2726
ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﺷﻤﻞ ﺣﺮﻑ ﺑﺎﻻ ﺩﺭﺳﺘﻪ؟ﯾﮏ ﺟﺎﯾﯽ ﺧﻮﻧﺪﻩ ﺑﻮﺩﻡ ﮐﻪ ﻧﻮﺯﺍﺩﺍﻥ ۳ ﻣﺎﻫﻪ ﻫﺮ ﻭﻗﺖ ﮔﺮﯾﻪ ﮐﺮﺩﻧﺪ ﺑﺎﯾﺪ ﺳﺰﯾﻊ ﺍﻧﻬﺎ ﺯﺍ ﺑﻐﻞ ﮐﺮﺩ ﺗﺎ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﺍﻣﻨﯿﺖ ﮐﻨﻨﺪ ﻭﻟﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﺑﻌﺪ ۳ ﻣﺎﻩ ﺑﻠﯿﺪ ﮐﻤﯽ ﺻﺒﺮ ﮐﺮﺩ ﺑﻌﺪ ﺍﻧﻬﺎ ﺭﺍ ﺑﻐﻞ ﮐﺮﺩ
ﺍﺯ ﻟﺤﺎﻅ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﺍﯾﻦ ﺣﺮﻑ ﭼﻘﺪﺭ ﺩﺭﺳﺘﻪ؟
اینکه باید بغلش کنی درسته چون گناه داره نمیشه که بزاری گریه کنه که بغلی نشه ولی اینکه گفته تا 3 ماه بغلی نمیشه درست نیست

از دیگران شکایت نمی کنم بلکه خودم را تغییر می دهم ، چرا که کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن دنیاست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه آینده بچه ات برات مهمه و اگه می خواهیی وقتی به سن نوجواتنی رسید همش به تو اعتماد داشته باشه و رازای دلش رو به تو بگه تا می توی بغلش کن و تا گریه کرد علت گریه اش رفع کن و بغلش کن ارومش کن

این مطلی رو از چندین روانشناس شنیدم
واسه دختر کوچولوی من دعا کنید مامان های گل یه مشکل کوچولو داره خواهش می کنم دعا کنید زودتر خوب بشه . اللهم صلی علی محمد و آل محمد
2728
بغلی میشه اما از نظر روانشناسی براش لازمه که بهش رسیدگی بشه. چون بچه تا 5-6 ماهگی تفاوت مرز خودش و مادرش رو نمیفهمه و متوجه نیست که این مادره که داره نیازهاشو برآورده میکنه، بلکه اگه چیزی بخواد که مادر برآورده نکنه فکر میکنه خودش از برآورده کردن نیازهاش عاجزه و اعتماد به نفسشو از دست میده.