2726
عنوان

دکتر حسن زاده ( متخصص پوست مو و زیبایی)

| مشاهده متن کامل بحث + 117176 بازدید | 1390 پست
خیلی ممنون که لطف کردید و پاسخ سوالاتمو دادین. چشم در اولین فرصت به پزشک مراجعه می کنم.
خــــــدایا شکرت که برام معجزه کردی... عشق مامانی پسر عزیزم خوش اومدی به زندگی منو بابایی   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سوال: سلام آقای دکتر روی صورت دخترم موقع تولد لکه های سالمون بود پیشونی بالای چشماش و روی لب میخواستم بدونم راهی وجود داره این لکه ها زود ازبین برن . دلیل به وجود اومدن این لکه ها چیه تا دربارداری بعدی رعایت کنم باتشکر
خانم نسیم در مورد لک های بارداری مطلب زیر رو مطالعه فرمایید http://www.drhassanzadeh.net/index.php?ToDo=ShowArticles&AID=10901&LanID=1 به طور کلی عدم استفاده از قرصهای پیشگیری،استفاده از ضد آفتاب و کرمهای ضد لک ، قدم اول درمانند در مواردی مقاوم از سایر روشها استفاده میشه
خانم فهیمه کرمها هیچگونه تاثیری در برطرف کردن گودی زیر چشم ندارند و راه درمان این مسله روشهای پرکننده مانند تزریق چربی یا ژل است http://www.drhassanzadeh.net/index.php?ToDo=ShowArticles&AID=11944&LanID=1
خانم مه گل ضایعات عروقی مادرزادی از نوعی که دخترتون داره نیاز به درمان نداره و خودبخود با افزایش سن برطرف میشه. در موارد کمی اگه نیاز باشه میشه از لیزرهایذعروقی استفاده کرد راه پیشگیری هم برای این مورد ذکر نشده.
سلام جناب آقای دکتر من یه خال گوشتی روی پشتم داشتم که دو رنگ بود قهوه ای وسیاه خیلی فکرمو مشغول میکرد چند وقت پیش به متخصص پوست مراجعه کردم و گفتنذ نظر من اینه که بهتره ورش داری بازم میل خودته منم هفته بعدش رقتم و با چراحی خارجش کردن اما نگرانیم از اینه که حال رو برای پاتولوژی فرستادن با توجه به اینکه خالم سوزش و حازش نداشت یعنی بازم احتمال بدخیمی وجود داره؟
خداوندا خداوندا قرارم باش یارم باش جهان تاریکی محض است می ترسم کنارم باش
یه سوال دیکه هم داشتم روی دماغ دختر 7 ساله ام دو تا نقطه سیاه مثل جوش سرسیاه بود بعد چند ماه چون خوب نشد بردمش دکتر و دکتر گفتن کیست عروقیه و فقط بالیزر خوب میشه ممنون میشم اگه در این باره هم توضیحی بدید که اصلا چی هست و درمان دیگه ای هم داره یا نه با تشکر
خداوندا خداوندا قرارم باش یارم باش جهان تاریکی محض است می ترسم کنارم باش
ﺳﻼﻡ ﺁﻗﺎﻱ ﺩﻛﺘﺮﻣﻤﻜﻨﻪ ﻛﻤﻜﻢ ﻛﻨﻴﺪ???
     مادربودن زيباترين شادي دنياست     ونميداني من چقدربه خاطرتوبه اشكهايم لبخندزده ام😊         شكرخدا مامان دوتاپيرهن پري👭دختراي مامان خيلي دوستون دارم💘خدايا كاري كن هرزني طعم مادر شدن روبچشه🙏🏻
ﺩﺧﺘﺮ ﺑﻴﺴﺖ ﻭﻳﻚ ﻣﺎﻫﻢ ﺩﭼﺎﺭﮔﺎﻝ ﺷﺪﻩ اﻣﺎﺧﻮﺏ ﻧﻤﻴﺸﻪ ﺩﺭﻣﻮﻧﺪﻩ اﻡ
     مادربودن زيباترين شادي دنياست     ونميداني من چقدربه خاطرتوبه اشكهايم لبخندزده ام😊         شكرخدا مامان دوتاپيرهن پري👭دختراي مامان خيلي دوستون دارم💘خدايا كاري كن هرزني طعم مادر شدن روبچشه🙏🏻
2706