2737
2734
سلام از روس سوالم مشخصه چی میخوام بدونم فقط چون گفتن رد عمل روی پوست نمی مونه همسر بنده و من مشتاقم ببینم کجا این طوری عمل میکنن .صد در صد زود تر هم خوب میشه و دردش کمتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
لاله جان لیزری که نیست یا شاید پیدا نکردم چون منم دنبالش بودم ولی یه نوع بخیه هست که به عامیانه بهش میگن لیزری ...که منم همین کارو کردم این حسن داره که دردش کمتره و برداشتن بخیه لازم نیست خیلی مختصر جاش معلومه
ایرانی ها! وضع آب خیلی خرابه!!!خیلی خراب!!!!ایران داره از یه منطقه نیمه خشک به منطقه خشک و بیابانی تبدیل می شه!
سلام بله نا نا جان لیزری کلا نیست حداقتل تو تبریز ..چون ما واقعا دنبالش بودم ولی نهایتا به اون بخیه مخصوصه رسیدم و الان خیلی خیلی راضیم
ایرانی ها! وضع آب خیلی خرابه!!!خیلی خراب!!!!ایران داره از یه منطقه نیمه خشک به منطقه خشک و بیابانی تبدیل می شه!
سلام لاله خانمی منم تبریزم لیزر که نه ولی از همون بخیه مخصوص دکتر مهری معین زاده بیمارستان شمس انجام میده. شهریور یه نفر رو با همین روش سزارین کرده بود و800 گرفته بود
از اینکه به طرز اعجاب انگیزی فقط در رویاهایم سرزنده‌ام احساس غم میکنم