2737
2734
عنوان

هر کى مى خواهد زیبا و جذاب بمونه در نظر شو شو بیاد تو لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 478224 بازدید | 2084 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستی می خواستم با اجازه صابخونه تبلیغ یه کرمی و کنم

من خودم مخالف تبلیغات ماهواره ای هستم و خدا می دونه که چقدر هم گول خوردم و سفارش این کرم و اون کرم دادم

ولی خداییش این یکی یه چیز دیگه بود نمی دونم تبلیغ این کرم تروکاور و دیدین یا نه دو به شک بودم که بخرمش یا نه ولی وقتی عروسی اومد وسط گفتم بزار بگیرمش ببینم چه جوری

واقعااااااااااااااااااااااااا عالییییییییییییییییییییییییییی اصلا فکرش و نمی کردم اینجوری باشه واقعا می ارزه که آدم اونقدر پول بده من پوست صورت سفید و صاف ولی همیشه دوست دارم صافتر باشه حتی یه ریزه بر آمدگی های جای جوش هم معلوم نباشه

این و بگم که شاید اندازه یه قاشق غذا خوری باشه ولی خیلی فشرده است و من یک ذره نوک انگشتم می زنم بعد به صورتم می زنم کل صورتم و می گیره مثل یه کاور رو صورتم میشینه اصلا معلوم نیست که کرم زدم صورتم هم براق می کنه تو دو تا رنگ یکیش تیره یکیش روشن که باهم مخلوط می کنی

من خودم خیلی به کرمی که به صورتم می زنم حساسیت نشون می دم

گفتم بهتون بگم اگر خواستین بخرین مطمئن باشین که مثل تبلیغش

خیلی خوشحالم که گول نخوردم

میگن : خدا آدمایی رو که خیلی دوست داره زیاد امتحان میکنه! اینطور که من حساب کردم ،" خدا دیوونه ی منه" ...!!!
2728
2738
سلااااااااااااااااام

ببینید این کرم مثل کرم پودر من وقتی زنگ زدم بهم گفتن رنگ پوستتون چه رنگی منم گفتم سفید.... باید بهشون بگید چون درجه بندی داره این کرم پوشاننده هست راستش من کرمی ندیدم که باهاش بشه چیزی و رفع کرد فقط می تونی مخفیش کنی 3 تا قوطی داره دوتاش که کرم هستن یکیش تیره و یکیش روشن یکیشم برای مخلوط کردن یه قلمو داره یه شیرپاکن یه آینه بسته بندیش خیلی خوشگگگگگگگگگگل یه سی دی آموزش هم داره

شادی جون من ترکی روی بدنم ندارم راستش این و نمی دونم

فقط بگم من که ازش خیلی راضیم
اسمش کرم تروکاور

قیمت 118000 تومان

این شمارش هم از ماهواره برداشتم براتون گذاشتم 09128269200
میگن : خدا آدمایی رو که خیلی دوست داره زیاد امتحان میکنه! اینطور که من حساب کردم ،" خدا دیوونه ی منه" ...!!!
نمی دونم سایتی داره یانه

ولی فکر کنم هر جا باشی بتونی پیداش کنی

خود کرم ساخت usa یادمه پارسال یه کانال ترک و فرانسه هم تبلیغش و می کردن که به همسری گفتم و تماس گرفت تا ببینه تو ایران میشه پیدا کرد یا نه
2706