موضوع: كسايي كه اين ماه امپول hcgزدند بياييد با هم مشورت كنيم + اظهار نظر

صفحه 186 از 781 اول قبلی  181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191  بعدی آخر
کاربران حاضر: 0 کاربر و 3 مهمان
ساغرجون(مامان دو قلوها) پست ها : 2551عضویت:1389/7/15
1389/12/7 - 2:44 عصر
سلام مژگان جونمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم.....التماس دعااااااااااااااا

ممنون عزيز دلمممممممممممممممممممممممممممممم خيلي خيلي ممنون گلم كه برام دعا ميكني گلم

اميدوارم كه خودت هم زودتر دلت شاد بشه عزيز دلمممممممممممممم......بوسسسسسسسسسسس

سلام به دوستاي گل نازم

سپيده جون و سميرا جونو رعنا جون و ملي جونم اميدوارم كه همه به همين زودي دلتون شاد بشه عزيزانم

التماس دعاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا............بوسسسسسسسسسسسسسسسسسس

رعنا جونم اصلا عيبي نداره گلم فداي سرت مواظب خودت باش گلمممممممممممممممممممم
اميرعلي نور چشم مامان مليكا عشق مامان
مامان رعنا پست ها : 2432عضویت:1388/8/18
1389/12/7 - 5:13 عصر
ساغر جونم اين اولين پريود درست و حسابي من بعد از سقطم است.بخاطر همين كلي ذوقيدم ناراحتم نيستم............................سميرا جونم من تقريبا يك ماه پيش بود كه تو دو هفته هر بار به مدت 3 روز خونريزي كمي داشتم كه به تنها چيزي كه شبيه نبود پريود بود.بعش هم چند روز دردزياد داشتمك كه فكر كنم با اون ترشحات من مربوط به تخمك گذاري ميشد.دقيقا دو هفته بعدش كه الان ميشه پريود شدم..................من اولش كمي نگران شدم كه چرا اين جوري شدم ولي ديگه ولش كردم.به شما هم پيشنهاد ميدم كه كلا ولش كنيد كمي بيتوچهي لازم داره اين پريود هاي ما تا ادب بشند.ولي من هميشه بعد از هر سقطم اولين پريود خيلي اذيت ميشدم و اين طبيعيه .شما هم بدنت به حالت عادي بر ميگرده نگرانش نباش.
سميرا پست ها : 3326عضویت:1389/4/8
1389/12/7 - 5:55 عصر
ساغر جونم شما در چه حالي؟
چيكارا ميكني؟
تو اقدامي؟
مرسي كه هر بار پست ميگذاري به ياد منم هستي
منم كمابيش درگير پريودهاي عجيب غريب بعد از سقطم
به قول رعنا بايد بيخيال شم
1مدتي بگذره ببينم چي ميشه
مــــژگان پست ها : 2374عضویت:1388/3/28
1389/12/7 - 7:25 عصر
سلاممم .......... ميشان جونم نزديكه عيد هستش و همه ميرن مسافرت تو هم بمون پيش مامانت اينا ولي خوب حتما دليلي داره كه ميخواي برگردي !! البته سونوي غربالگري ايناتو هم فكر كنم نزديكه كه بايد انجام بدي ........... در هر صورت قبلش حتما از دكترت سوال كن ..........ايشاالله كه سفر بي خطري داشته باشي ........... مواظب خودتو و ني ني باش
1389/12/7 - 7:35 عصر
سميرا جون چون سونو دادي و همه چي رديفه قاعدتا مشكلي نيستش به هر حال يه تغييراتي ايجاد شده ديگه ............. رعنا جونم خدا رو شكر پري بي دردسر اومد ايشاالله بي دردسر هم تموم شه ........................ منم كه 19 بهمن پري شده بودم و قاعدتا بايد از 17 اسفند منتظر پري باشم ............ البته اگه قبلش لكه بيني نياد سراغم .......... در هر صورت بايد صبر كنم ................... از ديشب به شدت اعصابم خورد بود و دقيقا نميدونم چرا ؟!!! با همسرم هم اصلا درست و حسابي برخورد نكردم امروز 2 بار زنگ زد بيچاره مونده چي شده !!! به خواهرم زنگ زدم و براش موضوع حرف هاي خواهر شوهر رو گفتم خيلي خيلي ناراحت شد و همش ميگفت الان كه گفتم نگرانمه و ازم ميخواست اروم باشم ............ البته نگين چرا كشش ميدماااااااا نه من به خاطر اين به خواهرم گفتم كه به مامانم بگه كه اصلا ديگه راجع به بچه نگه به خونواده شوهرم !! مامانم از روي فاميلي اينا ميگه ولي الان اگه هر حرفي بزنه اونا فكر ميكنن به خاطر عمل شوهرم هستش !! خلاصه كلي گريه كردم خودم سبك شدم ولي خواهر بيچارم خيلي ناراحت بود ...... حالا بايد دوباره بزنگم بگم كه هيچ عكس العمل بدي نشون نده براي عيد ........ البته خواهرم عاقل تر از اين حرفاست ولي خوب خواهر كوچيكشم و خيلي براش سخت بود !! هر وقت موضوعي ميشد بهش ميگفتم همش ميگفت نه اونا منظوري نداشت و از اين حرفا ولي اين دفعه خيلي ناراحت شده بود ولي باز به من ميگفت هيچي نگو و بسپار به خدا .......... ببخشيد پر حرفي كردم .......
1389/12/7 - 7:43 عصر
مزگان كار خوبي كردي با خواهرت دردل كردي
سبك شدي
لازم بود 1كي از خانوادت هم در جريان باشند ولي همونطور كه خودت گفتي بايد منطقي خواهرت رفتار كنه نه احساسي
چون احساسي برخورد كردن مخصوصا شما كه فاميل هم هستيد شرايط را بد ميكنه ولي اينكه به خواهرت گفتي من موافقم كار درستي بود
1389/12/7 - 7:48 عصر
بچه ها نظرتون چيه من متفورمين شروع كنم از فردا خوردن
يادمه دكترم ميگفت متفورمين قرص خيلي خيلي خوبيه و بي ضرر
حالام كه من 1كيست كوچيك دارم اون را هم از بين ميبره
كليم از قبل دارم تو خونه لازمم نيست بخرم
هان؟
نظرتون چيه؟
فقط يادم نيست تاريخ خاصي داشت خوردنش؟فكر نميكنم خودم انگار يادمه كه ميشه هر تاريخي خوردنش را شروع كرد فقط هفته اول 1كي هفته دوم 2 تا روزي و از هفته 3 به بعد روزي 3 تا
ولي فكر نميكنم تايم و تاريخ خاصي داشته باشه خوردنش
