2733
2739
عنوان

درخواست کمک فوری

22949 بازدید | 33 پست
سلام به همه دوستان خوبم
میخواستم ببینم کسی از بین شما یه متخصص روانشناس جنسی (سکسولوژیست) خوب تو تهران سراغ داره یا نه برای یکی از دوستام مشکلی پیش اومده که باید هرچه سریعتر با یه متخصص مشورت کنه وگرنه ممکنه زندگی اش با مشکل مواجه بشه راستش هرچقدر تو اینترنت سرچ کردیم چیزی دستگیرمون نشد گفتم شاید شماها بتونید کمکش کنید
مامان ایلیا جان عزیزم من که کسی رو نمیشناسم
ان شاالله که مشکلش حل بشه
ولی شاید با مطرح کردن مشکلش توی این سایت کسی اطلاعی درباره حلش داشته باشه
دیگر هیچگاه چنین روزی را با فرزندتان نخواهید داشت،فردا کمی پیرتر از امروزشان خواهند بود. امروز یک هدیه است، نفس بکشید و توجه کنید. آنها را ببویید و نوازش کنید، امروز لذت ببر مادر، پیش از اینکه متوجه شوی، تمام خواهد شد.
نام و نام خانوادگی: راحله امانی///////////////// سال تولد: 1337 سوابق تحصیلى دکترای روانشناسی بالینی و جمعی از دانشگاه مطالعات پادوا ایتالیا، 1997. ////////سوابق کارى روان درمانگر و سکسولوگ (درمانگر مشکلات جنسی)،/////////// مرکز خدمت مشاوره‌ای مهر، 1378 و 1384 تاکنون. روان درمانگر و مسئول مرکز بازپروری معتادین میلان، مراکز سن برناردینو ( San Bernardino ) و ایل پالو ( il palo )، 2004-1999. روان درمانگر بخش اعصاب و روان بیمارستان شرکت نفت، 1384 تاکنون. مدرس دروس روانشناسی دانشکده روانشناسی دانشگاه آزاد واحد رودهن، 1378. مدرس دوره سکسولوژی در انجمن روانشناسی ایران، 1378. مدرس کارگاه آموزشی مقدمه‌ای بر سکسولوژی، تشخیص و درمان اختلالات جنسی، مرکز خدمات مشاوره‌ای مهر با همکاری انجمن مشاوره ایران، 1384. مدرس کارگاه آموزشی اختلالات رفتاری و جنسی ناشی از سوء مصرف اینترنت، دومین کنگره سراسری آسیب‌شناسی خانواده در ایران، پژوهشکده خانواده دانشگاه شهید بهشتی، 1385. مدرس کارگاه آموزشی درمان اختلالات جنسی، مرکز خدمات مشاوره‌ای مهر و بیمارستان شرکت نفت، 1384. مدرس کارگاه آموزشی آموزش مهارتهای جنسی سالم، مرکز خدمات مشاوره‌ای مهر، 1384. استاد‌یار دانشگاه شید بهشتی مقطع کارشناسی ارشد، دروس سکسولوِژی و اختلالات جنسی سمینار روان‌پزشکی سالمندان (سکس در سالمندان)، دانشگاه علوم بهزیستی، بهمن 85 برگزاری دوره‌های مقدمه‌ای بر تشخیص و درمان اختلالات جنسی، سکس سالم و آموزش جنسی کودکان، مرکز خدمات مشاوره مهر، تابستان 85 کنگره سراسری نازایی علوم پزشکی، مرداد 85 سوابق آموزشی/پژوهشى گذراندن دوره درمان اعتیاد، بهداری میلان بخش اعتیاد، 2000-1999. گذراندن دوره پایه آموزش سکسولوژی بالینی در انجمن ایتالیایی سکسولوژی و روانشناسی کاربردی با همکاری بیمارستان سن کارلو بوروئوی میلان، 2004. گذراندن دوره سکسولوژی در مرکز آیسپا ( A.I.S.P.A)، میلان – ایتالیا، 2004. ارائه سخنرانی در زمینه درمان اختلالات جنسی، دانشگاه شهید بهشتی – دانشکده پزشکی ایران – دانشگاه علوم بهزیستی، 1384. ارائه سخنرانی در زمینه سکس تراپی اختلالات جنسی، دانشکده پرستاری مامایی دانشگاه شهید بهشتی، 1384. ارائه سخنرانی در زمینه اختلالات جنسی و درمان روانی – جنسی اختلالات جنسی، دانشگاه علوم بهزیستی، 1384. ارائه سخنرانی در زمینه روان درمانی شناختی پست مدرن اختلالات جنسی، پژوهشکده خانواده دانشگاه شهید بهشتی، 1385. ارائه سخنرانی در زمینه اختلالات جنسی، درمان روانی جنسی، کنگره سراسری ناباروری دانشگاه علوم پزشکی ایران، 1384. ترجمه کتاب افکار پلید (روان درمانی شناختی پست مدرن اختلال‌های تفکر اسکیزوفرنیایی- پارانوئیدی و وسواسی)، لورنزینی، روبرتو و ساسارلی، ساندرا . انتشارات رشد، 1380. عضویت در مجامع تخصصی نظام روانشناسی لمباردی ایتالیا فدراسیون سکسولوگهای اروپا سازمان نظام روانشناسی و مشاوره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
درمانگران نابهنجاری های رفتارهای جنسی چه کسانی هستند؟

