2733
2734
عنوان

هر کى مى خواهد زیبا و جذاب بمونه در نظر شو شو بیاد تو لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 478219 بازدید | 2084 پست
سلام شکیبا جون خوبی خانمی؟عزیزم اول اینکهممنون از وقتی که میذاری اینجا برای کمک به ما بعد هم یه سوال داشتم عزیزم من یه پنکیک عالی خریدم از مارک کلارنس که حتما میدونی چقدر محصولاتش عالی و خوبه و چون میخواستم پنکیکم ضد آفتاب هم باشه فقط 3 درجه رنگ بندی داشت که من تیره ترینش را بر داشتم چون خودم پوستم تقریبا سفیده و دوست ندارم پنکیکم سفیدترم کنه اما حالا که استفاده میکنم میبینم که با اینکه شماره 3 هست بازم خیلی سفیدم میکنه و از این بابت خیلی ناراحتم اما کیفیت و ماندگاریش عالیه و تازه براش 55 هزار تومان پول دادم و نمیخوام بی استفاده بمونه میشه راهنماییم کنی چطوری میتونم ازش استفاده کنم اما سفید نشم؟من کم هم میزنم به صورتم اما چون پوشش بالایی داره کار خودشو میکنه ممنون میشم جوابم را بدی خانم گلی
Lilypie Pregnancy tickers http://ninicenter.com/
ماه پیشونی یا گل سرخ یا هر دوست با تجربه دیگه میشه در مورد لباس کمک ام کنید . یه سوالی دارم ولی روم نمیشه اینطوری بپرسم . سوال خاصی نیستا ولی خودم باهاش مشکل دارم . یعنی نمیدونم چکار کنم . فکر کنم منظورمو گرفته باشین .
هر کس میدونه بگه تا واسش دعوتنامه بدم .
تو تاپیک راههاییکه هر روز تازگی داشته باشید هم گذاشتم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شکیبا جون بازم سلام

من از دکترم پرسیدم گفت توی هیچ کتاب پزشکی ننوشته که رنگ و مش برای زن باردار ضرر داره !!! ولی خب بهتره که موقع رنگ کردن از ماسک استفاده کنی که بوی رنگ اذیتت نکنه ...

حالا میخوام یکی دو هفته مونده به زایمانم یعنی نیمه دوم آذر ، موهامو کوپنم و بعد هم رنگ کنم ...
صورت من کشیده است و چشمهای تیله ای دارم که قبلا رنگ زیتونی و شرابی خیلی بهم می اومد ... رنگ پوست صورتم هم گندمی است ....
ولی خب رنگی میخوام بکنم که سنم را با توجه به اینکه 38 سالم است ( جای مامان بزرگت هستم ) هم بیشتر نکنه .. بیشتر نوع دخترونه و اسپرت را خودم ترجیح میدم ...
میشه منو راهنمائی کنید چه رنگی استفاده کنم ؟؟
راستی من معمولا کارهای آرایشی ام را در سالن عروس سرا انجام میدم ... آیا شما اون سالن را می شناسید و اگر بله کار چه کسی را در کوتاهی بیشتر توصیه می کنید ؟

ببخشید سئوالاتم خیلی زیاد شدن !!!

مهر آذین جون من و هم دعوت کن . دوست دارم منم از مطالب خوبتون استفاده کنم .
شکیا جوووووووووووووون مرسی از راهنماییت عزیزم . انشاأاله زود زود خوب بشی ....راستی برای اصلاح... موم شمع چیه ؟ من تا حالا نشنیدم ؟؟؟‌تو آرایشگاهها هست یا باید خودم از داروخانه ها تهییه کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
سپید جون شما زیر پنکیک حتما از کرم پودر تیره استفاده کنید البته مشکل این جور پنکیکها همینه من خودم استسی لیدر که خیلی هم گرون برام از فرانسه آورده بودن همین مشکلو برام ایجاد کرده بود یعنی منو سفید تر از خودم میکرد ومن بدم میومد
2738
مامی آرمیتا جونم ببخش گلم اینو بزار رو حساب فراموشیم آخه این روزا زیاد خوش نیستم ..............اما جواب سوالت آره عزیزم هر دکتری یه چیزی میگه ولی بهتره یک هفته مونده به زایمانت اینکارو انجام بدی محض احتیاط البته رنگهایی هم هستن که برای خانم های باردار وشیرده هستش ................با توجه به رنگ پوستت اکثر رنگا بهت میاد مخصوصا شرابی ولی خودت میدونی چقدر سخته نگهداریش باید حتما از فیکساتور استفاده کنی تازه 3 بار هم باید تمدید بشه تا حدودی بمونه رنگش ووقتی این رنگو زدی نباید تا 3 روز بشوریش..........پیتونی هم موافقم باهات رنگ قشنگیه فقط سن رو کمی بالا میبره ولی اگه خورد کوتاه کنی خیلی خوشگل میشه با رنگ زیتونی مخصوصا الانم که موهای بلوند کوتاه مد شده.............در مورد آرایشگاه تو تهران من هیچی نمیدونم چون من اونجا نیستم عزیزم
سلام شکیبا جون من مینا هستم از شیراز رنگ پوستم گندمی هستش و رنگ چشمام قهوه ای روشن می خواستم ببینم واسه آرایش کردن و اینکه زیاد تابلو نشم از چه کرم پودر -پنکیک-روزلب- ریمل ورنگ موی استفاده کنم مرسی از لطفت
سلام شکیبا جون من مینا هستم از شیراز رنگ پوستم گندمی هستش و رنگ چشمام قهوه ای روشن می خواستم ببینم واسه آرایش کردن و اینکه زیاد تابلو نشم از چه کرم پودر -پنکیک-روزلب- ریمل ورنگ موی استفاده کنم مرسی از لطفت
2706