چون كه من هنوز خونريزي دارم ميپرسم
نظر شماها چيه؟
رعنا؟
مزگان؟
ميگيد بخورم؟
1389/12/7 - 7:58 عصر
ممنون سميرا جونم از دل گرميت .......................... اره اخه يه دفعه خواهرم يه چيزي گقت و مادر شوهرم سريع اومد به شوهرم گفتش ... خلاصه اينكه بايد حتما بهش بگم چون به هر حال حرفام روش تاثير گذاشته صداي گريمو شنيده مسلما الان توپش پره ................. اصلا سر خود اين كارو نكن ........ منم يه مدت متفورمين خوردم و به همون روشي كه گفتي ولي صبر كن .تو كه ميخواي بعد پري بري دكتر پس صبر كن خودش بهت بده عزيزم
1389/12/7 - 7:59 عصر
راستي خوردنش تاريخ خاصي نداره عزيزم ولي به نظرم سر خود نخوررررررررر اوكي ؟
1389/12/7 - 8:09 عصر
راستي ميخواستم موهامو رنگ و مش كنم !! البته ميخواستم خونه بزارم و مادر شوهر و خواهر شوهر بزارن برام !!! الان پشيمون شدمممممممم ........ البته نه به خاطر اينكه اونا قرار بود بزارنا نه خودم ديگه نميخوام ........ نهايتش اينه تصميمم برگشت ميرم ارايشگاه نزديك خونه ............. بعد اون حرفا يه بار ديگه خواهر شوهرم رو ديدم و بسيارررررررر مهربان و اصلا به روي خودش نياورد و ازم ميپرسيد كي مياي برات رنگ بزارم !!!! چهارشنبه تولد جاري هستش همه جمع ميشيم خونه مادر شوهر !! تصميم گرفتم اگه خوب برخورد نكرد اصلا ناراحت نشم و منم مثل خودش برخورد كنم !!!
1389/12/7 - 8:16 عصر
اهااااا اينم بگم ديگه پرحرفي نميكنم !! راستي همچين داره از پدرشوهرش تيكه ميشنوه كه همون بسه براش !!! همچين حرف زده بهشون كه كلي ناراحت شده و مادرش هم ناراحت شده ................................... ميگن چوب خدا صدا نداره همينه هاااااااااا ............ من دور از جون شما خر همش ميگفتم تو چقد خوبي كه با اينكه خانواده شوهرت اذيتت ميكنن براي من خواهر شوهر بازي در نمياري !! ميبيني چقد ... هستم واييييييييييي بيخيال ديگه بسه ......... مهم اينه الان فهميدم بايد با هر كسي چه جوري رفتار كنم !!!!!
1389/12/8 - 9:08 صبح
اره بابا مزگان جونم پس فكر كردي خدا اون بالا نشسته و هيچ كاري نميكنه؟همچين حساب كتاب داره كاراي خدا كه نگو
همه تو زندگيشون از 1 چيزي در عذابند حالا شدت و ضعف دارند و اگر ميبيني كسي نميگه از مشكلاتش يا ما فكر ميكنيم هيچ مشكلي نداره از سياست و كارداني و مديريت خود اون ادمه كه تونسته مديريت كنه مشكلش رو و با اعتماد به نفسش با مشكلش داره مبارزه ميكنه به همين خاطر ديگران متوجه مشكلاتش نميشن
همه چيز به خود ادم بستگي داره
ادم بايد اصولي و صحيح زندگيش و مشكلاتش رو مديريت كنه و اعتماد به نفسش رو از دست نده و خود دار باشه تا كسي سر از مسائل زندگيش در نياره
همين خواهر شوهر من
1دونه دختر
خوشگل
خوش هيكل
خوش قد و بالا
1مدت تو المان مدل بود ببين ديگه چيه از نظر تيپ و هيكل
شوهر زن ذليل و پولدار
بيا و ببين چه پرنسس وار داره تو المان زندگي ميكنه
خانواده شوهر ماه و با شخصيت
يعني تو ميگي از اين ادم خوشبخت تر وجود نداره
3 بار ميكرو كرده باردار نشده و دكتر گفته ديگه بار 4 فايده كه نداره هيچ تازه داروهاش ضرر هم داره و سرطان زاست
اين كه از اين
گفتم كه بهم ايميل داد كه داريم ميايم 1 هفته اي 2باره ايران همين چند روز پيشا؟؟
من جوابش رو دادم و پرسيدم چه حال و احوال و چطوريد؟
نوشت ما خوبيم مثل هميشه زندگي 1نواخت و....................
اين يعني چي؟
يعني اينكه اونم دچار روزمرگي و 1نواختي زندگيش و اينطور كه من احساس ميكنم همچين پرنسس وار و خوشبخت به معناي مطلق نيست
ولي چون بلده چطوري مشكلاتش رو مديريت كنه و اعتماد به نفس بالا داره هميشه جلو همه خوب و خوشه و همه فكر ميكنند غمي تو دل اين ادم نيست
من كه به اين نتيجه رسيدم خودم بايد خودم رو تو مردم خوشبخت نشون بدم و نگذارم كسي سر از مشكلاتم در بياره چون كمك كه نميكنند هيچ تازه زخم زبون و بدجنسي و ............................هم ميكنند
نه؟
موافق نيستي؟
1389/12/8 - 9:42 صبح
دير پستت رو خوندم متفورمين رو شروع كردم خوردنش رو
ايرادي نداره
ميدونم
قرص واقعا عالي و بي ضرري هست كاملا در موردش از دكترم سوال كردم قبلا
تازه كمك به كم كردن اشتها هم ميكنم اخه من اضافه وزن دارم شايد كمك كنه تا بارداري بعدي وزنم كمتر از الان شه
در مورد مش و رنگ موت هم خودت ميدوني من نظر خاصي ندارم
اون دفعه كه رعنا مش كرد هم من گفتم سليقه شخصي من رنگ مو مشكي تازه خيلي مشكي و پر كلاغي هست
من شخصا با رنگ مو كه ابدا ميونه خوبي ندارم و نميپسندم با مش هم اييييييييييييييي تا چه مشي باشه
من كلا رنگ مشكي پر رنگ و براق ميپسندم
ولي خوب خودم قبلا چند بار شرابي كردم
مش نقره اي رو زمينه موي مشكيم كردم كه خيلي عالي و شيك شد
1بار مش صورتي رو پايه شرابي كردم كه اينم عالي شد
1بارم رنگ نسكافه اي كردم موهامو
بعدش هميشه مشكي پر كلاغي
فعلا هم تصميم مش و رنگ ندارم چون چيز خاصي نيست كه الان دوست داشته باشم حالا تا بعد نميدونم
ولي خوب اينها كاملا سليقه اي و شخصيه
تو ببين خودت چي دوست داري همون كار رو بكن
1389/12/8 - 3:01 عصر