http://www.askdin.com/thread16003.html

باعرض سلام و تشکر خدمت تمامی دوستداران اسک دین یکی از موضوعاتی که امروزه درمیان تمام انسان ها شایع است موضوع انحرافات و یا ناتوانی های جنسی است . نمونه ای از احساسات و رفتارهای غیر عادی در مورد نیاز جنسی عبارتند از :

1- خود ارضایی
2- تمایل به دیدن فیلم های نامناسب و برآورده کردن نیاز جنسی
3- تمایل به جنس موافق
4- تمایل به ارضای نیاز جنسی از طریق چت ، نت ، و تلفن و....
5- تمایل به پوشیدن لباس های مختص به جنس مخالف
6- تمایل به رفتارهایی که مختص جنس مخالف است.
7- سرد مزاجی و افت احساس و نداشتن برانگیخته گی جنسی
8- تمایل به مورد رفتار جنسی واقع شدن از طرف فردی دیگر
9- اختلالات زود انزالی و نداشتن برانگیختگی فیزیکی فعال در روابط جنسی
10 - مقاربت های دردناک
11- فعال بودن غیر عادی و تحریک مدام جنسی
به منظور شناسایی و درمان این گونه رفتارهای نابهنجار امروز گرایش در روان شناسی به وجود آمده که به درمان این گونه اختلالات می پردازد که در زیر افرادی مجرب و قابل اعتماد در این حرفه می توانند به شما کمک تخصصی ارایه دهند آدرس این اشخاص در زیر برای اطلاع شما آورده شده است. موفق باشید.

آدرس سکس تراپیست های مشهور ایران

1-دکتر فریدون مهرابی

2-دکتر سعید روشن (بیمارستان مصطفى خمینی تهران)

3-دکتر محمدعلی بشارت ( تهران بزرگراه دکتر چمران خ جلال آل احمد روبروی کوی نصر خ نسیم دانشکده روان شناسی و علوم تربیتی )

4- خانم دکتر راحله امانی (استاد دانشگاه شهید بهشتی)

5-دکتر بهنام اوحدی:

6-دکتر سید کاظم فروتن تهران، میدان فلسطین، خیابان ایتالیا، جنب بیمارستان شهید مصطفی خمینی، کلینیک سلامت خانواده
تلفن و دورنگار

7- دکتر مهرداد افتخار
سلام دوستان عزیز
من تازه با این سایت اشنا شدم و امیدوارم با کمک شما بتونم مشکلم رو حل کنم .
من حدودا 6 ساله که ازدواج کردم ولی باسکس مشکل دارم . حتی تا همین دو سال پیش هنوز دختر بودم !
اول فکر می کردم تنگم ولی بعد از چندین بار دکتر رفتن فهمیدم که ناخوداگاه عضلاتم رو منقبض می کنم و همین مانع ورود الت می شه و درد زیادی داره .
خیلی سعی کردم این اسپاسم رو برطرف کنم و هر بار به خودم می گم اینبار خودم رو شل می گیرم ولی اصلا ارادی نیست !
کسی می تونه کمکم کنه که زود زود این مشکلم برطرف شه ؟
کس دیکه ای هم این مشکل رو داشته که حل شده باشه ؟
هرگز زانو نخواهم زد ، حتی اگر سقف آسمان کوتاهتر از قامتم گردد ...
2706