2733
2739
عنوان

یعنی اینجا فقط زنجانی نیست؟؟؟

115697 بازدید | 10914 پست
اینهمه شهر و گروه! زنجانیا کجان پس؟؟ خیلیی فرق نمی کنه ها! ولی خب خوبه باهم باشیم!! ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- آلیسک. 26 ساله. متاهل. 1ساله ازدواج کردم. نی نی ندارم. دانشجوی ارشد تانیا.29 ساله.متاهل.شیش ساله ازدواج کردم.یه پسر چهارده ماهه دارم.یه کاردانی و یه کارشناسی نصفه نیمه مامان نیکو. 36ساله-20 ساله ازدواج کردم-فوق دیپلم-دارای دو دختر- -خانه دار آرمیتا. 28 ساله. 7 ساله ازدواجیدم. یه نی نی دختر دارم.کارشناسی هم دارم و خانه دار مامان دردانه- 33 سال - متاهل- 7 ساله ازدواج کردم - نی نی تو دلمه 3 ماهشه - دکتری – شاغل ثوری ماه- من ثریا 23 ساله-یک و نیم ساله ازدواجیدم -نی نی ندارم اما خعلی دلم میخواد-(انواع و اقسام ورزشها از ژیمناستیک گرفته تا تکواندو و بدن سازی و ایروبیک رفتم اما از اونجایی که من خعلی خعلی دلم هیجان میخواد از هیچکدوم خوشم نیومده تا اینکه الیسک جونم ایروبیک صدف رو معرفی کرد اونجااااااااااااااااااااااا خیلی باحاله اصلا یه حالی میده بعدشم من خیلی مهربونم دوست دارم همه جا پر از ارامش باشه من اسفندی هستمممممممممممم مهربان- منم 27 سالمه 4 ساله ازدواج کردم فعلا نی نی ندارم دانشجوی ارشد آفتاب- 30ونیم ساله(!) - 6 ساله متاهلم- پسرم 19 ماهه س-کارشناسی- کارمند قند عسل-سال 87ازدواج کردم-کاردانی علوم اجتماعی-خانه دار و عاشق هنرهای دستی-پسرم متولد شهریور 91 موش موشک-27 ساله کارشناسی دارم خانه دارم یه دخمل8 ماهه دارم سونا _27 ساله_3 ساله ازدواج کردم_ پسره 7 ماهه دارم_لیسانس کامپیوتر طراح وسازنده تاج عروس و ملیله کار البته کارای نمدی هم میکنم 33ساله دیپلمه....2تابچه دارم14ساله و3ساله.سالن ارایشگری دارمو.. اگه خدابخواد ازمهرمیخوامبرم دانشگاه منیژه 31 سالمه کارمندم یه دخملک تو راه دارم که آخرای آبان میرسه ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- خیاط: تانیا، شماره تماس: 09149244131 آرایشگاه: راوک - هستی دلربا - شایستگان (شهرک آزادگان 09199549424) شینیون: ژاسمن (اگه خود شراره باشه) – شایستگان (شهرک آزادگان 09199549424) رنگ مو: شایستگان (شهرک آزادگان 09199549424) کوتاهی مو: چشمک چهارراه سعدی کوچه باقری دکتر زنان: د. شیوا فکری- د.فرحناز محمدیان- د.نجمی (-) دکتر کودکان: بابایی- معزی - مرزبان دکتر چشم (چشم پزشک): دکتر وفا بالاتر از چهارراه امیرکبیر نرسیده به مهدیه - دکتر درخشنده بالاتر از چهارراه سعدی کتاب عالی: جهان هولوگرافیک – من او _ شهریار مشرقی- فیلم عالی: یک ذهن زیبا سریال خارجی: کلیفورنیکیشن – آناتومی گری-friends-how I met your mother- modern family(سریال هفت سنگ رو از روش کپی کردن) خرید لوازم منزل: خرید سبزی و مواد غذایی آماده: روزبه (سعدی شمالی-کوچه مشکی)- مهندسی (نرسیده به دروازه ارک) - سوپر پونه (انصاریه) لباس بچه: نازپوش بی سیم سیسمونی: سر خیابون هفت تیر – پاساژ نور – بغل پاساژ سبزه میدون قنادی : مینا (خ صفا) – قنادی فرد_قنادی تینا شهرک-یاشار(سعدی وسط) رستوران: پلو_گلریز خیابان خرمشهر-شهریار(فلکه کوچمشکی به سمت آزادگان)-صدف1و2 فست فود: پیتزا پیتزا همراه با سالاد بار – پیتزا سارا کنار رفاه – پیتزا راه ابریشم_پیتزا هانیش روبروی ارتش کبابی:کباب بناب به مدیریت رحیم بنابی - کباب یک چهارراه انقلاب مانتو : امپراطور پارچه فروشی: نساجی چهارراه انقلاب - پاساژ گلها(بازرگان)-بازار پایین اپیلاسیون: وسمه شهرک کارمندان فاز سوم کوچه دهم نبش میدان_شایستگان شهرک آزادگان بستنی فروشی: نعمت- میدان ولیعصر- بین بیمارستان ولیعصر و میدان پروین اعتصامی_بلوار آزادی رضا بستنی-بلوار آزادی به سمت 4راه بستنی لب خطی- تاج عروس: سونا 09305469860 جاهای تفریحی: گاوازنگ - جاده های طارم - روستای شیلاندر (صرف نظر از راهش) -روستای ماری-سد تهم لباس مجلسی: پاساژ پردیس_ نانسی چهار راه سعدی_خاوندگار سعدی وسط
من به زودی 10 کیلو وزن کم می کنم میشم 57 کیلو!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
مهربان بچه های زنجان اینقدر اکتیون که بی کار نیستن پای نت بشینن ببین می خوای دوست بشیم دعوای قوم قبیله ای

راه نداز خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
همین ماه، بله بله همین ماه مامان می شم یالا بگو ایشا...
خووببب بوودددد!!!!
من فک کردم دیگه کسی نیومده!
خوبه مهربان جان. من هستم.
سبز انگشتی اگه دوس داری انشاالله به زودی برمیگردی به زنجان جان!
من به زودی 10 کیلو وزن کم می کنم میشم 57 کیلو!
من هیچ وقت زنجان زندگی نکردم فکرم نمی کنم که بتونم بیام ولی زنجان و کلا شهر های ترک نشین رو خیلی دوست دارم

مردمش رو آداب معاشرتشون رو به هر حال خیلی خوشحالم که با هاتون آشنا شدم من خیلی سفر می کنم و به زنجان

میام همتون رو دوست دارم
همین ماه، بله بله همین ماه مامان می شم یالا بگو ایشا...
2706