2737
2734
عنوان

هر کى مى خواهد زیبا و جذاب بمونه در نظر شو شو بیاد تو لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 478219 بازدید | 2084 پست
یاس جون عسلی رنگی تقریبا روشنه دقیقا رنگ عسل میشه عسل تیره .............اورئال متاسفانه تک رنگو نداره ولی میتونی از آرایشگرت که محصولات اورئال رو میشناسه بخوای ترکیب رنگ برات در بیاره البته اگه دوست داشتی میتونی بهش بگی که قبلش یه دکاپاژ کنه خودش میفهمه............عروسکی مدلیه که موها از جلو چتری صاف میشهمیریزه رو پیشونیت از پشت هم باز صاف تا هر جایی دلت بخواد...........نه رابل بال هم مارک اورئال داره هم مارکه ولا بگو حالت دهنده مو میخوام که با اسپنسر که همون سشوار که سرش حالت دوشه حموم هست .........از حموم که میای بیرون موهاتو نیمه خشک کن با حوله رابل بال رو بزن به موهات واز زیر با اسپنسر سشوار بکش وبه موهات چنگ بزن به سمت بالا فشار بده بعد از مدتی خودت میبینی که موها حالت دار خشک میشن مثل فر درشت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شکیبا جون رنگ بلوند عسلی روشن یا بلوند عسلی یا بلوند عسلی تیره یا عسلی خالی کدوم یکی از اینها بهم بیشتر می یاد راستش چون چیزی رو که خودم می خواستم برام در نیاوردن حالا احساس می کنم خیلی وسواسی شدم بعدش عزیزم نگفتی ابروهامو چه رنگی بزنم.یه دنیا ازت ممنونم
2738
سلام شکیبای عزیز خسته نباشی خانمی ، من یه سوال ازتون داشتم صفحات قبل رو که من مطالعه کردم شما هم کرم پودر و هم پنکیت معرفی کردید ایاباید هر دو را همزمان روی پوست زد یا مجزا استفاده کرد یخورده برام بیشتر توضیح بده پوست من خشک ، تقریباسفید با کمی جای جوشه ، چی رو پیشنهاد می کنی ؟ منظورن چه مارکی و با چه شماره ایه ، ممنونم
همیشه راهی وجود دارد که دل دیگران را نشکنیم
سلام به خوشگلا.........خوبید

بچه ها من یه چند تا سوال دارم هر کی تونست جواب بده

1_ کرم های مراقبتی را از چه سنی باید استفاده کرد؟ من 24 ساله هستم؟ گیاهی بهم معرفی کنید که مارک عالی باشه؟کرم بدن و ژل دوش چه مارکی خوبه که قیمت خوبی هم داشته باشه؟شیر پاکن خوب هم بهم بگید

2_ یه کرم پودر خوب با پوشش عالی میخوام که یه ذره جای جوش دارم اونا را برام بپوشونه ؟ ایوروشه خوبه؟

مرسی همینا بود............ بوس
2706