2733
2734
عنوان

هر کى مى خواهد زیبا و جذاب بمونه در نظر شو شو بیاد تو لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 478204 بازدید | 2084 پست
سلام شکیبا جون من مینا هستم از شیراز رنگ پوستم گندمی هستش و رنگ چشمام قهوه ای روشن می خواستم ببینم واسه آرایش کردن و اینکه زیاد تابلو نشم از چه کرم پودر -پنکیک-روزلب- ریمل ورنگ موی استفاده کنم مرسی از لطفت
سلام شکیبا جون من مینا هستم از شیراز رنگ پوستم گندمی هستش و رنگ چشمام قهوه ای روشن می خواستم ببینم واسه آرایش کردن و اینکه زیاد تابلو نشم از چه کرم پودر -پنکیک-روزلب- ریمل ورنگ موی استفاده کنم مرسی از لطفت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شکیبا جون من همیشه به این تاپیک سر می زنم و از مطالب خوب شما استفاده می کنم.

یه سوال داشتم عزیزم. راستش پوست من گندمی هستش البته مایل به کمی سبزه. منظورم اینه که سبزه تیره نیستم.و کمی کک و مکهای کمرنگ روی گونه هام هستش.که توشب اصلا دیده نمیشه ولی تو نور خورشید و موقع پریود پر رنگتر میشه و خیلی ناراحتم میکنه.و منفذهای ریزی روی بینیم هست که البته محل رویش موهای کوتاه هستش که وقتی اصلاح می کنم بازم هست. چشمام هم درشت و قهوه ای خوشرنگه. ابروهای مشکی و تقریبا پری دارم.شوهرم هم زیاد آرایش دوست نداره.اینارو گفتم تا راحت تر بتونید راهنماییم کنید. حالا می خواستم لطف کنید بهم بگید چه کرمها یا رژ یا خط لبی استفاده کنم تا تابلو نباشه و لکه هارو هم بپوشونه. یا برای چشمها چه آرایشی مناسبتره که بهتر به نظر بیاد(.با توجه به شوشوی حساس من!)برای بیرون رفتن معمولی با آرایش ملایم.

خیلی خیلی ممنون از لطف شما عزیزم.
2731
مینا جون درمورد کرم پودر شما اگه کرمپودر سبک میخوای از اورئال استفاده کن دیسل وvovهم پوشش دهیشون عالیه همیشه کرمتون رو یه درجه روشن بگیرین ولی پنکیک رو رنگ پوست تا تابلو نشه آرایشتون .........پن کیک هم همونطور که قبلا هم گفتم چند تا مارک هستش که خوبن البته من راضیم اول لاکورد 17 تومن بعد بل 5 تومن بعد ناتالی 3 تومن وبعدش مد..........رژ هم اتود ومای وپاستل از همشون بهتره خط چشم امیلی ولاکژری ....ریمل هم من همیشه گفتم فقط محصولات اورئال.........رنگ مو هم n6 ولاتون رو بزار عالی میشه وزیاد تابلو نمیشه
مریم جون برای صورتت از کیک میکاپ گریماس استفاده کن چون اصلا معلوم نمیشه که چیزی به صورتت زدی وتابلو نمیشه موها وابروهاتو یکی دو درجه روشن کن خیلی تو چهره تغییرات میده کرم پودر یا پنکیکتو اصلا روشنتر از پوستت نگیر چون تابلو میشه واز رژ گونه گل بهی استفاده کن رژ هاتم سعی کن فقط لباتو کمی پررنگ کنن واز حالت بی رو حی درش بیارن خط لب رو هماهنگ با رژت بگیر اصلا پررنگ یا قهوهای نگیر چون تابلو میشه از خط چشم قهوهای یا خاکستری استفاده کن سایه هاتو حالت حاله دور چشم بزن مثلا کرم رو با قهوهای ست کن
2738
ممنون شکیبای خوبم

خیلی لطف کردی عزیزم.

فقط یه سوال...باید به فروشنده بگم کیک میکاپ گریماس ؟اسمش همینه دیگه؟ یا منظور تون کرم پودره یا پنکیک ؟یا یه محصول جداگانه ی دیگه؟ببخشید متوجه نشدم.بگید مال کدوم کشور بهتره.ممنون میشم.

.
سلام شکیبا جان خوب و مهربان
عزیزم مرسی که با صبوری همیشه راهنماییهاتو از بقیه دریغ نمیکنی ... عزیزم من چند روز پیش تو همین سایت مطلبی درباره رژها سرب دار خوندم که گفته بود برای تست اینکه سرب داره یا نه رژ رو به دستتون زده و انگشتر یا یک قطعه طلا روش چند بار بمالید اگه سیاه شد سرب داره اگه نشد بی خطره ... عزیزم من همه رژهام و امتحان کردم و همشون سیاه شد یعنی سرب داشتند ... ازت یه راهنمایی میخواهم ما باید چی رژی بزنیم که کمترین سرب یا اصلا سرب نداشته باشه ؟ رژهای مایع چطور ؟ ؟
مرسی اگه راهنمایی کنی عزیزم

هانا جون اون تایپیک رژ رو من تاسیس نکردم یکی دیگه از دوستان بود که گفته بود ولی اگه بخوایم درمورد همه چی وسواس بخرج بدیم باید کلا زندگی نکنیم ونفس نکشیم تنها راح حل درمورد رژ اینه که هنگام غذا خوردن پاکش کنیم وبعد از غذا بازم تمدید کنیم....................در مورد موم شمع والله من مارکه خاصی نمیشناسم ولی من رنگ سبزشو بیشتر میپسندم شاید همون جلبک دریایی باشه
2706