دقيقاااااااااااااااااااااااا باهات موافقممممم .................. افرين خيلي حرف خوبي زدي .................... من خواهر شوهرم تقريبا مشكلاتشو برام ميگفت ......... من از 2 تا مشكل بزرگش خبر دارم ولي باورت نميشه همچين خودشو خوب و خوش نشون ميده هيشكي فكرشم نميكنه كه اونم ناراحتي داره ............ مثلا خانواده خود من كه فكر ميكنن خوشبخت ترين هستش !!!! ............. منم وقتي متفورمين ميخوردم اصلا ديگه به پفك و بستني و هله هوله هيچ اشتهايي نداشتممممم خيلي خوب بود !!! راجع به رنگ هم فعلا كه منصرف شدم ولي حالا تا اخر اسفند شايد نظرم برگشت !!! ................................... بعد خواهر شوهرم يه استعداد خاصي توي رفتارش داره مثلا داشت از خواهر شوهرش بد ميگفت ولي وقتي همون موقع خواهر شوهرش زنگ زد همچين ميگفت و ميخنديد كه من مونده بودم !!!!!!!!! من مشكلم اينه اگه با يكي بد باشم تو ظاهر هم نميتونم مخفي كنم !!!!!!!!!!!
1389/12/8 - 3:10 عصر
سميرا جون نميدونم چم شده از شب جمعه كه از خونه مادر شوهرم اومديم خيلي بي حوصله شدم و اصلا اعصاب ندارم !!!!! روزا به همسرم زنگ نميزنم !! مثل هميشه باهاش رفتار نميكنم !! خودش روزي چند بار زنگ ميزنه ديشبم به اصرارش رفتيم بيرون ولي حالم جا نيومد !! تا الان به روي خودش نياورد ولي الان زنگ زد و پرسيد چرا حال نداري ؟!!! منم گفتم مشكلي ندارم !!!!!! البته ميدونما يه سري چيزايي كه هميشه اذيتم ميكرده و ازش راحت ميگذشتم هر از گاهي بهم فشار مياره !!!!! چيزاي كوچيك كه هر روز پيش مياد !! يه دونه برات ميگم مثلا اينكه من هر روز كه زنگ ميزنم به همسري ميپرسم چيكار داشتي ميكردي ؟ (( ميگه كار ))) بعد ميگم كارا رو چطوره ؟ (( ميگه خوبه )) ميدوني من يه جورايي ميخوام بيشتر برام بگه ولي اون در همين حد ميگه !! منم الان دو روز هستش زنگ نميزنم وقتي هم خودش زنگ ميزنه من هيچي نميپرسم !!! يه مثال ديگه هههههه مثلا مياد خونه لب تابو روشن ميكنه و پي كاراشو ميگيره البته وقت برام ميذارها ولي خوب !!! البته كاراش واجبه و مربوط به در امد ميشه !!! بيخيال الان كلا قاطيم هههههه ........... يه جورايي عصباني نيستما بي حال و كسل هستمممممم
1389/12/8 - 5:34 عصر
سلام دوستان.همگي خوبيد.ما هم هي بدك نيستسم وحشتناك خونريزي و سر درد شديد يك ساعتي خوابيده بودم ولي از وقتي بلند شدم گيچم.تا چند لحظه كه مونده بودم كجام.فكر كنم مال خونريزيم باشه خلاصه كه قاطي ام طرفم نيايد كه برق دارم.................ههههههههههههه شوخي بود...................مژگان خانمم چند روز مونده كه پريود بشي.البته ببخشيد كه ميپرسم.من خودم هميشه از چند روز قبل اين جوريم به همه چيز و همه كس گير ميدم و حال و حوصله هم ندارم.بنده خدا همسرم ديگه ميدونه.شايد شما هم ميخواي پريود بشي يا نزديكش شده.زياد بابت اين چيزا خودت را در گير نكن.سال جديد داره مياد ميخواي تو سال جديد ني ني بياري.بابا ولش كن حرف ديگران را .بعدها خودت بهش ميخندي.به نظر من هر وقت ياد اين چيزها مي افتي سريع خودت را به چيزي سرگرم كن تا اذيتت نكنه.خانم گل نگي بيرون گود نشسته داره ميگخ لنگش كن.نه عزيزم. من خودم هم همه جوره درگير هستم حالا مادر شوهرم كه بنده خدا كاري نداره خواهر شوهرم كه ندارم ولي از بقيه تو چيزاي ديگه از قبل از ازدواجمم كشيدم تا الان كه حتي ميبينمشون.ولي ديدم كه زندگي خودم و همسرم مهتر است ولشون كردم هنوز وقتي طرف را ميبينم ياد همه چيز مي افتم ولي هميشه خوب برخورد كردم و ميكنم. ولي خوب گاهي اذيتم ميكنه خاطرات...............ببخشيد نمي خوام كه سرتون را درد بيارم ولي گفتم قبلا بازم ميگم بچسب به همسرت بقيه را ولشون كن. ....ديگه نميدونم كه چه جوري بهت بگم ...................سميرا جونم متفورين قرص خوبيه حتي من شنيدم كه چربي هاي شكم را اب ميكنه ولي اين دارو براي بيماران ديابتي هم تجويز ميشه. سرخود دارو را نخور با مشورت دكتر بالاخره بدون عوارض كه نيست.ما كه شانس نداريم.ميايم يك جايي را درست كنيم ميزنيم كلا همه چي را خراب ميكنيم كار دست خودمون ميديدم.به نظز من كه نخوري بهتر است.حالا باز خودت بهتر ميدوني...................................................من خيلي سردرد دارم .اصلا هم اروم نميشه........
ملي پست ها : 1414عضویت:1389/7/26
1389/12/8 - 7:00 عصر
سلام دوستان اين اطلاعاتي هست كه در مورد دارو ها گفته شده اميدوارم كه كمكتون اين دارو HMG تحريك تخمك گذاري در زنان نابارور و به همراه HCG براي مردان نابارور استفاده مي شود كه با توجه به ميزان هورمون ، كشور و كارخانه سازنده آنها انواع مختلفي دارند. از جمله، مريونال، فوستيمون، گونال اف، منوپور، منوگون، هومگون و غيره. اين دارو ها به صورت آمپول تزريقي (عضلاني يا زير جلدي) مي باشند و در حين مصرف حتما بايد تحت نظر پزشك بود.
از عوارض جانبي اين دارو ها تهوع و استفراغ، چند قلو زايي و بزرگ شدن تخمدانها و تحريك بيش از حد تخمدان مي باشد كه جهت كنترل و پيشگيري از اين حالت سونوگرافي واژينال و گاهي آزمايش خون انجام مي گيرد ولي با وجود كنترل هاي مداوم، سندرم تحريك بيش از حد تخمدان، هنوز يكي از عوارض اين دارو ها مي باشد..............

