2737
2734
عنوان

ایده های جالب برای سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 1016250 بازدید | 3450 پست
سلام دوستای خوبم

من همون گیتی گل صاحب اینجام و ممنونم از لطفتون
بله ایشالا کارهای متفرقه من اجازه بدن حتما این کار رو می کنم

در ضمن تاپیک کافه نمدی که آموزش کارهای نمدی هم هست رو راه انداختم
می تونید بیایید و در کنار دوستان با هم کارای خوشگلی درست کنیم

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=636906&PageNumber=195
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فروش لوازم خرازي و نمدي لطفا با شماره زیر تماس بگیرید: 09904692640 کانال ما: Asarehart_kharrazi@ دنیای نمدی به آساره تغییر نام داده! آساره یعنی ستاره!
لطفا صاحاب تاپیک بیاد تبلیغاتو بپاکه..گیج شدیم بس اومدیم دیدیم اینا رو
امیرعلی من 29 اسفند قدم رو چشمامون گذاشت قربونش بشم چقد زود داره بزرگ میشه شاهپسرم..خدایا حافظش باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستی دوسمی ها..من دارم برای پنجره اتاق نینی خودم آویز پرده ای درس میکنم
تمومش کردم میام عکسشو میذارم..فکنم چیز باحالی بشه..میخام فک فامیلا پیاده شه..خخخ
امیرعلی من 29 اسفند قدم رو چشمامون گذاشت قربونش بشم چقد زود داره بزرگ میشه شاهپسرم..خدایا حافظش باش
2731
آوا جون سلام
من چه کنم زبونم مو درآورد بس که گفتم تبلیغ نذارین
صفحاتو میریزن به هم
امیدوارم حرف مسئولین جدی باشه با این قضیه برخورد کنن

الان رفتم می بینم تو کافه نمدی م هم همین وضعه
یعنی فهم این مطلب اینقدر سخته
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فروش لوازم خرازي و نمدي لطفا با شماره زیر تماس بگیرید: 09904692640 کانال ما: Asarehart_kharrazi@ دنیای نمدی به آساره تغییر نام داده! آساره یعنی ستاره!
خواهش می کنم
خوشحالم که هر کی میاد اینجا حال خوبی بهش دست میده

2738
سلام به دوستان عزیز من نی نی هام جفتشون پسرن به نظرتون سرویس چوبشون رو آبی سفید بگیرم یا سبز و سفید؟
لطفا اگه ایده ی جالب واسه تزیین اتاق پسرونه دارین بذارین ممنون می شم.
خدایا شکرت که پسرای نازم روز به روز بزرگ و بزرگ تر میشن و من می تونم در کنار شون حس زیبای مادری رو تجربه کنم
من سفید قرمز گرفتم اخه دوست داشتم اطاقش روح داشته باشه سبز رنگ مشترک دختر پسرهاست ابی مخصوص پسرهاست
اگر ابی گرفتی رنگهای تند هم بیار تو اطاقشون چون ابی رنگ سردی هست اطاق رو بی روح نکنه
سلام
خانوما من راهنمایی میخوام...
برای اتاق دخترم یه سری تزیینات نمدی میخوام مثل ریسه اسم و .....

به کی سفارش بدم که کارش تمیز و خوب باشه؟

پرده اتاقش ساده است میخوام روش اویز نصب کنم

ممنون میشم راهنمایی کنین
2706