2733
2734
عنوان

دکتر حسن زاده ( متخصص پوست مو و زیبایی)

| مشاهده متن کامل بحث + 117247 بازدید | 1390 پست
سلام جناب دکتر حسن زاده پسر من 8 ماهشه چند وقته متوجه لکه های ریز قهوه ای شدم روی بدنش .روی مچ دستش یه لکه کمرنگ مایل به قهوای جدیدا اومده زیاد ریز نیست بزرگتره نسبت به چند تا لکه دیگه .لکه های دیگه روی ساق و ران و کمرش هست.در ضمن موقع تولد این لکه ها نبوده. متشکرم جوابمو بدین
Lilypie First Birthday tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامی دو عسل
لکه های قهوه ای دوران شیرخواری چند تشخیص افتراقی رامطرح میکنند که برای تشخیص دقیق باید توسط متخصص پوست از نزدیک معاینه شوند. گاها در این سن تشخیص دقیق ممکن نیست و ضایعات در سنین بالاتر ارزیابی میشوند.بهتره به متخصص پوست مراجعه کنید.
Only
تقریبا اکثریت قریب به اتفاق آکنه ها هورمونی هستند اما این الزاما به معنای اختلال یا بیماری هورمونی نیست و اگر شما علایم دیگری مانند موی زاید و نامنظمی پریود ندارید ریزش مو و آکنه شما بر اثر هورمونهای طبیعی بدنتان و در زمینه ژنتیک ایجاد شده و نیازی نیست حتما دنبال علت دیگری باشید پزشکتان برخورد علمی با مشکل شما داشته تحت نظر ایشان باشید
2728
سلام اقای دکتر من پوستم یه مدتی هست خیلی جوش میزنه که شما فرمودید برم پیش دکتر ازمایش خاصی بدم یا نه ؟ میشه کرمان یه دکتر خوب معرفی کنید؟ برا فروفتگی جای جوش ایا مزوتراپی یا میکرودرم اثر داره ؟ کدوم بهتره ؟ و چه لیزری خوبه ؟ ممنون
من ایمان دارم خدای مهربون به ما فرزندی سالم وصالح داده و همسرم عاشقونه منو دوست داره تا ابد خدایا شکرت
سلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتر
دو طرف صورتم بین گوش تا گونه و از پایین تا چانه لکهای کم رنگ قهوه ای داشتم که در اثر آفتاب ایجادشده و در زمان بارداری پررنگ شده بود .دکتر پوست رفت و پیشنهاد لیزر داد 2 بار انجام دادم ولی متاسفانه بسیار بدتر ،پررنگ تر و مایل به سیاه و محدوده بزرگتری شد.
حالا می خوام بدونم با دارو امکان برطرف شدن هست یا اینکه اگر لیزر اثر نداشته باشه دارو هم بی تاثیره؟
ممنون که وقت میذارین.
باسلام.......من 29سال سن دارم و مدت 2سال است که صورتم جوش میزنه بخصوص ثبل پریودیم. اختلال هورمونی داشتم که درمان کردم.اما جوش ها هنوز در میان و بدتر از اون لکه هاش خوب نمیشن.مدتی اسکراپ نوویدرم استفاده کردم باز هم نرفت.الان اریترومایسین دارم میزنم.میخواستم ببینم فرق بین اسکراپ و لایه بردار و ضدلک چیه؟................واسه صورتم اسکراپ بهتره یا لایه بردار یا ضد لک؟اگه مشکلی نداره کدوم مارکو پیشنهاد میکنین؟با سپاس.............
خدایا.شکرت...منم مامان شدم.
سلام اقای دکتر ممنون از زحمتتون من یه پسر19 ساله دارم که وقتی به بلوغ رسیده موهاش کم شده بردمش دکتر قرص فیناستراید و مانوکسیدل داده یه سال استفاده کرد بعد از سه ماه دوباره همون شده لطفا راهنمایی کنید
2738
Nanajoon
مزوتراپى جز درمانهای جای جوش نیست میکرودرم بیشتر برای لکه های جوش بکار میره نه اسکار جوش. برای فرورفتگی جوش از لیزر فراکشنال co2 استفاده میشه مقاله زیر درمورد درمان جای جوشه
http://www.drhassanzadeh.net/index.php?ToDo=ShowArticles&AID=10434&LanID=1
خانم مهسا پی آر پی یکی از روشهای درمانی جدید است اما خوب تبلیغات انجام شده خیلی مواقع علمی نیست مطلب زیر رو در مورد پی آر پی مطالعه کنید
http://www.drhassanzadeh.net/index.php?ToDo=ShowArticles&AID=10438&LanID=1
آقای دکتر سلام. خوبین؟
راستی پی آر پی برای ریزش مو هم جواب میده.؟ و ی سوال دیگه قرص ریجن دایت برای چیه؟ برای درمان ریزش مو خوبه؟ ریجن دایت بهتره یا اکوفن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون
وقتی از شادی به هوا می پری، مواظب باش کسی زمین رو از زیر پاهات نکشه
نگین خانم یکی از کاربردهای پی آر پی در درمتن ریزش مو است اما باید توجه کنید پاسخ به درمان در افراد مختلف متفاوته قرصهایی که اشاده کردید مکمل هستند و بلحاظ علمی ثابت نشده که در افراد سالمی که کمبود ندارند مصرف مکملها روی پوست ومو اثر مفیدی داشته باشند اکثرا جنبه تجاری دارند
2706