکر اینجوری نشد و تا هفته 38 به دنیا اومد
خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا
ایشالا که نی نی سر موقع به دنیا بیاد آمپول بتا را بزن ( برا ی کامل شدن ریه نی نی ) و دیگه استرس نداشته باش از هفته 36 دیگه به نوزاد نارس نمی گن من خودم پسرم هفته 31 به دنیا اومده چون مسمومیت بارداری داشتم خوب وزن نگرفته بود و یکم اذیت شدم ولی اگه نی نی شما وزنش بالای دو کیلو هست و آمپول بتا را هم بزنی دیگه اصلا نگران نباش

از دیگران شکایت نمی کنم بلکه خودم را تغییر می دهم ، چرا که کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن دنیاست 

آمپولو حتما بزن من خودم وقتی رفتم تو ماه 7 از دکترم خواستم که بهم بده اونم داد و خداروشکر می کنم که این آمپولوزدم چون بیشتر مشکلات نوزادای نارس به تنفسی هست چون ریشون کامل نشده ولی این آمپول باعث میشه ریه کامل بشه و از طرف دیگه دیگه لازم نیست زیاد اکسیژن بگیرن که خدای نکرده مشکلی پیش بیاد

از دیگران شکایت نمی کنم بلکه خودم را تغییر می دهم ، چرا که کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن دنیاست 

منم آمپول هر هفته می زدم ولی دکتر به من این قرصا رو نداده بود به نظرم اگه دکتر بهت داده بخور چون این قرصا هم برا جلوگیری از زایمان زودرس هستن

هفته 33که تموم شد دیگه نباید نگران بود چون بچه بعد از این هفته کامل شده و در هفته های بعد فقط وزن می گیره.
علیرضا,انگور یاقوتی مامان(غوره سابق) 25شهریور ماه 92 همزمان با تولد امام رضا به زندگی یکنواخت من پا گذاشت و با دست و پاهای کوچکش تحرک و عشق دوباره به زندگی من آورد.

2706