2737
2734
عنوان

دکتر حسن زاده ( متخصص پوست مو و زیبایی)

| مشاهده متن کامل بحث + 117263 بازدید | 1390 پست
خانم مرمرک برای پاک کردن آرایش محصول زیر خوبه
Solution biderma sencibio
در مورد کرمهای پوستی از جمله کرمهای دور چشم و ضد چروک مطلب زیر رو مطالعه کنید
http://www.drhassanzadeh.net/index.php?ToDo=ShowArticles&AID=11944&LanID=1

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایا زل شستشو یا صابونهای گلیسرینه خوبه؟
چون من از پاک کننده های ارایشی استفاده میکنم اما محصولی رو میخوام که هروقت خواستم صورتمو بشورم از اون استفاده کنم که مناسب پوستم باشه
خدای خوبم بابت همه چی شکرررر....
2728
سلام دکتر
از مدتها پیش وقتی موهای بدنم رو میزدم فرداش بدنم شروع میکرد به خارش به خاطر همین خیلی به ندرت موهای بدنم رو میزدم
جدیدا در حالت عادی هم خارش دارم
و روی دست چپم چند تا لکه مثل خشک شدن شدید افتاده که خیلی خارش داره
دخترم هم جدیدا خیلی تنش رو میخارونه و روی ساق پاش تقریبا شبیه همین هست
امتحان کرم یه سری ادویه و مواد غذایی رو نخوردم ولی تاثیر نداشت
چی میتونه باشه؟؟
لطفا راهنمایی کنید
ممنون
سلام اقای دکتر
می خواستم بدونم واسه لیزر موهای زائد تفاوت دستگاه ELIGHT و KEJ وبقیه دستگاه ها چیه؟کدوم دستگاه بهتره؟
اتلیه تخصصی کودک همراه با شعر و قصه( ترجمه انگلیسی) برای اولین بار در تهران و ایران http://ninipics.blogfa.com/
2738
شیرین خانم حدس میزنم لیزری که انجام دادید لیزر co2و احتمالا فراکشنال بوده. که درجریان آن پوست زخم میشه . کار منطقی صورت گرفته که قبل از انجام تست صورت گرفته. با توجه به ایجاد لک در محل تست شاید بهتر باشه انجام ندید.
سلام دکتر حسن زاده . خسته نباشید . من 18 ماه هست که زایمان کردم و حدود 6 ماه هست ریزش شدید مو دارم . اما خودم حس میکنم از پرپشتیش کم نشده . از 1سالگی دیگه خودم به پسرم شیر ندادم . موهای چربی دارم که یک روز درمیون میشورمشون با شامپو کراسیس برای موهای چرب . الان میخام قرص روی یا مولتی ویتامین مصرف کنم چه مارکی بگیرم ایرانی یا خارجی ؟
مامان نرگس
البته تعیین علت خارش از راه دور مشکله اما ممکنه از خشکی پوست باشه مرتب لوسیون مرطوب کننده بدن بزنید اگه برطرف نشد به متخصص پوست مراجعه کنید
خانم مریم
البته اینجانب در مورد طب سوزنی اطلاعی ندارم. اما فکرر میکنم بیشتر از جایگاه واقعی خود در جامعه ایران مطرح شده. به خصوص در این زمینه خیلی بعیده تاثیری داشته باشد
2706