2737
2734
عنوان

سردرد در بارداری

82883 بازدید | 40 پست
سلام دوستان
من الان هفته 7ام بارداری ام و تقریباً میشه گفت که خیلی سردرد میگیرم....
دکتر بهم گفته فقط استامینوفن بخورم اما خوردنش واسه من هیچ تاثیری نداره!
کسی بوده که همچین تجربه ای داشته باشه؟باید چی کار کنم؟
واقعاً تحملش خیلی مشکله!!!
Lilypie Maternity tickers
تارا جان منم اینطوری بودم و الانم بعضی وقتا سردرد میگیرم...من الان هفته 20 بارداری هستم.
سردرد بخاطر پایین بودن فشار میشه فقط باید چیزای شیرین زیاد بخوری،مثل بامیه یا شکلات یا عسل...اگه چیز شیرین دوس نداری میتونی اینایی که گفتم با چای بخوری...من با این روش سردردم رو کنترل میکنم.
پسر گلم و همسر عزیزم عاشقتونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
تارا جون منم الان هفته 14 اگ.همش سر درد دارم در حد میگرن.جوری که سرمو از درد میکوبم به دیوار.دکترم گفت فقط با امپول b12 و بکوزین میشه تو حاملگی سر درد و کنترل کرد.واقعا حالتو درک میکنم.خییییییییییییلییییی بده
دونه برف مامان به خدا سپردمت.ازت ممنونم که واسطه شدی اندکی از بهشت زیر پای من باشد....
نه تارا جان هیچ قرصی نمیتونی بخوری ولی میتونی از شیاف دیکلوفناک 50 استفاده کنی فقط در مواردی که سردردت خیلی شدید بود....دکتر به من گفت مشکلی نداره استفاده کردم و هیچ مشکلی هم پیش نیومد....اما من بهت توصیه نمیکنم که استفاده کنی خدایی نکرده شاید به تو چیزی بشه چون بالاخره بدن با بدن فرق میکنه..
اما عزیزم چیزای شیرین خیلی خوبه یه بار امتحان کن،الان اگه سردرد داری برو چای و 6 یا 7 تا بامیه بخور(البته اگه دارین اگه نه که بخر)ببین خوب میشی.
تازه من کم خونی ندارم و یه عالمه هم اهن می خورم اما دو روز یه بار حتما سردرد و دارم بدجوووور.مگه امپولا رو بزنم
دونه برف مامان به خدا سپردمت.ازت ممنونم که واسطه شدی اندکی از بهشت زیر پای من باشد....
دیشب از شدت سردرد ساعت 3 نصفه شب رفتم دکتر.... فشارم خوب بود اما دکتره هیچ دارویی نداد بهم
انگار خود دکتراام میترسن چیزی تجویز کنن!
فقط گفت سردردت از بارداری نیست و باید بری مغز و اعصاب
Lilypie Maternity tickers
نفس بانو من به خاطر سردرم چند بار رفتم دکتر...وقتی فشارمو گرفتن گفتن پایینه و بعدشم که دکتر گفت باید عسل و این چیزا بخوری تا سردردت خوب بشه...من که از خودم نمیگم این حرفارو.
2706