2726
توروخدا شما که اینقدر این داروها و آمپول های شیمیایی رو استفاده می کنید یک دوره هم عرق گیاهی بخورید و اثرش رو ببینید. دوستان فقط می خواستم بدونید که تا حالا خیلی ها به من زنگ زدند و گفتند که از عرق فراسیون نتیجه گرفتند کیست هاشون آب شده فیبروم داشتند کیست هاشون کوچکتر شده و آب شده پریودی منظم شده باردار شده اند دردشون کمتر شده کسایی که فقط با آمپول و قرص پریود می شدند حتی رو کیست سینه هم اثر داشته عفنت های شدید را برطرف کرده پریودی زیاد و کم را مرتب کرده من همه این موارد را رو مشتری هام دیدم فراسیون عرق گیاهی هست و لااقل مثل این داروهای شیمیایی اثر بد نداره این گیاه بسیار کمیاب هست و بسیار کم پیدا می شه 09174444261 ارسال هم رایگان به سراسر کشور http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=512577&PageNumber=1 ارسال به سراسر کشور رایگان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شادی جان عرق فراسیون برای مشکلت مناسب هست. مشاور تغذیمون می گن که با خوردن یک دوره مشکلتون حل می شه. عرق گیاهیه. امتحانش ضرری نداره. بچه های نی نی سایت هم خیلییییییییییییی می خرند
09174444261
سمیه: سلام لیلی جونم خوبی عزیزم دسته گلت دردنکنه وای عاشقه شربته بهارنارنج شدم خیلی عالی بود انشاله دوباره مزاحمتون میشم عزیزم عالی بود ممنون دوستم بوسسسسسسسس

دریا: من از لیلی خانم آبلیمو گرفتم و راضی بودم. مثل آبلیموهای آماده نبود که میگن آب کاهه. مامانم هم که روی آبلیمو حساسه و همیشه فقط خودش آبلیمو میگیره این آبلیمو رو تایید کرد.

فاطمه: عزیزم آبلیمو و شربت بهار نارنج و 5 گیاه لاغریت به دستم رسید. خیلی خوب و با کیفیت هستند.. خواستم تشکر کنم

مامان هانا: لیلی جان بابت عرقیاتی که برام فرستادی ممنون. راضی بودم

فرناز: من از عرقیاتش استفاده کردم و مشتری دائمیشون هستم

عرق هفت گیاه قندخونش رو واسه مادرشوهرم میگیریم واقعا عالیه
بهشت برین: عااااااااااااااااااالیه این عرقیات لیلی خانم .واقعا کیفیتش خوبه و قیمتش مناسب ... تازه تا به دستت هم نرسیده پولش رو نمیگیره .من خریدم و راضی بودم .... لیلی خانوم دستتون درد نکنه

آلیسک:لیلی جان شربت بهارنارنجت خیلی خوب بود! مرسی.

مهربون: لیلی جان من که خدایی خیلی راضی بودم هم از سفارشات هم از خودت که خیلی گلی
فری جان از متخصص تغذیه پرسیدم. گفتند کلا برای مشکلات زنان(رحم و تخمدان) خوبه. تو اینترنت هم می تونی سرچ کنی. بسیار هم گیاهش کمیابه و ما خودمون به زور گیرمون می یاد. و مشتری برای تنبلی تخمدان زیاد داشتیم
09174444261
راحله: شربتا عالی بودن.مثل همیشه. دست گلت درد نکنه عزیزم
ایشالا دوباره این هفته سفارش دارم براتون ولی قبلش ممنون میشم بهم بگی مربای بهآر نارنجم دارید یا نه؟ اس ام اس زدم جواب ندادید

نخودی:سلام..لیلی جون..خوبی عزیز...ابلیمو یدستم رسد..عالی بود.....
میشه بگی چقدر واریز کنم؟؟؟

بهشت برین: سلام خانومی .لیلی عزیزم خوبی ؟؟؟؟ واقعا عرقیات خوبی دارید 0من یه بطری 4 لیتری کاسنی از مغازه شما خرید داشتم و یه دو لیتری از یه مغازه دیگه .... قشنگ تفاوت پیداست ... غلظت عرقیات شما به مراتب بالاتر و کیفیتشون بهتره . و خدایی هم ارزون میدید. شوشو که میخوره میگه مگه عرق کاسنی نیست ؟ میگم چرا ! میگه پس چرا مزه نداره !!!!! نه که الان چند ماهه هی از شما خرید داریم به اون کیفیت عادت کرده طفلک .... کاسنی دو آتیشه .
عوضش برای تمام دوستان و خانواده عرقیات خوب خریدم . گلابی که بوش مستت میکنه . بهارنارنجی که دربطری باز نشده ، بوش به دماغت میخوره .... به به به به ..هوس کردم برم بخورم ...خخخخخخخخخ
بازم ممنون ... خدا قوت و خسته نباشید
2706