2726
عنوان

هر کى مى خواهد زیبا و جذاب بمونه در نظر شو شو بیاد تو لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 478196 بازدید | 2084 پست
سلام من 2 ساله از محصولاتش استفاده می کنم بد نبود ولی به پای مارکای دیگه نمی رسه فکر کنم اوریف لیم بیشتر تجاریه تا بهداشتی ....... زیاد راضی نبودم همه مدلشم مصرف کردم گفتم شاید این خوبتره اون بهتره ولی قبلا که اوریاژ لیراک و نئوستراتا مصرف می کردم خیلی راضی تر بودم لوازم آرایششم که نسبت به قیمتش خیلی فندقیه رژهای کوچولو با قیمت های بالا حساب کنی اگه مارکای معروف بخری چون حجمشون بیشتره از اوریف لیم بیشتر می صرفه .............

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام دوستای خوبم
من خیلی لوازم ارایش می خرم و همه هم مارک های خوب چون من هم معتقدم با پوست نمی شه بازی کرد .
اگر مارک خیلی خوب بخواهید بروید های لند تهران
من اصفهانم اما اگر گذرم به اونجا بیوفته می روم و دلی از عزا درمی اورم .
راستش را بخواهید یک مارک هست که هایلند داره به اسم "دیه گو دالا پالما " ایتالیایی است و کرم پودر هایش فوق العاده روی پوست خوب می شینه ولی متاسفانه رنگ هایش خیلی روشن نیست یعنی رنگ سبزه روشن روشن ترینش است .فکر کنم چون ایتالیایی ها خیلی مهتابی اند .
رژ لب هم بهتر است که دیور یا کلینیک بخرید
رول آن ضد تعریق هم ایو روشه
ریمل هم اورآل بخرید
رژگونه اتود بخرید شماره 20رنگش عالیه عالی و قشنگ و به هر پوستی می اید
خط لب و سایه و اکلیل هم از همان دیه گو دالا پالما بخرید البته من دو رنگ رژ هم دارم ازش خیلی قشنگ و بادوام است رژلب های براقش هم خوبه
دیگه مارک های استی لودر سنت لورن و لانکوم و کلینیک و دیور هم خیلی خوبند و اکثرشان را هم هایلند داره
به نظر من عطر هم بولگاری اوم نیا "اومنیا " کریستال بخرید بویش خیلی خوبه البته سعی کنید اودو پرفیوم را گیر بیارید تا بویش ماندگار تر باشه
دیگه ....
فکر کنم یک 300 تومانی همسرانتان افتادند تو خرج
اهان برای کرمهای بهداشتی ها
مارک دکلاره بخرید و برای دست و ناخن هم هرباسین پمپی بخرید و بگذارید تو اشپزخانه و بروید و بیاید دست و ناخنتان را چرب کنید . خیلی به صرف است و خوبه
اهان حالا که اینهمه حرف زدم بگویم یک ماسک خیار هم بخرید مارک "فریمن " و ببینید که پوستتان بعد از هربار استفاده چه عالی می شه
ماسک ورقه ای است
یعدش یک مرطوب کننده مارک اورآل به اسم هیدرافرش بگیرید و بزنید
راستی دور چشم هم ازمارک ایوروشه خوبه
2728
سلام . من برای عید عطر جیوانچی رنگ قرمزشو خریدم . خیلی خوش عطره اما اصلا ماندگاری نداره . حتی نیم ساعت هم نمی مونه کلی خورده توی ذوقم. کسی این عطرو استفاده کرده . میترم تقلبیشو بهم داده باشن.
پروردگارا، همه چیز را به تو واگذار کرده ام و بهترین ها را از تو طلب کرده ام . بادا آنچه تو برایم می بینی همان شود ...

من هم سال 85 جیوانچی خریدم اصلاماندگاری نداشت بعد از مدتی هم بویش به شدت عوض شد .
راستی همسر من برای من کارتیه خریده بود 50 سی سی اش را از هایلند اصفهان همان را می دادند 50 و خورده ای همسر من 81 خریده بود !!!!!!!!!!11
نمی دانم گران داده هایلند یا اصفهان تقلبی بود اخه من خودم سری پیش هایلند بودم عطرهایش هر کدام 10-20 هزار تومان ارزانتر از اصفهان بود .
راستش من از دکتر پوستم پرسیدم گفت مورد تائید نیس اوریف لیم من تا به حال استفاده نکردم با اینکه اطرافیانم مشاور اوریف لیم هستن راستی کسی نمیخواد به من در مورد شمع اصلاح اطلاعاتی بده؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام شکیبا جون خوبی عزیزم
می خوام موهامو مش کنم چه رنگی بهم میاد صورتم سفید و چشام هم قهوهای تیرست از چه رنگی استفاده کنم می شه لطفا راهنماییم کنی بازم ممنون
توکل یعنی اجازه دادن به خداوند که خودش تصمیم بگیرد! تو فقط بخواه و آرزو کن اما پیشاپیش شاد باش! و ایمان داشته باش که رویاهایت هم چون بارانی در حال فرو ریختنند! پیشاپیش شاد باش و شکر گذار چرا که خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد!
سلام خانوما منم رو کرمهای بهداشتی و لوازم آرایش خیلی حساسم
و جالب اینه که با اینکه از هایلند خرید نمیکنم اما با بیشتر نظرات افشان موافقم
جون بعد از کلی استفاده از مارکهای مختلف به همین نتایج رسیدم مخصوصا مرطوب کننده و دور چشمی که گفته هردورو من استفاده میکنم و عالین
در ضمن یه مارک دیگه که من کرم پودر پنکیک , خط چشم و ریملشو دارم و راضیم لاکورت هست مخصوصا پنکیک و خط چشمش عالیه
موندگاری عطرهای ایوروشه هم خیلی خوبه
2706