آمپول سوپر فكت. اين دارو جهت ايجاد آمادگي براي تحريك تخمك گذاري مصرف مي شود و بر روي محور هيپوتالاموس– هيپوفيز- تخمدان اثر گذاشته و از تخمك گذاري زودهنگام تخمدانها در حين درمان جلوگيري ميكند. اين دارو معمولا از روز 21 قاعدگي هر روز به صورت تزريق زيرجلدي به بازو با سرنگ انسولين تجويز ميشود و تا روز تزريق آمپول HCG ادامه مي يابد.مصرف اين دارو نبايد بدون هماهنگي قطع شود. از عوارض جانبي اين دارو سردرد، سرگيجه، ادم و گاهي ايجاد كيستهاي تخمدان ميباشد.

قرص كلوميفن و لتروزول..
اين دارو ها براي تحريك تخمك گذاري در افراد نابارور تجويز مي شوند.
تهداد اين قرص ها 10 عدد مي باشد و از روز سوم تا هفتم قاعدگي به دستور پزشك به مدت 5 شب، شبي 2 عدد ميل ميشود.
از عوارض جانبي اين دارو ها تهوع، استفراغ، نفخ، يبوست، راش و كهير ميباشد كه اهميت چنداني ندارند.
ولي در صورت ايجاد تاري ديد و دوبيني حتما به پزشك خود اطلاع دهيد.

