2737
2734
عنوان

هر کى مى خواهد زیبا و جذاب بمونه در نظر شو شو بیاد تو لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 478207 بازدید | 2084 پست
هههههههههههههههههه ای بابا چقدر سوال جالب سوال همه تقریبا شبیه همه هستش..................جواب سوالآریانا جون آریا نا جون شما با دکلره رنگ کاراملی رو در آوردین؟اگه آره که بهتره کاری به موهاتون نداشته باشین چون نمیشه رنگه خاصی به موهاتون بزنید هر کاری کنید ریشه هاتون تیره تر میشه اما یه کار دیگه این که هر 15 روز یکبار به ریشه هاتون رنگ روشن بزارید مثلا رنگ شماره 9 بعد 11 واینو تکرار کنید تا رنگ ریشه هاتون م کمی شبیه رنگ ساقه بشه در آخر کل موهارو رنگ کاراملی کنید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

جواب سوال حنا خانم ..............بله با رنگ میشه موهارو در مدت چند ماه روشن کرد من به شما رنگهای اورئال رو پیشنهاد میکنم در ضمن قرمزی موهای شما هم علتش درجه بالای اکسیدان هست شما حتما از اکسیدان شماره 6 استفاده کنید راستش من در مورد کاتالوگ اورئال دقیق یادم نیست چه شماره ای بهتون بگم ولی هر رنگی که انتخاب میکنید باید در نطر داشته باشین دعفه بعدش یه درجه روشنتر بزنید انقدر اینکارو تکرار کنید تا موهاتون بلوند بشه که میشه وکیفیت مو هم سر جاشه چون دکلره مو رو داغون میکنه و رسیدگی میخواد
2731
فائزه جون شما اول اسم رنگی که برای موهات استفاده شده وازش راضی هستی رو پیدا کن بعد یه لوازم آرایشی که اون رنگ رو داره پیدا کن وکاتالوگ رنگهاشو ببین بعد با توجه به رنگ نسکافه ای که به موهات زدن میتونی یه درجه روشنتر انتخاب کنی یعنی یه درجه بالاتر از رنگ نسکافه ای واینو هر 15 روز یکبار با یک درجه روشنتر از دفعه قبل امتحان کنی بعد از مدتی موهات بلوند میشه ورنگه روشن
نسیم جون الان تو خارج از کشور بیشتر موهای بلوند کوتاه وخورد مد هستش ولی تو ایران همه جور مو تقریبا مده الان بیشتر رنگ موها عسلی یا کاراملی وکنفی مد شده بیشتر رنگای روشن رو بورسه در مورد پالتو وکفش هم من خودم همیشه عید هر چی تو ترکیه مد باشه تازه زمستون ساله بعد ایران میاد من چکمه سگک دار قهوهای با کیف همون رنگی و یه پالتو مشکی سگک دار که کوتاه نیست وحالت پالتو های قدیمی هست گرفتم و الان میبینم که مد شده
آنیسا جون شما برای چربی پوستتون از فیس واش سینره استفاده کنید معجزه میکنه همچنین از برگ الو ورا ...........برای کرم پودر وپنکیک من خودم مخصولات گریماس رو خیلی میپسندم قیمتشم دقیقا همونی که میخوای ولی چون پوستت چربه از کیک میکاب استفاده کن معجزه میکنه پن کیک هم تو صفحات پیش در موردش حرف زدم و در مورد قیمتشم گفتم می تونی از اونها هم کمک بگیری.............در مورد ابرو هم بله موهاتو از n5 شروع کن رنگ کردنو وابروهاتو فقط 15 دقیقه رنگ کن زود پاک کن خیلی تو چهره تغییر ایجاد میکنه یکی از دوستان هم که به گفته من عمل کردن خیلی راضی بودن
2738
مرس شکیبا جان از اطلاعاتت.
دوستی که چشمو ابرو مشکی بود و میخواست ابرو رنگ کنه والا اگه از من بپرسین ابرو رنگ کردنتنون با موهای مشکی پر کلاغی و پشم های مشکی فکر کنم لزومی نداشته باشه یعنی همخونی نداره اما اگر بخوای موهاتو 2 درجه روشن کنی حتما باید ابروهاتم رنگ کنی چون باز همخونی نداره
شکییبا جون من دوباره اومدم........میخواستم یه سوال فنی ازت بکنم..........نمیدونم سریال شمس العماره را میبینی یا نه ....من رنگ رژهایی که لیلا میزنه را خیلی میپسندم ...میدونی چه رنگیه.......والبته میتونی بگی چه کار کنم برای اینکه که یکم کوچولو لبهام ضخیم تر بشه...از چه رژی استفاده کنم بهتره....
Lilypie Pregnancy tickers
شکیبا جون ممنون از راهنماییت

من الان موهام قهوه ای تیره است یه درجه از مشکی روشنتر
حالا باید رنگ چند درجه روشن تر بذارم؟؟
فقط یه درجه که فکر نمیکنم رنگ باز کنه !خیلی روشنتر هم میترسم نارنجی بشه!
این رنگهای اماده اورال خودشون اکسیدان دارن و من نمی دونم اکسیدانشون 6 است یا نه

عجب مکافاتی داریم ما خانوما
:))
2706