2733
2734
عنوان

شنا کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 23261 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

سلام بر همه پدرها و مادرهای کار بلد در زمینه تربیت و آموزش فرزند!

من 20 سال هست که در حرفه شناگری، آموزش شنا و بازی های آبی به کودکان و بزرگسالان فعال هستم و دارای کارت نجات غریق و مربیگری درجه 1 از فدراسیون شنا می باشم که هم اکنون در استخر های مختلف مشغول کار می باشم.

آموزش فرزند خود را به بنده در استخر خودتان یا استخری که معرفی خواهم کرد ( زیر نظر فدراسیون ) به صورت تضمینی در 12 جلسه بسپارید و نتیجه را ببینید.

بنده مثل فرزند خودم از فرزند شما مراقبت خواهم کرد و شنا و انواع بازی های آبی را انجام خواهم داد.

شماره تماس جهت اطلاعات بیشتر و هماهنگی های لازم :  09123227945   ( عطایی )

نهال جان من خونم توی ولنجک هست چند ماهی توی مهد و جاهای دیگه دنبال آموزش بودم برای پسر 6 سالم و یه آقایی که با مهد هم کاری میکرد رو در نهایت به من معرفی کردند که توی استخر پالادیوم آموزش خصوصی دارن و واقعا از کارش و وقتی که میذاره راضیم البته من نرفتم ولی بیشتر وقتها باباش کنار  استخر نظاره گره به هر شکل اگه خواستی نتیجه بگیری من حتما بهت معرفی میکنم اسمش رضا هست و تلفنشم 09122121904

اگر خواستید بگید که شماره رو مادر سروش بهتون داده

سلام بر همه پدرها و مادرهای کار بلد در زمینه تربیت و آموزش فرزند! من 20 سال هست که در حرفه شناگری، ...

تو کرج آموزش دارید؟

در من چیزی کم بود و در این زندگانی چیزی کج‌...

خیلی از بچه ها عاشق شنا کردنن، هرچی باشه همین چند وقت پیش نُه ماه رو تو استخر خصوصی و گرم خودشون مشغول شنا بودن دیگه...

شنا کردن کودک در آب گرم یه پیشرفت بزرگ و یه کار لذت بخش برای اون و والدینشه.

شنا کردن هم مثل همه کارهایی که کودک برای اولین بار تجربه میکنه، میتونه برای پدر و مادر استرس زا باشه: نگرانیهایی مثل اینکه چطور از پوست حساس کودک در مقابل کلر و مواد ضدعفونی کننده استخر محافظت کنیم؟!

در اینجا به 4 نکته برای محافظت از پوست کودک قبل از استخر، هنگام شنا و بعد از شنا اشاره میکنیم:

1. قبل از شنا به آرامی پوست کودک رو در آب گرم بدون کلر بشویید، با این کار میزان جذب آب استخر توسط پوست کودک رو کاهش میدید.

2. بعد از شستشوی کودک، با استفاده از یک حوله کمی خشکش کنید و از یه لوسیون مرطوب کننده برای محافظت بیشتر از پوستش استفاده کنید.

3. با شستن کودک بعد از شنا، بخش زیادی از آبهای استخر رو از بدنش پاک میکنید. از بین بردن کلرهایی که جذب موی کودک میشن یه خورده سختتره. از شامپوهایی که مخصوص این کار هستند استفاده کنید تا بتونید تمام کلر جذب شده توسط موی کودک رو از بین ببرید.

4. قبل از لباس پوشوندن به کودک از لوسیون مرطوب کننده استفاده کنید. تمام کارهایی که برای جلوگیری از جذب آب استخر توسط پوست کودک میکنیم ممکنه باعث کمی خشکی در پوست بشه. پس بهتره بعد از استخر هم از لوسیون استفاده کنید تا خیالتون راحت باشه

منبع: نینی. بای بای

https://www.instagram.com/nini.buybuy/

2706