شياف پروژسترون: اين شياف ها معمولا واژينال بوده و بهتر است براي جذب بيشتر و بهتر شياف، بيمار بعد از هر بار مصرف حداقل يك ساعت دراز بكشد.
ازعوارض جانبي شايع اين دارو ايجاد تحريك و سوزش در ناحيه واژن مي باشد كه در صورت بروز اين حالت با پزشك خود تماس بگيريد.
از عوارض ديگر آن سردرد، سرگيجه، خستگي، ادم، افزايش وزن،تهوع، استفراغ و بي اشتهايي، دل پيچه و كهير مي باشد.
قرص بروموكريپتين و داستينكس: اين داروها در درمان علامتي و كوتاه مدت فقدان قاعدگي و يا ترشح بيش از حد يا خود بخود شير در افراد نابارور كه افزايش پرولاكتين خون دارند تجويز مي شوند.
اين دارو ها كاهنده پروليكتين خون بوده باعث مهار ترشح شير مي شوند.
از عوارض جانبي اين داروها سردرد، گيجي، كاهش فشار خون، تهوع و استفراغ مي باشد . در صورت بروز سرگيجه و فشار خون به پزشك خود اطلاع دهيد.
طريقه مصرف اين دو قرص با هم متفاوت است.
قرص داستينكس در هفته 1 يا 2 بار ميل مي شود.
قرص بروموكريپتين به صورت زير استفاده مي شود.
هفته اول شبي نصف قرص، هفته دوم نصف قرص صبح و نصف قرص شب، هفته سوم نصف قرص صبح و 1 قرص شب و هفته چهارم 1 قرص صبح و 1 قرص شب ميل مي شود.

