2733
2739
عنوان

ایده های جالب برای سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 1016250 بازدید | 3450 پست
وااااااااااای سمن جون منم چند تایی عروسک دیدم یه پسرک و یه دخترک خیلی دوست دارم ببافم ولی فکر می کنم سخت باشه

اینی که بافتی خیلی خوشگل و تمیز و یه دست شده
من چون ناواردم احساس می کنم گاهی سفت می بافم و گاهی شل

به هر حال ممنون زحمت کشیدی گلم
خدایا شکرت به خاطر این همه لطف و بزرگی...خودت دل دوستای منتظرمو شاد کن...آمین! فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین!
قاب عکسای جذاب و چشم نواز که برای تحریک قدرت بینایی نی نی هم به خاطر وجود رنگای بسیار شاد خیلی خوبه
میشه با پارچه نمدی یا فوم هایی که باهاش زمانی گل های بلندر رو درست می کردن به راحتی درست کرد

آپلود عکس
خدایا شکرت به خاطر این همه لطف و بزرگی...خودت دل دوستای منتظرمو شاد کن...آمین! فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
باز هم هنر کویلینگ یا منبت کاغذی
مناسب برای تزیین اتاق نی نی

آپلود عکس
2738
خواهش می کنم شما هم میتونین به جمع ما بپیوندین
هر ایده ای دارین به اشتراک بذارین و به خصوص کارایی که خودتون واسه نی نی کردین رو بذارین

ممنون از نظر لطفتون
عافیه جون کارای شما رو دیدم خیلی هنرمندین شما هم می تونین بیایین کاراتون رو نشون بدین و از اینجا هم ایده بگیرین و هر کسی سفارشی داشت انجام بدین.....مممنون میشم ما رو تنها نذارین

و تشکر که به ما سر زدین

امیدوارم موفق باشین
سلاااااام
وای من کلی وقته اینجام و دارم یکی یکی عگسا رو میبینم و لذت میبرممممم
خیلی خوبه ادم خودش برا نی نی اش یه چیزایی درست کنه منم چندتا کار کررم انشالله فرصت شد میام میذارم
من عاشق اینجور تاپیکای ایده و کارای دستی ام
مرد به زن گفت...اگر این یکی هم دختر شود دستانش را قطع خواهم کرد............خداوند به انها پسری داد که دست نداشت!!!!!!!!!!!!!
2706