2703
2553
به گفته ی دکتر یه زخم عمیق دارم که با دارو خوب نمیشه ___ موقع دفع و تا چند ساعت بعدش درد دارم ___ معمولا با خونریزی __ اینجور که دکتر گفت تنها راهش عمله ___ که ظاهرا در دراز مدت عوارض داره مثل بی اختیاری گاز معده . هر کی عمل کرده بگه لطفا.
____________________________________________________________________-
*نکته*** نی نی ندارم / ولی در حال اقدام برای بارداری هستم . 28 سالمه . نمیدونم اینو درست کنم بعدش نینی . چیکار کنم
bebin in karo aslan nakon man khodam 3 sal pish amal kardam albate jarahi kardam khob shodam dokhtar amam ba lazier amal kard khob ke nashod hich bad taram shood dobare raft amal baz kard bazi ham ke movaghatan khob mishan bade 2/3 sal dobare out mikone vase hamin fekr nakon layzer az amal behtare daardesham hamon andazast neghahatesham hamone

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

dar zemn aval moshkeleto hal kon bad nini dar shoo chon vasat dared sar mishe momkene kole bardarit ubosat dashte bashi feshar zeyad baese seghte janin mishe man alan bardaram vali har cheghadram ubosat dashte basham poshtam moshkeli nadaram feshar behem nemeyad sozesh va dardam nadaram
2720
هیوا یعنی مشکل خاصی نداری حالا!؟
آخه میگن تا نینی نداری این مشکل رو حل کن. تو بارداری مشکل چندین برابر میشه
میترسم...... با عمل مخالفم. بعد من بجز بواسیر - زخم - مشکل تنگی هم پیدا کردم وحشتناک. برای همین دکتر گفت هیچ پمادی نباید بزنی داخل ، بدتر زخمش میکنه .
2714
سلام منم این مشکلو داشتم الان 1 ماهه عمل کردم عالیممممممممممممم منم از ترس اینکه میگن تو بارداری مشکل بوجود میاره عمل کردم
هر فکری ... انرژی است مانند خودش را جذب میکند بر سلامتی شما تاثیر میگذارد دارای قدرت است مهم است مغناطیسی است واقعی میشود خلق میکند و به ما باز میگردد ....پس درست فکر کردن را بیاموزیم مثبت فکر کنیم
خیلی هم تحقیق کردم اما لیزر تاثیر نداره باید جراحی بشه
هر فکری ... انرژی است مانند خودش را جذب میکند بر سلامتی شما تاثیر میگذارد دارای قدرت است مهم است مغناطیسی است واقعی میشود خلق میکند و به ما باز میگردد ....پس درست فکر کردن را بیاموزیم مثبت فکر کنیم
با هیوا موافقم
یه کم بیشتر توضیح بده nellysha . یعنی جراحی باز کردی؟ دردناکه خیلیییییی که. خود دکتر لیزری رو پیشنهاد میده که.
مشکل شما تا چه حد بود. محدودیتای بعدش چی بود و هزینه؟
na azizam alan moshkeli nadaram kolan 15 roz sakhti dare man ham shaghagh dashtam ham bavasir ham tangii dr espanektormi kard zakhmamo tarashid poshtamam ba dastgah shol karrd alanam hich moshkeli nadaram na bi ekhteyari na hich chiz dige hata age ubosatam dashte basham dige azeyat nemisham
من یه دارویی پوستی مصرف میکردم که عوارضش یبوست شدید بود سر همین هم شقاق شد هم بواسیر بعد دردای وحشتناک داشتم جوری که نمیتونستم بشینم وایسم ضعف منو میگرفت رفتم جراح عمومی گفت جراحی لازمه بعد هم نوبت داد اصلا درد نداشتم بعد از عمل
age beri bimarestan khosoi bishtar az 2/3 melon nemishe layzer shayad hazinash kamtar bashe vali bazgasht dare aslan shayad khobetam nakone dokhtar ameye man az hamon roze aval ke layzer kard dard va sozesh dasht ta 5 ,mah badesh fahmid khob nashode bad taram shode bad raft bimarestan amal kard taze khob shode
2706