2410
2716
عنوان

دستور رنگ مو گیاهی ؟

87161 بازدید | 12 پست
سلام دوستان

تاحالا کسی با قهوه موهاشو رنگ کرده ؟

دیروز دختر عمو شوهرم رو تو یک مهمونی دیدم رنگ موهاش قهوه ای خوش رنگی بود
وقتی پرسیدم چکار کرده گفت با قهوه و روغن زیتون و ابلیمو رنگ کرده

ولی دستور و مقدارقهوه رو نداشت و همینطوری به میزان دلخواه قاطی کرده

من هم امروز همون دستور رو درست کردم و گذاشتم ولی موهام اصلا رنگ نگرفت

اگر کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه

اگر دستور رنگ مو دیگه ای هم بلد هستید لطفا بگویید

من یک ماهه زایمان کردم و فعلا دوست ندارم موهامو رنگ شیمیایی کنم تا عید
***وبلاگ کودک سرا *** دانلود فایل های کودکانه شعر و قصه و انیمیشن و بازی اندروید و کامیپیوتر kodaksara .blogsky.com akx20.blogsky .com هرچی بخوای اینجا هست بیا ببین
رنگ موی قهوه ای

رنگ موی قهوه ای:
مواد لازم: پوست گردن ? قاشق غذاخوری، پودر زاج ? قاشق غذاخوری، ? عدد زرده تخم مرغ، ? قاشق غذاخوری پودر حنا.
خارجی ترین لایه پوست گردو را جدا کرده پس از خشک کردن به صورت پودر درآورید. پودر آماده شده را همراه با پودر زاج و پودر حنا درون ظرفی بریزید و زرده تخم مرغ را که جداگانه زده اید را نیز درون ظرف ریخته و مخلوط را کم کم هم بزنید و قطره قطره آب را اضافه نمائید تا به حالت خمیری شکل درآید. دقت نمائید آب زیاد بر روی مخلوط مورد نظر نریزید زیرا اگر به حالت خمیر درآید بر روی موها به خوبی قرار نمی گیرد.
بعد از آماده شدن خمیر موهایی که کاملاً شسته و تمیز باشد را کمی مرطوب کنید. دسته دسته موها را جدا کنید و لابه لای آن از خمیر مورد نظر قرار داده و کل موها را به این خمیر آغشته نمائید و آرام آرام پوست و موها را ماساژ دهید. پس از اینکه کل موها به این خمیر آغشته گردید، کل سطح موها را توسط یک کلاه پلاستیکی و یا یک نایلون بپوشانید و به مدت ?- ? ساعت صبر کنید. سپس موها را پس از سپری شدن زمان مورد نظر شستشو دهید. در صورت پسندیدن رنگ قهوه ای تیره می توانید این عمل را چند بار تکرار نمائید تا نتیجه بهتری به دست آورید.
? روشن کننده مو
بابونه ?? گرم ، آب مقطر ??? سی سی ، کائولین ? قاشق . گیاه را یک شب در آب بگذارید تا دم بکشد سپس آن را صاف کرده با کائولین مخلوط کنید و روی سرتان بگذارید و هر زمان خودتان خواستید شستشو دهید .
? رنگ موی قهوه ای
??? سی سی جوشانده قوی غلیظ ریوامل را به این ترتیب درست کنید . ?? گرم از آن ماده را در فنجان ریخته . بگذارید ?? دقیقه بپزد . یک شب بگذارید تا دم بکشد ، جوشانده را صاف و با ? قاشق کائولین مخلوط کنید سپس تخم مرغ و سرکه سیب را به آن اضافه کنید . بگذارید ?? دقیقه روی سرتان باشد و حالا آبکشی کنید .
? رنگ موی شرابی : حنا ? قاشق ، دم کرده بابونه ??? سی سی ، سرکه یا آب لیمو ? قاشق ، دم کرده بابونه و سرکه را با حنا مخلوط کرده به مدت ?? دقیقه بگذارید روی سرتان باشد و سپس آبکشی کنید .
? رنگ موی شرابی پررنگ : چغندر متوسط یک عدد ، حنا ? قاشق ، چغندر را در مقداری آب بجوشانید با حنا مخلوط کنید ?? دقیقه بگذارید روی سرتان باشد و حالا بشویی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حنا و وسمه:

