2737
2734
عنوان

دکتر حسن زاده ( متخصص پوست مو و زیبایی)

| مشاهده متن کامل بحث + 117256 بازدید | 1390 پست
خانم بهاره لطفا در مورد ریزش پس از زایمان به سایت اینجانب مراجعه فرمایید مقاله ای در این زمینه نوشته شده Www.drhassanzadeh.net معمولا ریزش موی پس از زایمان نیازی به درمان نداره برای خشکی پوستتون از دستگاه بخور در منزل استفاده کنید و مرطوب کننده بزنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام میبخشید ایا لیزر اسکارلت به اندازه ی co2موثر است برای جای جوش از co2خیلی راضی بودمیخوام ببینم اسکارلت هم همون قدر تاثیر داره؟ دکترم ایندفعه برام اسکارلت زده قراره دوبار دیگه بزنم میخوام ببینم با توجه به اینکه پوست اسیب نمیبینه به اندازه ی co2درمان میشه من قبلا سه بار co2lزدم
خدایا کمکم کن دیرتر برنجم ...زودتر ببخشم ...کمتر قضاوت کنم ...وبیشتر فرصت دهم
2728
با سلام و خسته نباشید.من 6ماه پیش لیزر فراکشنال برای کک و مک صورتم که خیلی کم بود انجام دادم اما به علت ناشی بودن دکتر یا شاید هم مراقبت کم خودم الان با گذشت 6ما هنور جای قرمزی و پوستم مونده و گونه هام خیلی حساس شدن.الان روی گونه هام لکه های قرمز مایل به قهوه ای هستش.به علت استفاده مداوم از کرم روی گونه هام جوش های ریز چربی بوجود اومده.من امکان اومدن به مطبتون رو ندارم ممنون میشم کمکم کنید من چیکار کنم؟ دست به صورتم که میزنم قرمز میشه!قرمزی موندگاره؟؟
سلام من پوستم چربه و سی سالمه و جوشای چرکی میزنه بیشتر اطراف دهان لبها و چونه چیکار کنم و برا فرورفتگی جای جوش چه چیزی واقعا موثره و برا لک هم میشه بگیم ممنون
من ایمان دارم خدای مهربون به ما فرزندی سالم وصالح داده و همسرم عاشقونه منو دوست داره تا ابد خدایا شکرت
2738
سلام دکتر خسته نباشید برادر من 43سالش هست از جلو سرش موهاش ریزش پیدا کرد الان 3 ماهه ماینوکسیدیل 5 درصد میزنه و حدود 20 روزه قرص فیناستراید 1 میخوره موهای ریز رویش کرده و خیلی بهتر شده میخواستم بدونم دارو یا شامپو خاصی نباید استفاده کنه که به دراومدن موهاش کمک کنه باتشکر از وقتی که در اختیار ما میزارین
سلام آقای دکتر . روز خوش . مشکلی که هست راجع به همسرم هست : 1 هفته ایه همه نوک انگشتانش پوسته شدن و کلا عوض شدن و این مسئله وقتی به نوک انگشتاش نگاه می کنی کاملا مشخصه که پوست قدیمی و جدید متفاوتن . ضمنا پوست کف هر دو دستش هم به شدت خشک شده و در حال جداشدنه . کار همسر بنده اداریه و با هیچ شوینده و یا ماده شیمیایی سر و کار نداره . در کودکی قسمتی از پوست پای همسرم کاملا سفید رنگ شده (حتی موهای اون قسمت ) با معالجه این بیماری که من اسمش رو نمی دونم متوقف شده ولی حالا نگرانه که شاید به اون بیماری قبلی ارتباط داره . رنگ پوست همسرم سبزه هست . متشکر بابت راهنمایی
من به آمار زمین مشکوکم ،‌ اگر این سطح پر از آدمهاست ، پس چرا دل این همه تنهاست؟!!!!!
سلام خسته نباشید من مدتیه زیر ناخن هام رگه های سیاه ظاهر میشه و با رشد ناخن میاد سمت بیرون چن روز قبل از اینکه ظاهر بشه همون قسمت ناخنم سوزش داره خواهش میکنم میشه راهنمایی کنید و بگید دلیلش چیه؟
خــــــدایا شکرت که برام معجزه کردی... عشق مامانی پسر عزیزم خوش اومدی به زندگی منو بابایی   
با سلام عزیزم من ۲۵سالمه 'برای کمرم از کرم موبر استفاده کردم کمرم پر جوش شد تا مدتی نرفتن 'رو جوشارو با الکل سفید شستشو دادم جای جوشها مونده و وسط کمرم سیاه شده به نظرتون چکار باید کنم????
2706