2726
عنوان

هر کى مى خواهد زیبا و جذاب بمونه در نظر شو شو بیاد تو لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 478194 بازدید | 2084 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شکیبا جونم سلام
بابت همه راهنمایی هایی که به من کردی واقعا ممنون.
دیشب عروسی اون فامیل درجه یکم بود که گفتم.
همه چیز عالی بود.
طبق دستورات شما عمل کردم .................فوق العاده بود.
یک دنیا ممنونم گلم.
امیدوارم همیشه موفق باشی.
2728
فائزه جون به شما رنگهای روشن خیلی میاد میتونی رنگ موهاتو هم های لایت عسلی کنی هم کلشو یکم دکلره کنی ورنگ عسلی روش بزاری البته می تونی با چند بار رنگ کردن با درجات بالا اونو عسلی کنی یعنی هر 15 روز یبار رنگ کنی با یک درجه روشنتر
سلام شکیبا جون من تازه با این سایت اشنا شدم یه سوال دارم یه عروسی در پیش داریم که واسم مهمه و خیلی هم نزدیکه ( از نظر زمانی) می خوام موهامو رنگ کنم البته حدود 2 ماه قبل رنگ کردم ولی موهای خودم در اومده (رنگ کملی) حالا می خوام نظرت و بدونم 1_اصلا رنگ بکنم؟ چه رنگی ؟2_اگه بخوام خودم که مبتدی هستم شروع کنم به یاد گرفتن رنگ کردن چه کار باید بکنم؟ البته اینو بگم که رنگ پوستم سفید رنگ چشمم سبز و صورت ظریف و کوچکی دارم
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=777159
ببینین ضرر نمی کنین
کفش مارکدار سایز 37.5-38 انگلیس ( سایزش استاندارد هست )
پاخورش خیلی شیکه
لباسای در حد نو و نو
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=784979&PostID=30752364#30752364
سلام شکیبا جون

من نمیدونم ایا میشه فقط با رنگ موها رو چند درجه روشن کرد ؟

موهای من قهوه ای تیره است هر وقت خواستم با رنگ تنها روشن کنم ته رنگ نارنجی گرفت
نمیخوام دکلره بشه چون حدود دو سال تموم موهامو دکلره کردم و بلوند عروسکی بود خیلی اذیت کننده است و بدون ارایشگر هم تقریبا غیر ممکنه
الان میخوام یه قهوه ای خوش رنگ دربیارم چون موی سفید هم دارم حدود 20 درصد
و اگه بارنگ این کار عملی بشه هر ماه که ریشه تیره تره چه باید بکنم؟
یعنی هر بار که یه رنگ رو بذارم مشکل حله و یه دست میشه؟؟
من هیچی از رنگها نمیدونم ببخشید اگه سوالهام خنده دارن!!

اگه امکان داره ممنون میشم بهم بگی چه شماره رنگی بگیرم
من ایران نیستم و اینجا بیشتر رنگهای مثل اورال و نایس هست که من میتونم استفاده کنم

ممنون از راهنمایی شما
موفق باشین
مرصی شکیبا جون
البته منم اصلا از رنگها سر در نمیارم اگه بخوام به اون روشی که می گی به مرور کم رنگ کنم استفاده کنم باید چه رنگی چه شماره ای بخرم چی چیا رو با هم غاطی کنم ؟
رنگ عسلی ته رنگ قرمز هم داره؟ رنگ کنفی به من میاد شنیدم مد شده؟
بچه ها اینجا همه سوال میپرسن اما جواب کمیابه!!!
منم سوال دارم اما حتما جوابش باید راحت باشه من تهران نیستم واسههمین میخوام بدونم الان چه جور مدل مویی مد هم کوتاهی هم رنگ و مدل مانتو یا پالتو چی بیشتر تو بازار هست؟رنگ خاصی مد یا مدل خاصی؟
سلام شکیبا جون من پوستم خیلی چربه یعنی سه بار در روز صابون می زنم.
یه کرم یه صابون و یه پنکگ خوب اگه معرفی کنی ممنون میشم از9000 تا 20000 ارزون نمی خوام می خوام خوب رو پوستم بشینه وچرب شدنش رو نشون نده.مرسی عزیزم راستی پوستم سبزه
Lilypie Maternity tickers
2706