قرص متفورمين و گلوكوفاژ:
اين قرص ها يك آنتي ديابتيك خوراكي بوده كه به عنوان درمان كمكي در كنار رژيم غذايي و ورزش در ديابت نوع 2 بكار مي روند.
اين داغرو ها در درمان بيماري سندرم تخمدان پلي كيستيك (PCO ) بكار مي روند و باعث بهبود كاركرد تخمدانها شده و در كاهش وزن و مرتب شدن قاعدگي افراد PCO و باردار شدن آنها كمك كننده مي باشند.
مصرف اين قرص ها بدين ترتيب مي باشد:
در هفته اول 1 عدد، در هفته دوم 2 عدد و در هفته سوم 3 عدد ميل مي شود.
بهتر است اين داروها بين غذا استفاده شود. از عوارض اين داروها بي اشتهايي، تهوع و اسهال مي باشد.

اين آمپول به منظور آزاد كردن تخمك ها در روز و ساعت مشخصي تزريق مي شود.
روز و ساعت تزريق اين آمپول بسيار مهم است و بايد دقت شود. تزريق اين آمپول عضلاني مي باشد.
از عوارض جانبي اين دارو سردرد، خستگي و تحريك پذيري مي باشد.HCG
1389/12/8 - 7:04 عصر
چه ميدونم رعنا جونم خوردم 2 روزه
متفورمين رو
حالا ببينم چي ميشه
سردرد شديد تو موقع حاملگي و سقط و بعد زايمان و موقع پريود نشانه كمبود اهن هست
اين را اطلاعات دارم كه ميگم رعنا جونم
يعني قبلا دكتر بهم گفته
سعي كن غذاهاي اهن دار بخوري يا ففول يا قرص اهن مگه فوليك اسيد نميخوري؟
با توجه به گفته هاي خودت انگار بيشتر از من خونريزي داشتي اين مدت طبيعيع فقر اهن بگيري
من خودم ديشب تا صبح دستم خواب رفته بود و گز گز ميكرد
تازه فوليك اسيد ميخورم
مولتي ديلي هم اهن داره هم ميخورم
ولي اين خونريزي هاي اخير ما پدرمون رو در اورده بابا مگه شوخيه سقط كرديمممممممممممممممممممما
بيشتر به خودت برس رعنا جونم
ملي پست ها : 1414عضویت:1389/7/26
1389/12/8 - 7:06 عصر
سلام سميرا جون من به دستور پزشك تا اين مدت استراحت كردم ونوبتم براي 14 اسفند هست اگه شرايطم خوب باشه وتا اون موقع روز 3 پريم باشه شايد دكتر آي يو آي رو توي همين ماه انجام بده توكل بر خدا تا نرم دكتر مشخص نميشه البته اون موقع كه وقت دكتر دارم روز 3 پريم بايد باشه واگه دكتر صلاح بدونه شايد همين ماه آي يو آي كنم
1389/12/8 - 7:18 عصر
به اميد خدا ملي جونم. توكلت فقط و فقط به خدا باشه.
صفحه 186 از 781 اول قبلی  181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191  بعدی آخر
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: