2703
2553
سلام هدف اینه که به هم کمک کنیم چطور به مرور زمان ذوقمون رو برای زیبا بودن در نظر شوشو از دست ندیم مخصوصا بعد زایمان.......چون معمولاً همه کمبودِ وقت پیدا میکنن و یا به نوعى تنبل مى شیم بیائید کمک کنیم با راه هایى که زیاد وقت نگیره ارایش کنیم یا به مو هامون برسیم و کارى کنیم که تو فرم بمونیم

من موهامو تیکه تیکه کوتاه کردم خیلى مدرن شده مدلش البته قد مو بلنده خیلى خوشم اومد شما هم امتحان کنید!!http://tbn1.google.com/images?q=tbn:Cb2VtyE4s-YP1M:http://foto.ekolay.net/images/galeri2/galeri_2631

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان عزیزم بییاین دوباره این تاپیک رو فعال کنیم البته تا جایى که وقتمون اجازه میده براى کم خوردن و از دست دادن اشتها تا حدى به نظر من قبل وعده هاى اصلى یه میوه مثل سیب یا گلابى یا کمى سالاد بخورید تا معده تونو پر کنه و اشتهاتونو بسوزونه و کمتر بخورید در نتیجه خوشتیپتر و جذابتتر بشیدچطوره این فکر؟
2456
2714
چطور بدون اینکه آرایشمون جلب توجه کنه براى محیط هایى که دوست نداریم آرایشمون به چشم بییاد مثل محیط کار یا مثلا مجلس عزا آرایش کنیم؟....................من خودم از اونجا که خیلى به موضوع آرایش و زیبایى علاق مندم همیشه دقت میکنم و در این زمینه تجربه هایى به دست آوردم که دوس دارم اینجا در مییون بذارم با شما...........برا این جور محیط ها خط چشم یا مداد کنار بذارید چون خیلى تو چشم میزنه ........کمى سایه خاکستریى یا سییاه که روی پلک پایین و بالا بزنید (خیلى کم البته) کلى چشم شما رو درشتتر و زیباتر نشون میده دقت هم جلب نمیکنه البته گفتم که باید خیلى کمرنگ بزنید..........................................................داخل چشم رو مداد سفید بکشید رنگ سفید قرمزى حاصل از بى خوابى چشمتون رو میگیره و چشماتونو بازتر و درشتتتر و جووون تر نشون میده ..........از فر مژه استفاده کنید بعد روش یه لایه ریمل بزنید ............................................................................فقطکمى رژ گونه به رنگ برنزه یا نارنجى استفاده کنید خیلى کمو در نهایت با یه خط لب به خط کلفتى دور لب بکشید و بعد محوش کنید که مشخص نباشه فقط فرم و رنگ بده به لباتون.......................................................................این آرایش خییل محو و در عین حال زیبا میشه و کسى نمیفهمه که آرایش دارید مگه اینکه خودش وارد باشه.....................................................................................!این تجربه شخصى من بوود امیدوارم به دردتون بخوره
سلام من صفحات قبلی رو نخوندم ولی پست نگار جون منو جلب کرد چون من در زمینه ارایش خیلی مبتدی هستم. اگه منو راهنمایی کنید ممنون میشم. یه سوال نگار جون : خندت نگیره ها، منظور از داخل چشم همون قسمت سفید پلک پایینی است؟ در ضمن مگه رنگ مداد سفید روی لبه پلک باقی میمونه؟ یه سوال دیگه اینکه مداد نقره ای هم همینطور عمل میکنه؟ مداد سفید در بازار موجود است؟
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
سلام اینقدر مطالب برام جالب بود که همون دیشب تا 2 بعد از نیمه شب همه 13 صفحه رو خوندم. ممنونم نگار جون که به سوالم جواب دادی.
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
یه سوال من از رنگ موهام خوشم می یاد و زیاد علاقه ای به رنگ کردن ندارم ولی خوب دلم یه خورده تنوع می خواد. همه می گن مش کنم وای من بعد از مش موهام بد جوری گره گره میشه چون تار موهام درشته و ظریف نیست. دوست دارم رنگ کنم ولی رنگ کردن هم اسیری میاره. مدام باید بری روش رنگ بذاری. از طرفی دلم می خواد اگه رنگ بذارم کمی روشن تر از موی خودم باشه چون پوستم روشنه فکر کنم خوشگل بشم البته منظورم مثل کسانی که کاملا مو ها رو زرد میکنن نیست. حالا برای تنوع به نظرتون چه کار کنم؟ در ضمن در فحات قبل دوستی پرسیده بود که رنگ کردن ابرو باعث سفید شدن تار مو میشود؟ یه سوال دیگه من در جلوی سرم تعداد نسبتا زیادی موی سفید دارم که البته در یه ناحیه جمع شده و چون تار موهام درشته خیلی به چشم میاد به نظرتون میشه همون یه قسمت رو رنگ کنم؟
خواهش میکنم داووودى جون.........اتفاق منم رنگ مووهام روشنه و اصلا دلم نمییاد رنگ کنم چون همه میگن رنگ طبیعیش خوشرنگه ................................................ولى خب من براى تنوع رفتم گفتم همین رنگ مو هام باشه روش چند تیکه (و نه سوزنى )2 3 درجه روشنتر از رنگ خود مو هام بزنه ....................................................................................خیلى سایه روشن زیبایى ایجاد میشه که طبیعى هم دیده میشه........شما هم میتونى این کارو بکنى
2706