2726
عنوان

هر کى مى خواهد زیبا و جذاب بمونه در نظر شو شو بیاد تو لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 478195 بازدید | 2084 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام تنها جون من قبلا پوستم خیلی خوب بود ترکیب صورتمم خوبه تو فامیل شوشو همه از خوشگلیم تعریف می کردن اما حالا به دلایلی صورتم جوش زده روی پیشونیم پر از جوشهای ریز شده واسه همین کرم گریم گرفتم اعتماد به نفسم از بین رفته این کرمه هم که به درد نمی خوره من قبلا زیاد آرایش نمی کردم فقط از پنکیک های معمولی استفاده می کردم اما حالا خیلی زشت شدم من قبل از استفاده ضد آفتاب می زنم مرطوب کننده اگر بزنم جوشهام بیشتر می شه صورتمم تمیز می کنم اما نمی دونم چرا نمی شه از نزدیک که نگاه م کنم حالم بد می شه پنکیک هم روش می زنم بد تر می شه
2728
گلی جون بجاش بهتره صورتتو تقویت کنی عزیزم یا اینکه مثلا موهاتو چتری کوتاه کنی تا جوشات دیده نشه الانم که عروسکی مد شده ...........در ضمن بهتره از آب پیاز هم استفاده کنی برای جوشات راستی الوورا هم عالیه برا پوستت گلم تو با کرم گریم فقط کار رو بدتر میکنی
راست میگی افشان جون، منم با اینکه خیلی دلم میخواست ولی منصرف شدم عوضش یه کار دیگه کردم فقط یه سمت سرمو از بالای گوش تا جایی که فرقمو کج باز میکنم 3 ردیف دادم بافت! خیلی خوب شد من خوشم اومد یه هفته هم میمونه . اگر می خوای یه تنوعی باشه ویه کاری کرده باشی بد نیست!:)
اهان در مود بافت هم یکی از دوستام که قصدداشت با ارایشگرش حرف زده بهش گفته این کا را نکن چون خیلی به موهایت اسیب می زنه
و چون مو کشیده می شه ریزش می گیره و در ضمن موخوره هم می شه
سلام شیوا جون ............منظورت همون بیگودی برقیان.........خب اول میزاری شارژ میشه بهد به سمت رو میپیچی ..........وقتی هم که میخوای باز کنی دونه دونه که باز میکنی اول ته مو یعنی ریشه رو از زیر پوش بده با شونه پوش بعد با دستت با کن ودور انگشتت پیچ بده تا خوشگلتر بشه راستی میتونی قبلشم از ژل استفاده کنی یعنی قبل از پیچیدن به بیگودی یعنی همزمان ها
شکیبا جون اونا نه برقی نیستن اونایی که من میگم 2تا بیگودی به هم چسبیدس که 2مدل سیم تلفن و s در میاره پیچیدنشونو بلد نیستم
شکیبا جو ن 1سوال دیگه : من موهامو دکلره کردم قبل عید الان 2-3 سانت ریشش در اومده میخوام باز دکلره کنم ولی میترسم بسوزه چیکار کنم؟
آهان فهمیدم از کدوما میگی ...تو ماهواره تبلیغشو دیدم.............شیوا جون اگه آرایشگرت حرفه ای باشه میتونه در بیاره ولی بله اگه نتونه خوب درآره بد جور میسوزونه ..............چرا نمیزاری همینجوری بلند بشه قشنگ میشه که ........ولی یه سر برو پیش مریم راوک اون بهتر برات اینکارو میکنه چون اون اهل ریسک نیست
سلام شکیبا جون موهامو پیش راوک دکلره کردم ولی اون رنگی که میخواستم نشد بعده 1-2 بار شستن موهام زردیش زد بیرون میخواستم مثل رنگ گونی بشه نتونست در بیاره یا منظورمو نگرف نمی دونم
2706