2733
2734
عنوان

هر کى مى خواهد زیبا و جذاب بمونه در نظر شو شو بیاد تو لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 478207 بازدید | 2084 پست
سلام من یه سو.ال دارم میشه لطفا منو هم راهنمایی کنید من دوست دارم موهام وکوتاه ورنگ کنم پوسنم گندم گونه وقدم بلنده چشمام درشتومشکی وصورتم هم گرده گونه هم دارم حالا من چه رنگی بزنم که هم جدید وشیک باشه هم بهم بیاد من کارمندم ونمی تونم مدام آرایش ذاشته باشم بعد هم نمی تونم براسشوار کردن وقت بذارم چون علاوه بر کار بیرون یه نی نی دارم میشه مدل مو هم لطف کنید ساده وشیک و راحت که اگه خواستم مهمانی برم تو سشوار هم خوب در بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مژگان جون عزیزم الان بیشتر کوتاهی ها خیای کوتاه هستن ولی شما که خیلی وقت برا سشوار نداری چاره ای نداری جز پیتاژ بلند یعنی خورد کوناه که ولی با پیتاژ که پر دیده بشه رنگشم زیاد رنگشو روشن نکن ولی با توجه به رنگ پوستت عسلی تیره خیلی بهت میاد برات سعی میکنم مدل مو پیدا کنم وبزارم
2728
مهرشید جان این راهنمایی رو من به یکی از دوستان کردم بدرد شما هم میخوره بعضی جاهاش چون فیسش مثل همون چیزی هست که شما گفتین...............اما آرایش پوست شما رنگ پوستتون خیلی خوبه چون با تمام رنگها میشه سط کرد اما به نظرم بهتره شما دو جور کرم پودر بخرید یکی تیره ویکی روشن تیره رو برای چانه وگردن وقب قبتون استفاده کنید وروشن رو برای کل صورتتون .................زیاد رو رژ گونه مانور ندین چون گونه هاتون برجسته هستش فقط زیر استخوان گونتونو با رژ گونه قهوه ای یه خط به شکل ر بکشین بالای خط قهوه ای رو کمی صورتی کنید وبالاتر از اون رو با سایه سفید کمی حاله بدین..........گونه قهوهای تون رو میتونید برای قب قبتون هم استفاده کنید یعنی زیر چونتون رو تیره تر کنید البته به صورت حاله................تمام رنگهای سایه به شما میاد ولی بهتره از رنگهای روشن در روی پلک ورنگ تیره در گوشه چشم استفاده کنید............خز لبخند رو حتما با سایه کرم رنگ مات یه حاله بدین همینطور زیر چشمتونو تا پفش کمتر دیده بشه..............خط چشم همه مدل به شما میاد محدودیتی ندارین فقط زیر چشمتون رو با مداد آبی یا سبز پر کنید تا جذابیتش بیشتر بشه گوشه چشم رو هم از اول هم از آخر با مداد سفید پر کنید که فوق العاده تاثیر گزاره زیر مداد آبی یا سبز رو هم حاله ای از رنگ مشکی یا قهوه ای بدین تا چشماتون درشتتر بشه .........پیشونیتو ن هم اندازش خوبه ونیازی به گریم نیست
2738
پن کیک......بل 5000 .......لاکورد 17000.........ناتالی 3000.......مدا 3000..........کرمپودر........آماتیس 10000 ........جیو 12000..........vov12000 ...........دیسل 12000...........رژ گونه مارک مدا خوبه وکلاسیک ولی زیاد مهم نیست جنسش چون تو قیمتهای هفت الی 8 تومن همه یک کارایی دارن ولی بازم رژ گونه های سه تایی جیو خوبن........رژ من بین ارزون قیمتها مای واتود و پاستل وامیلی رو پسند میکنم برق لب هم فقط مارک بل خوبه
شکیبا جون سلام
با تشکر از زحماتتون
من مرتب دستوراتتون رو می خونم و استفاده می کنم.
رنگ پوست من سفیده و صورتم کشیده ست چشام هم قهوه ای تیره ست موهامو عید مش کردم رنگ موهای خودم قهوه ایه و الان مشم کم شده راستش خیلی هم بلد نیستم آرایش کنم. دلم یه تغییر اساسی می خواد میشه کمکم کنین.
ممنون
باران باشد...تو باشی و... یک خیابان بی انتها ...به دنیا می گویم خداحافظ.
سلام شکیبا جون
یه لطفی میکنی منو راهنمایی کنی

من یه مارک کرم پودر می خوام که به قول شما سبک باشه و خوب پوشش بده و زیاد به چشم نیاد .
در ضمن یه رژی می خوام که نه چرب باشه نه خشک و رو لب بالا نشینه . من پوستم گندمیه رو به سفیده چه شماره ای از رژی که معرفی میکنی به من میاد . قیمت را هم اگه میدوند لطف میکنید. ممنونم شکیبا جون
شکیبا جون مرسی از راهنماییت ولی برای رز من مارک مای گرفتم به نظرم زیاد خوب نیومد اگه میشه یه مارک خیلی بهتر معرفی کنی ممنون عزیزم .
شرمنده دوباره می پرسم از پن کیک هایی که معرفی کردی (10 به بالا )پوست من خیلی چربه کدوما برای من بهترن .
2706