2733
2734
عنوان

دکتر حسن زاده ( متخصص پوست مو و زیبایی)

| مشاهده متن کامل بحث + 117245 بازدید | 1390 پست
سلام
مادرم موهاش خیلی کم پشت شده یا بهتر بگم بیشتر موهاشو از دست داده . 54 سالشه و یائسه شده و الان حدود 8 ساله که کم کاری تیرویید ذاره و دارو مصرف میکنه . چه راهی برای بازگشت موهاش وجود داره؟
سلام اقای دکتر من میتونم از محلول محلول اسید استیک و اسیدسالیسیلیک برای زگیل کنار بینیم استفاده کنم؟
خدایا شکرت خدایا مرسی که هستی خیلی دوست دارم برای سلامتی و ظهور صاحب الزمان یه صلوات 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام آقای دکتر من برای رفع شلی پوست لیزر ار اف فرکشنال سوزنی اسکارلت انجام دادم که الان بعد از سه هفته از جلسه اول پوستم تغییر زیادی نکرده. آیا این روش موثر هست؟ ممکنه مرکزی که رفتم کارشو خوب انجام نداده؟ چون جایی خونده بودم که اگر درست انجام بشه باید 45 دقیقه طول بکشه اما واسه من 20 دقیقه شد. خیلی خیلی ممنونم.
تک سوار عشق:
تشخیص زگیل توسط پزشک و به صورت بالینی انجام میگیره . هر ضایعه پوستی برجسته الزاما زگیل نیست. عکسشو برام بفرستید . اگه امکان تشخیص از روی عکس بود بهتون میگم . اما اسید هم درمان مناسبی برای زگیل های صورت نیست. چون احتمال سوزوندن پوست اطراف زیاده . این موارد معمولا از کوتر یا کرایو استفاده میشه
2731
خانم مهدیث
در مورد موخوره با رعایت کلیه موارد هم تا حدودی میشه از اون جلوگیری کرد.ودر نهایت یکسری از موها دچار موخوره میشوند که باید کوتاه بشند
http://www.drhassanzadeh.net/index.php?ToDo=ShowArticles&AID=10568&LanID=1
خانم ثریا
شیرخواران به صورت معمول موهاشون کم پشته . هرچند در موارد اندکی کم پشتی موی نوزادان و شیر خواران ممکنه یک علامت محسوب بشه .اما در موارد بیماری معمولا کودک علایم دیگری نیز دارد مثلا اختلالات ناخن دندان رشد وزن و.....
بنا براین اگه کودکوتون علایم فوق رو نداره و مشکل داخلی مثل کم خونی یا مشکل تیروید نداره و رشد و وزنش خوبه نگران نباشید . کچل نمیشه به مرور موهاش پرپشت میشه. ضمنا تاکید میشه هیچ کار خاصی هم برای پرپشت کردن موهاش مثل کوتاه کردن مو ، شستشو با شامپوی خاص یا مالیدن چیزی روی سرش لازم نیست چون همگی بی تاثیرند. مکملهای توصیه شده طبق پروتکل کشوری(آهن و مولتی ویتامین) و تغذیه مناسب کافیه.
2738
مامان موچولو
کمکاری تیروید ممکنه باعث ریزش مو بشه که باید درمان بشه
اما یکنوع ریزش مو وجود داره که بهش گفته میشه ریزش موی پس از دوران یائسگی. که اگه علت دیگه ای برای ریزش موی مادرتون مطرح نباشه متاسفانه درمان موفقی نداره.
خانم شیدا
باعرض پوزش از حذف مطلبتون
در خصوص زگیل تناسلی مطلب زیر رو بخونید:
http://www.drhassanzadeh.net/index.php?ToDo=ShowArticles&AID=10830&LanID=1
درخصوص تبخال تناسلی هم مطلب زیر رو مطالعه بفرمایید:
http://www.drhassanzadeh.net/index.php?ToDo=ShowArticles&AID=10832&LanID=1
سلام
دختر 5ماهه ای دارم که از اول 2ماهگی روی سرش ی رگ متورم شد تا الان که اندازه ی گردو شده و روی برامدگی خالهای گوشتی قرمز زده
دکتر بردیم و سونوگرافی انجام دادیم. دکترش میگه از عوارض زایمان طبیعیه
میشه بپرسم چقدر طول میکشه تا خوب بشه؟
Lilypie First Birthday tickers
سلام
من 28 سالمه از دوران نوجوانی کم کم جوش زدن من شروع شد که از همون موقع دکترای پوست مختلف رفتم.از سن17سالگیم فهمیدم کم کاری تیروئید دارم و تنبلی تخمدان که تحت نظر دکتر غدد دارو مصرف کردم.حتی آخرین بار تحت نظر دکتر پوست رآکوتان خوردم که پوستم صاف صاف نشد.دیگه برا پوستم دارو نخوردم و تحت نظر دکتر لووتیروکسین و دگزامتازون شبی نصفی میخورم.الان در دوران شیردهی هستم و بچم 7ماهشه بازم جوش میزنم مخصوصا دو طرف گونه هام یا بقولی بغلای گوشم.بدنم هم بعضی وقتا جوش میزنه البته تعداد جوشا زیاد نیست ولی دو سه تا جوش میزنم که بیشتر وقتا قرمزه و بعد از مدتی میشه فشارش داد...بعدشم جاهاش میمونه تا میاد خوب بشه دوباره....
دیگه خسته شدم نمیدونم واقعا درمان کامل و دائمش چیه؟
سلام دکتر من 23 سالمه و همیشه موهای خیلی لختی داشتم انقدر صاف بود که هیچوقت شانه نمیزدم اما چند ماهه به شدت کرک شده و دسته های بزرگ کرک لای موهامه که به هیچ وجه باز نمیشه و باید قیچی شون کنم البته به علت شوره سر از کلتار استفاده میکنم و سشوار زیاد میزنم علتش به اینا ربط داره? راه حلش چیه?? مرسی
ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻛﻪ ﻫﺴﺘﻲ....
2706