برای آنکه مویی به رنگ روشن تر داشته باشید از یک قسمت حنا و دو قسمت وسمه استفاده کنید و رنگ آماده را به مدت 30 دقیقه به روی موها نگه دارید.
برای مشکی نمودن موها یک قسمت حنا را با سه قسمت وسمه مخلوط کنید و به مدت چهار ساعت در روی موها قرار دهید. (معین کردن مدت دقیق نگهداشتن رنگ بر روی مو بسیار مشکل است زیرا به خصوصیات مو و رنگ مو بستگی دارد).
قبل از رنگ کردن چند دانه موی خود را ببرید و تمیز بشویید و خشک کنید و رنگ کنید با حاصل شدن رنگ دلخواه مدت رنگ کردن را معین کنید.
حنا و وسمه را باید در جای تاریک و خنک، در ظرف در بسته نگهداری کنید.

رنگ کردن موها با پوست گردو:

آب پوست گردوی تازه به موها رنگ قهوه ای بسیار زیبایی می بخشد ولی این رنگ بر روی مو زیاد دوام نمی آورد.
صد گرم پوست گردوی سبز تازه را بکوبید و در یک لیتر آب بریزید و بر روی آتش ملایم حرارت دهید تا نصف آن بخار شود. موها را با این محلول به مدت 30 تا 40 دقیقه تر نگه دارید.
2720
من خودم از 6 قاشق غذا خوری حنا + آب بابونه که قبلا دم کشیده و خنک شده به اندازه ای که نه رقیق باشد نه غلیظ و 2 قاشق غذا خوری قهوه و 2 ق غذا خوری سرکه استفاده کردم موهام قهوهای شد البته زیرش اصلا رنگ نداشت اگر میخوای پر رنگ تر بشه یک بار بزن بعد چند روز بعدش دوباره بزن
واسه موی شرابی هم همین مواد فقط به جای بابونه آب شلغم
امیدوترم خوشت بیاد
سلام فاطمه جان ممنون دستورات خوبی هست
فقط چرا اعدادش به صورت علامت سوال شده ؟

میتونی درستش کنی عزیزم
***وبلاگ کودک سرا *** دانلود فایل های کودکانه شعر و قصه و انیمیشن و بازی اندروید و کامیپیوتر kodaksara .blogsky.com akx20.blogsky .com هرچی بخوای اینجا هست بیا ببین
گلشنگ جون من رنگ مویی که دیدم خیلی قشنگ بود

موهای من سیاهه و اون هم موهاش سیاه بود

من که بدجوری هوس کردم موهامو رنگ کنم

2714
سلام دوستان

من سرمو با ترکیبات مواد با حنا رنگ کردم ولی چون قبلن موهام رنگ داشت بلند شده بود دورنگ شده بعد از حنام دوباره دورنگه قسمتایی که رنگ داشته روشن شده موهای مشکیمم یه ذره رنگ گرفته فقط چیکار کنم یکدست بشه؟

سلام و عرض ادب من مریم رحیمی مخترع رنگ موی تقویتی و 100% گیاهی قو با 10 سال سابقه موفق در این عرصه به همگی شما عزیزان پیشنهاد می کنم که در صورت تمایل برای یک بار رنگ موی تقویتی و 100% گیاهی قو رو استفاده بفرمایید.

منتهی چون من به ندرت فرصت می کنم که به نی نی سایت بیام  ، لطفا اگر امری با بنده داشتید و یا سوالی داشتید

یا در اینستا دایرکت بدید :    www.instagram/DRGHOO.IR

یا تماس با من در ساعات مجاز کاری من : یعنی روز های غیر تعطیل بین ساعت 12:30 الی 4 بعد ظهر

09182137920